2016 üçüz anneleri :)

Kızlar yazılanları tam okuyamadım ama hepiniz iyisinizdir inşallah bebeklerinizde benim iki gündür başım aşırı derecede ağrıyor ilaçta içmek istemiyorum öyle kıvranıyorun

Kizlaaar demin kuzularimi gormeye gittim:)))hepsi makineden ayrılmış kendileri nefes aliyo Allahima cooook şükür
Veeeee sıkı durun:))))yarin doktor anne sütü getirmemi istedi:))simdilik cok cok az besleniyolar ama besleniyolar cok şükür :)
Sanirim bundan sonra kilo almalarini beklicez
Zayiflamislar ama kiloda alacaklar kuzularim inşallah
Sütüm cok az kızlar bi tek ona üzülüyorum iyice istahtan kesildim

Ayyy çok şükür gözünaydın :)) nasıl sevindim anlatamam. Canım sağdıkça çoğalır merak etme bol bol su iç birde helva süper süt yapıyor. Inşallah en kısa sürede çıkarlar

ayyy gozun aydin masallah minik kahramanlara
burda eczanelerde lactamil(tam olarak boylemiydi bilmiyorum) var evde yaptiklarinin yaninda birde bunu dene eger ordada varsa
birde sogan ve bulgur kisir bulgur pilavi ye cok iyi gelecek farkedeceksin
sütün bol olsun optum

Canım hiç üzülme zaten bebişlerin midesi şuanda çok küçük sütün hepsine yetecektir merak etme. İlk zamanlar az geliyor git gide çoğalacaktır. İlk süt bebişlerin için çok önemli. Onlara şifa olsun inş. Rabbim tez vakitte de sana kavuştursun :) iştahtan kesilmek yok düzenli beslenme ve düzenli uyku çok önemli sütün kalitesi için. Unutma bebişlerin sana kısa sürede kavuşması için dikkat etmen gerekiyor.

Bulantın azaldı mı canım?yiyebiliyo musun artık?
Bulantılarım azaldı çok şükür ama hala kesilmedi. Yemek yiyebiliyorum mutfağa girebiliyorum artık :) ara bulantılarımda geçerse inş rahatlıcam :) 3. Ayımdan beri karnımda inanılmaz bir kaşıntı oluyor kaşıdıkçada kıpkırmızı oluyor doktor dermatoloğa gözük dedi bende safradan şüpheleniyorum internette araşrırdığım kadarıyla gebelik kolestazı die bir şey varmış özellikle gebeliğin ilerleyen dönemlerinde kaşıntılar artıyormuş şimdi korkuyorum bende acaba belirtisi olabilirmi diye çünkü çatlak için çok erken kremde kullanıyorum nemlensin diye senin nasıl geçiyor? Bebişler için zaman yaklaşıyor sanırım

. Bulantıdan azalmasına çok sevindim kabus gibiydi benim o dönemim. Kaşıntını ihmal etme ama mutlaka doktora git artarsa daha da zorlanırsın.inan benim diş ağrım hamilelik zorluğunun çoook üstüne geçti resmen eziyet çekiyorum( onun dışında da top gibi yuvarlanır oldum:)) erken doğum korkusunu unutmamak lazım

Zaman ilerledikçe korkular daha da artıyor gerçekten inşallah hepimiz için herşey çok güzel olur. Diş ağrısı gerçekten çok zor Rabbim şifa versin inş. Bu süreçte hiç bişey yapamamak çok kötü :/ gebelerdeki diş ağrıları içinde bir şeyler bulmaları lazım teknoloji bu kadar ileri seviyedeyken bi çözüm olmaması çok kötü. Bi karın ağrısı bide diş gerçekten insanı zorlayan bir durum çok şükür 28. Haftaya gelmişsin bundan sonrasında korkma Allahın izniyle biraz sabır biraz tevekkül bak gör herşey çok güzel olacak

Inşallah hep güzel haberler paylaşırız canım:))evet çaresizlik çok kötü gerçekten inşallah ben ağrıdan sen de kaşıntıdan kurtulursun

Kizlar demin sutumu sagdim bebekler için 30cc zor çıktı çok üzüldüm 50cc istemislerdi ama yok yok
Kuru üzüm, incir ve pekmez yiyorum bakalim inşallah artar
Bi de yarin eczaneden sütü arttirci cayi sorucam
Baska zaman olsa neyse derim ama kuvozee olunca 1 damla bile ilaç onlar için
Cikani yolladim mama takviyesi yapacaklar artik
2 dogumumda da bolca sutum oldu hatta kaybettigim bebegimde 40 güne zar zor kestim sutumu
Sanirim bu sefer sezeryan oldugu icin sutum yok

uzulme sutun yok degil sadece gec geliyor
zamanla artacak havluyuda utuyle isitip gogusleribe koy
yiyeceklerin yaninda suyu cok ic yani da hep su bulunsun
sagarakta uyar goguslerini dusunsene bebekler nasil emiyor yara oluyor gogusler sende emziriyor gibi sık sık sag(insallah yanlis bisey soylemiyorumdur :/ )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…