2016 üçüz anneleri :)

Sağolun kızlar gene suyum geldi hemen bebeklere baktılar bi sorun yok sonlandirilan bebekten gelmiş olabilir dediler serum taktilar bide size bisey sorucam folikasiti ne zaman kesiyorlar ben hala içiyorum

Kızlar doktora gittim bebişler iyiler keseler sağlıklı bi sıkıntı yok iğneyi bırak dedi. Bi kızımız bi oğlumuz bi tanede sürprizimiz var Allah nasip ederse
Gözün aydin canim:)ohh ne güzel cinsiyetlerini de ogrenmishsin darısı diğer kızların başına
Sagolun kizlarr. Onlar iyi oluncaa bizler cok daha iyii olyoruzz. 19 haftama giricm bu haftya kadar 7 kilo aldim bana cok hizli gidiyorm geliyo ya normalmi.
Valla canim ben o haftalarda kac kilo almıştım hatırlamıyorum burayz yazmıştım ama
28 haftam bittiginde toplam 11 kilo almıştım
İkiz riskleri bile korkutuyor sağlıklı sihatlr olsunlar yeterli inşallah sayı farketmez camcazim
Ben herkesin üçüz hamile olmasini istiyorum galiba:))
kizlar benimde persembe gunu kotrolum insallah iyilerdir
Inşallah canim
Kızlar bide çok merak ediyorum bebeklerin tekmelerini kaçıncı haftanızda hissetmeye başladınız ?
Ben 16 haftamda hiss etmiştim tekmelerini canim:)
13 haftamda seyirme gibi hissediyodum ama bu benim 3cu hamileligim ilk gebelikte gec hissediliyo

Ben kendi doktoruma haftaya gitcem gidene kadar devam etsem bi sorun olmaz heralde bide sey duydum yurtdışında doğuma kadar iciyorlarmis 1 haftadan bişey olmaz sanırım

Ben kendi doktoruma haftaya gitcem gidene kadar devam etsem bi sorun olmaz heralde bide sey duydum yurtdışında doğuma kadar iciyorlarmis 1 haftadan bişey olmaz sanırım
Yok canim bana da 13 haftamda yazdi ama o zaman midem kötü oldugu için koyde kv bakiyodu bana
Evime 1 hafta sonra döndüm o zaman basladim kullanmaya
Ben hem fobilal hemde elevit iciyorun yanı doktor keseyi gorunce elevite başlattı ikisi fazlami
Canim benim bildigim ilk 3 ay folikasit,3 aydan sonra elevit ve demir ilaci kullaniliyo canim
2si çok mu olur onu bilemicem malesef

BirTutamMutluluk20 cnm nasılsın , nasıl gidiyor hamileliğin anladığım kadarıyla herşey yolunda Rabbım paşalarını sağ salim kucagına almayı nasip etsin benı hatırladınmı femara kullanıyordum gecen ay iki tane yumurtam güzel büyümesine rağmaen malesef gebelik gercekleşmedi... bu ikinci ayım femarada... pazartesi yumurta takibine gittim (adetimin10.günüydü) doktorum tam beş tane yumurta gördü biri 20mm diğerleri 16-19mm arası değişiyor... doktor pek istemediğimiz bir durum dedi ... çatlatma iğnesi yapamam riskli kendi haline bırakalım gün aşırı ilişki dedi ... ya ben artık ikizi, üçüzü geçtim bare birtanesi tutsa, şansım yüksek gibi görünüyor ama hersey Rabbımden inş bu ay olur

kızlar merhaba;

maalesef bebeklerimden birinde bi sorun çıktı ense kalınlığının fazla olduğunu söyledi doktor4.6 gibi bi rakam söyledi. ve bebeği almamız gerektiğini söyledi ama ben bunu istemiyorum bunun için kesin sonuç veren testler varmış. istersek onları yaptırmamızı söyledi. aranızda bu tür sorun yaşayan varmı yada böyle sorun yaşayıp bebeği sağlıklı doğan varmı?

Hatirlamaz olur muyum ben de senden haber bekliyodum
Aa ne güzel canim 5 tane yumurta aynen benim gibi:)hadi inşallah bu sefer olucak
Bana haber vermeyi unutma ama:)
Canim ne kadar zor bi durum
Allahım hayirlisini nasip etsin inşallah kac haftalik hamilesin?

Kızlar gün içerisinde nasıl besleniyorsunuz?
Ben sabah kahvaltısında 2 dilim kaşarlı tost öğle yameğine yakın kuruyemiş yada 1 tane hurma öğle yemeği (sebze, makarna, pilav vb.) ikindi gibi 1 bardak süt ara öğün 1 elma akşamda ızgra et, balık bazen meyve,tatlı yada kuruyemiş tüketiyorum bunlar yeterlimidir acaba :s

Canım ben özel bişey yapmıyorum iştahım çok açık değil zaten canım ne isterse onu yiyorum. Ama meyve tüketmeye çalışıyorum o kadar

11. Haftadayiz canim sali gunu tekrar baska bi doktora gidicem bakalim o ne dicek ona gore bi yol secicez artik mecburen insallah hic birine birsey olmaz rabbim herkese banada hayirlisini versin insallah

Azerin canim senin bebislerin cinsiyeti ne ?
Ayy sizden çok heycanliyim okurken bu kadar cok kisinin üçüzlerimi olacak diyip sasiriyorum ..
Hepinizin cinsiyetleri belli mi insanlar kizli erkeklidir bebisler cunku bu bebislerden sonra bir daha gebelik dusunmezsiniz :)

BirTutamMutluluk20 yazarım cnm geçen ay moralim bozuldu biraz. Şimdi umutluyum Rabbim inş boşa çıkarmaz... doğumun ne zamn cnm maşallah 30.haftaya gelmişsin... Bundan sonra fazla bekletmezler herhalde ayyy çok heyacanlı maşallah sana cnm inş bebişlerin sağlıkla gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…