2016 üçüz anneleri :)

Serklaj için doktor hiçbir şey söylemedi 26 Ekim'de randevum var belki söyler peki zor bir işlem mi nasıl oluyor? Ah kızlar ben daha şimdiden kabuslar görüyorum erken doğum beni çok korkutuyor

canım RABBİM bir şekilde yardım ediyor ben 34. haftamda doğum yaptım bebeklerden ikisi 20 gün kaldı üçüncü bebeğim 28 gün kaldı küvezde ALLAHA şükür iyiler RABBİM sanada yardım etsin. ben bir ay boyunca hastanede kaldım doğum yapana kadar. canım kafana takılan bişeyler varsa cvp larım fırsat buldukça. beslenmene dikkat et. bebişlerin kilo alması için.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
Evet :) şükürler olsun geçtiğimiz cuma üçünün de kalp atışlarını duyduk. Biz iki biliyorduk üç olduğunu da son randevuda öğrenmiş olduk :)
:)biz de ikiz biliyoduk 3 aylikken 3uz olduğunu ogrendik:)
Serklaj için doktor hiçbir şey söylemedi 26 Ekim'de randevum var belki söyler peki zor bir işlem mi nasıl oluyor? Ah kızlar ben daha şimdiden kabuslar görüyorum erken doğum beni çok korkutuyor
Randevularimiz bile ayni:)serklaj cok cok kolay bi islem.ben cok korkmustum hatta uyuyana kadar titriyordum ama uyaninca hic bi agrim sizim olmadi canim.zaten uyutuyolar
ben de erken doğumdan cok korkuyorum :KK43:

azerinnn bayagıdır kk ya gırmıyordum cnm o yuzden bilmiyorum. üçüzler tedavıyle mı oldu ?
Evet canim 1 aylik tedavi sonrasi oldu:)
canım RABBİM bir şekilde yardım ediyor ben 34. haftamda doğum yaptım bebeklerden ikisi 20 gün kaldı üçüncü bebeğim 28 gün kaldı küvezde ALLAHA şükür iyiler RABBİM sanada yardım etsin. ben bir ay boyunca hastanede kaldım doğum yapana kadar. canım kafana takılan bişeyler varsa cvp larım fırsat buldukça. beslenmene dikkat et. bebişlerin kilo alması için.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
34 hafta guzel bi haftaymis neden bu kadar cok kaldilar canim kuvozde?kilo yuzunden mi?

[QUOTE="azerinnn,
bebişlkerin sağlık durumu iyi olmasına rağmen düşük kilolu olduklarından bir süre gözlem amaçlı küvözde kaldılar. bu sürede biberonla beslenmeyi tam kavradılar.genel durumları

bebişlkerin sağlık durumu iyi olmasına rağmen düşük kilolu olduklarından bir süre gözlem amaçlı küvözde kaldılar. bu sürede biberonla beslenmeyi tam kavradılar.genel durumları
Anladim canim.tesekkur ederim. Bu arada ciger gelistirici igneyi ne zaman yapiyolar?
Iyiyim canım çok şükür bugün azıcık gözümü açabildim. 34 yaşındayım .sen nasılsın?nasıl gidiyor?
[/QUOTE]
Ben de 4 gundur ishalim.doktoru aradim cok fazla siviysa ilac soyliyim dedi ama oyle olmadigi icin istemedim.
Daha 17 haftada bu kadar sey cikmisken sonlara dogru neler olucak acaba?
Canim senin de sabah kalkinca agzinda aci bi tat oluyo mu?

Geçmiş olsun dikkat et canım ya. Gerçekten çok zor bir süreç Allah yardımcımız olsun. Olmaz mı sabahtan başlıyor bulantılar ağzımın içi hep zehir gibi bişey de yiyemiyorum nasıl beslenecek çocuklar bilmiyorum

X