2016 üçüz anneleri :)

Cok sukur guzl haberlerle geldik evimize kizlar. Herseye yolunda hamd olsun. Kipir kipirr pasalarim.4 boyutlu gosterdi birdee ayni babasi ucudee :)) hepimiz iyi haberler alalim hepp :)
:))gözün aydın canim.bak sen şunlara ya bi tanesini sana benzeseymis bari o kadar zorluklarini cekiyosun:)
Ben de 4 boyutlu foto istiyorum şimdiye kadar doktor hic 4boyutluda bakmadi ben de zararli olur diye israr etmedim
Bu sefer soylesem mi acaba yoksa az kaldi biraz daha dişimi sıkıp canli gorecegim günü mü beklesem:)

Kızlar Edirneye geldim doktor redüksiyon için gel bakalım dedi bir kere muayenesi geldik p.tesi hastaneye çağırdı öteki dr bakalm dedi suyum gelmişti ya en küçük olanınmış suyu azalmış bi akşam kalın dediler bugun gene bakıldı suyu hala azdı redüksiyon yapıldı biri sonlandirildi iki bebeğim kaldı çok kötü oldum Allah affetsin geride kalanlara saglik şifa versin bu akşam gene hastanedeyim sarjim az hic hazırlıksz geldim

3üz anneşkoları sizi takipteyim heycanla. gecen hafta kese görmeye gittim 2 tanecik kese bana gülümsedi. haftaya çarşamba kalp atısı duymaya gıdıcem bana dua edin olurmu.. 2-3 gündür ağrılarım cok ama lşükürkü kanamam lekelnmem yok sadece uyku halim cok gün içerisinde uyumaya basladım

Hayirlisi buymuş demek ki canim üzme kendini
Suyunun gelmesi zaten riskli bi durumdu bu aşamada doğru olan yapılmış bence
Baska zaman olsa aldirma derdim ama senin durumun baska
Allah diğerlerini sana bağışlasın inşallah

Ahh gözün aydın canim:)bak ne dedik korkma en fazla çoğul gebeliktir demedik mi:)
Benim hala umufum var 3uz de ola bilir:)))
Bize de ilk once ikiz dendi sonra 3uz oldular:)
Allahim sag salim kucağına almayi da nasip etsin inşallah

Sagolun kizlarr. Onlar iyi oluncaa bizler cok daha iyii olyoruzz. 19 haftama giricm bu haftya kadar 7 kilo aldim bana cok hizli gidiyorm geliyo ya normalmi.

Allh digerlerine saglikli omjrler versinn. Hakkinizda hayirlisi buymus. Allh kaldiramicagmz yukleri vermez bizleree. Uzulme canimm bak iki evladin var onlarda uzlmesin.

İkiz riskleri bile korkutuyor sağlıklı sihatlr olsunlar yeterli inşallah sayı farketmez camcazim

Çok geçmiş olsun evet haklısın çok zor bir durum ama hakkında hayırlısı demek ki böylemiş. Rabbim geride kalan yavrularını sana bağışlasın inş sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin. Üçüz fikri çok güzel ama gerçekten çok zor ve riskli süreçler bizleri bekliyor aslında hepimizin başına ne geleceğini Allah bilir. Önemli olan sağlık sıhhat. Allahım bu yolda hepimizin yardımcı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…