2016 üçüz anneleri :)

ne guzel besleniyorsun ben yiyemiyorum ya

Oh ohh maşallah leydicim cok güzel besleniyosun:)
Ben de oyle cok dikkat edemiyorum ama gunluk sut meyve findik falan mutlaka yerim
Zaten bir suru vitamin hapi kullaniyorum
Kalsiyum,demir,magnezyum,elevit:))
11. Haftadayiz canim sali gunu tekrar baska bi doktora gidicem bakalim o ne dicek ona gore bi yol secicez artik mecburen insallah hic birine birsey olmaz rabbim herkese banada hayirlisini versin insallah
Amin insallah bi yanlislik vardir canim
Allahim 3 yavrunu da sana bagislar inşallah
Benim ucuzler hepsi erkek canim:)
Valla brn bilr bu kadar ucuz anne adayi olduğunu sanmiyodum maşallah baya cogaldik:)
Sagolasin canim
Darisi inşallah sana
En fazla 36 haftasına kadar duruyolarmis sanirim ucuzler
Ne kadar cok dursalar o kadar iyi benim için :)

İyiyim canım çok heycanlıyım :) yarın hem kontrol hemde yeni bir hafta başlıyor bizim için :) sen nasılsın nasıl gidiyor ?

Bamileliğimden önce daha düzenli ve güzel besleniyorsum aslında sabah kahvaltısını yapamıyorum artık mide bulantıları yüzünden bide yediklerimde çok gibi gözüküo ama kuş kadar yiyom ufak bi kasenin içerisinde :) sadece eklediklerim neyve ve süt oldu ama onlarda miğdemi bulandırıyor kusuyorum hemen :s herkes bişey yemiyosun üç çocuk besliyorsun sen dio bende acaba gerçekten öle mi die düşünüp üzülüoö

Ayy yerim ben o prensleri aynisindan 3 tane ♡♡
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin ..
Sonrasinda da kolaylik versin hep enerjiye ihtiyacin olacak

Haklısın cnm uslu dursunlar paşalar senı üzmesinler vaktinde gelsinler

Allah yardımcınız olsun inşallah sorun yoktur. Bazen yanılabiliyor doktorlarda. Hakkınızda hayırlısı.

Ah kızlar 2 gündür ince ince başım agriyo bi de bu sabah burnumdan da kan geldi
Aslinda burnumdan kan gelmesine alisigim ama bu sefer bas ağrısı da oldugundan yüksek tansiyondan korkuyorum

Ayy yerim ben o prensleri aynisindan 3 tane ♡♡
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin ..
Sonrasinda da kolaylik versin hep enerjiye ihtiyacin olacak
:))aynisindan 3 tane olmaya da bilir canim cift yumurta olduklari için :)
5 yaşında bir kızın var ve üçüzlere mi hamilesin
Ayyy ne güzel kalabalık bir aile olacaksınız maaşallah
Evet canim inşallah o günleri de goruruz
Senle 2014 mart annelerinde birlikteytik yanlış hatirlamiyosam

Ah kızlar 2 gündür ince ince başım agriyo bi de bu sabah burnumdan da kan geldi
Aslinda burnumdan kan gelmesine alisigim ama bu sefer bas ağrısı da oldugundan yüksek tansiyondan korkuyorum
Hemen tansiyonuna baktırsaydın tatlım ne durumda die mutlaka ihmal etme ben sürekli evde digitalden bakıyorum hatta eczaneler bile bakıyor tansiyona

Gorumcemin esi birazdan hemşire getirecek sağolsun gelip bakicak
Tansiyon aletim yok malesef
İstanbulda marketlerde bile satılıyor ben bi kaç sene önce 15 liraya mı ne almıştım.eğer bulabilirsen evde bulundurmaya çalış mutlaka. Çünkü gerçekten çok lazım oluyor. İnşallah önemli bişey değildir.

Yok bizim burda o kadar ucuz olacagini sanmıyorum ama benim de almam gerek
Bizim için son haftalarda tansiyon cok onemli
Allah korusun tansiyonumuz her an firlaya bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…