2016 üçüz anneleri :)

Ah kızlar 2 gündür ince ince başım agriyo bi de bu sabah burnumdan da kan geldi
Aslinda burnumdan kan gelmesine alisigim ama bu sefer bas ağrısı da oldugundan yüksek tansiyondan korkuyorum :KK43:

Umarım tansiyondan değildir, benimde bir sabah oldukça yoğun kanama olmuştu, doktorumu aradığımda burun kanatlarına 2 dakika baskı uygula kanama kesilir, eğer buna rağmen kesilmez ise bir acile git aksi halde korkulacak bir şey yok demişti.

Yok bizim burda o kadar ucuz olacagini sanmıyorum ama benim de almam gerek
Bizim için son haftalarda tansiyon cok onemli
Allah korusun tansiyonumuz her an firlaya bilir
Çok pahalı değil şuanda 35 lira ivarında bulabilirsin bence marka marka fiyatları değişio çok kaliteli bişey almana gereek yok. Tansiyon düşürücü şeyler tüketmeye çalış limon iyi gelio die biliorum

Umarım tansiyondan değildir, benimde bir sabah oldukça yoğun kanama olmuştu, doktorumu aradığımda burun kanatlarına 2 dakika baskı uygula kanama kesilir, eğer buna rağmen kesilmez ise bir acile git aksi halde korkulacak bir şey yok demişti.
Benim burnumdan sık sık kan geliyo canim
Hatta geçen hastanedeyken geldi, doktor tansiyonuma bakti iyiydi
Korkulacak bi durum yok dedi
Beni asıl korkutan baş ağrısı :KK43:
Çok pahalı değil şuanda 35 lira ivarında bulabilirsin bence marka marka fiyatları değişio çok kaliteli bişey almana gereek yok. Tansiyon düşürücü şeyler tüketmeye çalış limon iyi gelio die biliorum
Şimdi yemek istemiyorum leydicim
Önce tansiyonuma bi bakilsin eger limon falan yersem yanıltıcı olur diye düşünüyorum

Benim burnumdan sık sık kan geliyo canim
Hatta geçen hastanedeyken geldi, doktor tansiyonuma bakti iyiydi
Korkulacak bi durum yok dedi
Beni asıl korkutan baş ağrısı :KK43:

Şimdi yemek istemiyorum leydicim
Önce tansiyonuma bi bakilsin eger limon falan yersem yanıltıcı olur diye düşünüyorum
Tansiyonuna bakıldıktan sonra eğer yüksek se die dedim :) yoğurtda düşürüyor sanırım tansiyonu ama gelicek olan hemşire daha iyi yardımcı olavicaktır mutlaka

Ah kızlar 2 gündür ince ince başım agriyo bi de bu sabah burnumdan da kan geldi
Aslinda burnumdan kan gelmesine alisigim ama bu sefer bas ağrısı da oldugundan yüksek tansiyondan korkuyorum :KK43:
Geçmiş olsun canım:KK43:(inşallah tansiyon değildir ama sık sık kontrol et bence. Ben geçen rahatsız landığımdan beri sürekli ölçüyorum.

X