2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Canım durumun nedir lekelenme hala sürüyor mu?
Akinti seklinde ara ara geliyo bu defa 3 gundur midem cok bulaniyo canim bnm ilk gun mide bulantim arabadan indikten sonra oldu ddm araba tuttu ertesi gunu yine bulandi camasir suyundan ddm bugun oglen yine midem bulandi kusacakken gecti neden oldu anlamadim acaba midemimi usuttum falan ddm ama blmyrm beklemedeyim hala

@Hertain canim simdi geldim sonuclara baktirdim bi kac eksik varmis bazilari cikmamis 15 gun sonra tekrar gitcez kalp atislari icin o zamann eksik olanlarda cikmis olur bakariz dedi .Darisi sana ve tum isteyenlere olsun insallah canim
İnşallah canım bugünlerde çok yoğunum ev arıyoruz ve daha bulamadık ev sahibi sıkıştırıyo ve 5 güne çıkmamız lazım ev işi ydi yemekti anlıyacan Benin doktor işi 1-2 hafta daha ertelendi:KK43:

Akinti seklinde ara ara geliyo bu defa 3 gundur midem cok bulaniyo canim bnm ilk gun mide bulantim arabadan indikten sonra oldu ddm araba tuttu ertesi gunu yine bulandi camasir suyundan ddm bugun oglen yine midem bulandi kusacakken gecti neden oldu anlamadim acaba midemimi usuttum falan ddm ama blmyrm beklemedeyim hala
Canım bence ya doktora git yada idrar testi yap gebelik varsa %90 çıkar.Erken öğrenme hayrına olur çünkü sürekli lekelenme de iyi değil canım bence sen yarın bi gebelik testi yap:KK66:
İnşallah bebeşin gelmiştir:nazar:

Canım bence ya doktora git yada idrar testi yap gebelik varsa %90 çıkar.Erken öğrenme hayrına olur çünkü sürekli lekelenme de iyi değil canım bence sen yarın bi gebelik testi yap:KK66:
İnşallah bebeşin gelmiştir:nazar:
Inslh cnm bnm inslh lutfen benim ocin dua edermisin cnm bnm esime soyledim test almis gelirse yapacam i slh pozitif cikar cikmazsada uzulmiycem inslh diger aya kalir allah ne derse o olur .s s s s kismeti ne zmnsa o zmn gelir ama onslh bu ay tutmustur bebegim annesine :KK66:

Inslh cnm bnm inslh lutfen benim ocin dua edermisin cnm bnm esime soyledim test almis gelirse yapacam i slh pozitif cikar cikmazsada uzulmiycem inslh diger aya kalir allah ne derse o olur .s s s s kismeti ne zmnsa o zmn gelir ama onslh bu ay tutmustur bebegim annesine :KK66:
Dua ediyorum canım inan burdaki herkese aklıma geldikçe dua ediyorum...
Yarın sabah ilk idrarla yap canım daha iyi sonuç verir:KK66:
Düşüncelerin de çok pozitif gerçekten sen bu ay olmasa bile bu pozitiflikte en kısa zamanda hamile kalırsın canım ahanda buraya yaziyorum:KK66:

Dua ediyorum canım inan burdaki herkese aklıma geldikçe dua ediyorum...
Yarın sabah ilk idrarla yap canım daha iyi sonuç verir:KK66:
Düşüncelerin de çok pozitif gerçekten sen bu ay olmasa bile bu pozitiflikte en kısa zamanda hamile kalırsın canım ahanda buraya yaziyorum:KK66:
Ne dadli konustun sen cnm yaaaa canimsin hafi bakalim inslh hamileyimdir yaaa valla eger hamileysem dile benden ne dilersen :KK66:

Ne dadli konustun sen cnm yaaaa canimsin hafi bakalim inslh hamileyimdir yaaa valla eger hamileysem dile benden ne dilersen :KK66:
Ayyy ne dileyim canım Allah herkese bu güzel duyguyu tattırsın tek dileğim bu:KK66:
Vallahi şimdi bende heyecanlandım canım yaaa....
Ama her türlü sonuca hazırla kendini canım

IMG-20160510-WA0014.jpeg
test yaptim kizlar hamileyim galiba sizde bi bakarmisiniz

Canım belki yumurtlama günün,belki adet habercisi lekelenmen,belkide geç döllenme oldu o zaman da çıkmıyor adet günün geçsin sabah idrarıyla yap birde
Ama adetime bir gün varken yumurtlayablir miyim ki,adet belirtisiyse yarına belli olcak. Acaba stressiz yaşamayı me zaman öğrenicem rahat bıraksam kendimi olcak blki

X