2016 üçüz anneleri :)

Amin canım inşallah.

bende 11 haftalik hamileyim fatma nasil gidiyor sendede varmi mide bulantisi

aramizda iki hafta seninle degilmi lady
Dün 9. Haftamı bitirdim. 10. Haftanın içerisine girmiş bulunmaktayım. :) ben ilaç kullanmıyorum ama çok kötü mide bulantım oluyor. Doğru düzgün hiç birşey yiyemiyorum artık bu süreç bir an önce bitsin diye dua ediyorum. Dışarı bile çıkmaya korkar oldum. Yolda bi yerde kusarda rezil olurum diye :s zaten yemek yiyememekten mecalim de kalmadı korkuyorum artık bebişler ya gelişemezse yada bana bişey olursa diye

Kızlar merhaba nasılsınız? Ben annemlerdeydim simdi evimize geldik esyalarimizi toplamak için yarin gidicez inşallah Bakuye
Evime artik doğumdan sonra inşallah kuzularimla döneriz

Kızlar merhaba nasılsınız? Ben annemlerdeydim simdi evimize geldik esyalarimizi toplamak için yarin gidicez inşallah Bakuye
Ay hadi canm bak aklnda kalmamis oldu esyalarni raht raht toparliyosn.hersyin bi caresi var.seni sabirszlkla takipteyim canm imsallh 34 35 haftalri gorursn.yavrularnla evine sag salim gelirsnz insallh.

İkiside değil ama altı ay önce klomen kullanmıştım. Tek tupum dis gebelik yüzünden alınmıştı. Nasıl oldu bilmiyorum iki de düşük. Hatta iki ay önce rahim filmi cektirdim.kapali cikmisti.

Hayırlısı olsun cnm bebişlerin sağlıklı sıhhatli doğsunlar hayırlısıyla. Dayaaaan azerinnn :) bebişlerine kavuşmana çok az kaldı. Seninle birlikte bizde heyecanla bekliyoruz. İnşallah hayırlısıyla 32. Haftayı görürsün. Dualarımız seninle herşey gönlünce olsun inş

Kızlar Günaydın
Bu gün yola cikiyoruz inşallah
Dün aksam ben uzandim esyalarimi falan soyledim annem topladi
Sagolsun yatdimci ablamiz da geldi aksam o da ortaligi topladi
Valla ayrılırken duygulandik ablayla bi daha doğumdan sonra görüşücsz inşallah
Inşallah bi daha dondugumuzde ogluslarimla doneriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…