2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Canım benim üzülme lütfen Rabbime bol bol dua et ayağa kalkma hiç hep uzanık pozisyonda dur umudunu yitirme canım bol bol dua edicem Rabbim katında kabul eder inşallah

@Hertain canım nasılsın? halin keyfin nasıl? kuzucuk ne yapıyor? bulantılar nasıl? amma soru sıraladım bende
Canım iyiyim bebekte iyi ama eşimde biraz rahatsızlık var üzüntüden helak oldum bide B betulanil arkadaşımızın ufak bir sorunu var yazdı dua edelim canım bu mübarek günlerde

Sen ve bebişlerin nasıl canım iyilermi?

Canım benim üzülme lütfen Rabbime bol bol dua et ayağa kalkma hiç hep uzanık pozisyonda dur umudunu yitirme canım bol bol dua edicem Rabbim katında kabul eder inşallah
Allah razi olsun canim benim rabbim kimseye evlat acisi vermesin disardan kanamam lekenlenmem vs yok cok sukur agrim sizimda yok sadece ultrasonda gorundu kanama.Dr bise demedi dinlen yat vs diye.Sadece progestan yazdi.haftaya tekrar cagirdi bakalim rabbim hayirlisini nasip etsin insallah haftaya bebegimide kalp atisinida net bir sekilde gorurum hayirlisiyla insallah

İnşallah canım dualarımız seninle ve o güzel bebeğinle inşallah Rabbim o anı senin gibi iyi Candan bir insana yaşatır inan kendiminki gibi sevinecem stres yapma canım benim

İnşallah canım dualarımız seninle ve o güzel bebeğinle inşallah Rabbim o anı senin gibi iyi Candan bir insana yaşatır inan kendiminki gibi sevinecem stres yapma canım benim
Allah razi olsun canim rabbim hepimize bebislerimize saglikla kavusmayi nasip etsin insallah.

Sagolasin canim icmeye calisiyorum.Ultrason fotosuda guzel cikmamis moralim bozuldu acaba aletlerimi iyi degil ki
Olabilir canım ne diğer hamileliğimden hatırlıyorum gayet netti o yüzden canını sıkma ilaçlarını iç yemeye çalış sonrada tevekkül et bizlerde sende dua edelim inşallah herşey yoluna girer

Bende katılabilir miyim :)

geçmiş olsun canım, inşallah önemli bişey değildirAllah herkesin kuzusunu kendine bağışlasın dua ederim, bende şükür canım ya iyiyim daha doğrusu iyiyiz

geçmiş olsun canım, inşallah önemli bişey değildirAllah herkesin kuzusunu kendine bağışlasın dua ederim, bende şükür canım ya iyiyim daha doğrusu iyiyiz
Aminn canımm Allah razı olsun ağzına sağlık
Sen gittinmi doktora canım

Aminn canımm Allah razı olsun ağzına sağlık
Sen gittinmi doktora canım

hepimizden Allah razı olsun canım, doktora daha gitmedim ne bu rahatlık onu da anlamadımbir iki haftadan giderim herhaldeacaba dedim sabah hamile felan değilmiyim öyle aman aman belirti de yok, dur bi test yapayım damlatır damlatmaz anında kopkoyu çizgi çıktı, doktora gitmeden havaya giremiyecem galiba

Canım valla senin kocandaki meraksızlık ta beni fitil etti:))
Tez zamanda gidinde güzel haberlerini alalım canım inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…