2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

@Hertain canim merhaba biraz once dr dan geldim ultrasonda bebek zor gorundu henuz 6 haftalikmis kalp atisi gorunmedi bu yuzden haftaya tekrar cagirdi.Birde kese etrafinda kanama varmis progestan yazdi ne dusuncegimi.nasil davrancagmi sasirdim moralim bozuldu :KK43:
Canım benim üzülme lütfen Rabbime bol bol dua et ayağa kalkma hiç hep uzanık pozisyonda dur umudunu yitirme canım bol bol dua edicem Rabbim katında kabul eder inşallah

@Hertain canım nasılsın? halin keyfin nasıl? kuzucuk ne yapıyor? bulantılar nasıl? amma soru sıraladım bende:-)
Canım iyiyim bebekte iyi ama eşimde biraz rahatsızlık var üzüntüden helak oldum bide B betulanil arkadaşımızın ufak bir sorunu var yazdı dua edelim canım bu mübarek günlerde

Sen ve bebişlerin nasıl canım iyilermi?

Canım benim üzülme lütfen Rabbime bol bol dua et ayağa kalkma hiç hep uzanık pozisyonda dur umudunu yitirme canım bol bol dua edicem Rabbim katında kabul eder inşallah
Allah razi olsun canim benim rabbim kimseye evlat acisi vermesin disardan kanamam lekenlenmem vs yok cok sukur agrim sizimda yok sadece ultrasonda gorundu kanama.Dr bise demedi dinlen yat vs diye.Sadece progestan yazdi.haftaya tekrar cagirdi bakalim rabbim hayirlisini nasip etsin insallah haftaya bebegimide kalp atisinida net bir sekilde gorurum hayirlisiyla insallah

Allah razi olsun canim benim rabbim kimseye evlat acisi vermesin disardan kanamam lekenlenmem vs yok cok sukur agrim sizimda yok sadece ultrasonda gorundu kanama.Dr bise demedi dinlen yat vs diye.Sadece progestan yazdi.haftaya tekrar cagirdi bakalim rabbim hayirlisini nasip etsin insallah haftaya bebegimide kalp atisinida net bir sekilde gorurum hayirlisiyla insallah
İnşallah canım dualarımız seninle ve o güzel bebeğinle inşallah Rabbim o anı senin gibi iyi Candan bir insana yaşatır inan kendiminki gibi sevinecem stres yapma canım benim

İnşallah canım dualarımız seninle ve o güzel bebeğinle inşallah Rabbim o anı senin gibi iyi Candan bir insana yaşatır inan kendiminki gibi sevinecem stres yapma canım benim
Allah razi olsun canim rabbim hepimize bebislerimize saglikla kavusmayi nasip etsin insallah.

Sagolasin canim icmeye calisiyorum.Ultrason fotosuda guzel cikmamis moralim bozuldu acaba aletlerimi iyi degil ki:KK43:
Olabilir canım ne diğer hamileliğimden hatırlıyorum gayet netti o yüzden canını sıkma ilaçlarını iç yemeye çalış sonrada tevekkül et bizlerde sende dua edelim inşallah herşey yoluna girer

Selam kızlar ben 2017 ocak annesiyim inşallah.2 gebeliğimde sonlandırıldı.Çok uğraştım 6 ay boyunca evet biliyorum büyük bir zaman dilimi değil 6 ay fakat bende stresi görseniz sanki yıllarca hamile kalamadim streslerindeydim.Çünkü çok yalnızım ailem yanımda değil eşiminde işleri çok yoğundu ve çocukları da çok seviyordum ve bu yüzden biraz tez canlılık yaptım farkındayım.

Kızlar 5 ay boyunca folik asit kullandım ha bugün ha yarın derken 5 ay kullanıp tam tamına 8 kilo yüklendim.En sonunda dedim ki aman olmuyorsa olmuyo ne yapayım kilo yüklenmekten başka bişey yapmadım 5 ay boyunca deyip ;ilk önce folik asit bıraktım.Çok dikkat ettiğim halde eğilip kalkmaya 5 ay boyunca ;bu ay spora başlayıp bisiklet sürdüm hemde öyle böyle değil jet gibi:)).Kendimide hamile gibi hissetmiyordum zaten ,Cola ,cips ,hamburger...Allah ne verdiyse yedim.

Ve dün lekelenmem oldu konduramadım ,ama yinede umutsuz umutsuz test yaptım ve HAMİLEYİM KIZLAR.
Ve bu noktaya gelene kadar burasının çok yardımı oldu yumurtlama olayını dahi bilmiyordum.

2017 ye yeni anne olarak girecek olan arkadaşlar yada anne olarak girmeyi planlayan arkadaşlar toplanalım ve hem birbirimizin fikirlerinden bilgilerinden istifade edelim;hemde duygularımızı paylaşıp birbirimize yardımcı olalım kızlar...

@Hertain :emir_bebek: 02.01.2017 :nazar:

@LeyliSems :emir_bebek: 08.01.2017:nazar:

@SevCan_Bzkrt :emir_bebek: 10.01.2017:nazar:

B betulanil :emir_bebek: 11.01.2017:nazar:

ahlas ahlas :emir_bebek: 15.01.2017:nazar:

@dhasel :emir_bebek: 17.01.2017:nazar:

Ladyblonde Ladyblonde :emir_bebek: 18.01.2017:nazar:

@_Mihrimah_27 :emir_bebek: 21.01.2017:nazar:

@123mine :emir_bebek:18.01.2017:nazar:

@ecrinny :emir_bebek:

@Biggie :emir_bebek:

@ankara_ankara :emir_bebek:

@smuwiLa :emir_bebek:

@S_Mirza :emir_bebek:

@Cupcake89 ve @ebrulic_9 ile dualarda buluşalım kızlar

Bende katılabilir miyim :)

Canım iyiyim bebekte iyi ama eşimde biraz rahatsızlık var üzüntüden helak oldum bide B betulanil arkadaşımızın ufak bir sorunu var yazdı dua edelim canım bu mübarek günlerde

Sen ve bebişlerin nasıl canım iyilermi?

geçmiş olsun canım, inşallah önemli bişey değildir:KK51:Allah herkesin kuzusunu kendine bağışlasın dua ederim, bende şükür canım ya iyiyim daha doğrusu iyiyiz:anne:

Aminn canımm Allah razı olsun ağzına sağlık
Sen gittinmi doktora canım

hepimizden Allah razı olsun canım, doktora daha gitmedim ne bu rahatlık onu da anlamadım:KK14:bir iki haftadan giderim herhalde:KK51:acaba dedim sabah hamile felan değilmiyim öyle aman aman belirti de yok, dur bi test yapayım:KK48: damlatır damlatmaz anında kopkoyu çizgi çıktı, doktora gitmeden havaya giremiyecem galiba:KK55:

hepimizden Allah razı olsun canım, doktora daha gitmedim ne bu rahatlık onu da anlamadım:KK14:bir iki haftadan giderim herhalde:KK51:acaba dedim sabah hamile felan değilmiyim öyle aman aman belirti de yok, dur bi test yapayım:KK48: damlatır damlatmaz anında kopkoyu çizgi çıktı, doktora gitmeden havaya giremiyecem galiba:KK55:
Canım valla senin kocandaki meraksızlık ta beni fitil etti:))
Tez zamanda gidinde güzel haberlerini alalım canım inşallahh

X