2016 üçüz anneleri :)

B berennsn Sağol canm aynen bugun kendimi iyi hissedince cikayim dedim ilerde karnim sisince zaten gezemem diye yavas yavaş dolastim acaba o yuzden mi oldu çok korktum hapi hemen ictim persembe günü kontrolum var ins.bi sorun yoktur

Canım sakın progestanı ihmal etme. Bizim için çok önemli. Benim drum uzun süre daha kullanmam gerektiğini söyledi. Bide çok fazla ayakta kalmamaya çalış. Malesef ilk 3 ay düşük riskimiz çok yüksek. Çok dikkat etmeliyiz. Kanaman artarsa mutlaka acile git. Ama az bi kanamaysa korkma sadece dinlenmeye çalış ve ilacını ihmal etme

Canim ilaci birakman iyi olmamis gerçekten
Basla tabi ki
Kirmizi kanama yoksa korkulacak bi durum yok diye biliyorum
4 saat cok fazla lutfen kendini yorma bu kadar
Hep yatacaksin bizim hamileligimiz riskli

Kizlar yine söylüyorum bebeklerimizin zamaninda doğmasını istiyorsak hep yaticaz
Ben de sancim oldugu gün aksam uzeri annemlere gitmisdim arabaylà
2 mahalle var aramizda sadece
Gece sancim başladı
Doktor cok kizdi duyunca siz daha riski anlayamadiniz mi sadece yatacaksin dedi

Son düzenleme:
lady1234 Sağol canm arastirip gittim bu hapi bana biraktiran dr istnbulda bu alanda cok iyi bi doktordu bırak dedi diye bıraktım bugunde ayakta kalinca hemen geldi demek bidaha çıkmam zaten pişman oldum ins.bisey olmaz

BirTutamMutluluk20 kırmızı değil ama baya gelmisti kahverengiydi hapi içtim hemen yattm simdi bi parca kahverengi gelmis heralde kesilcek acil bi durum olsa doktor gel derdi heralde persembe randevum var ins. bisey yoktur.bide son 3-4 gündür yumurta akı gibi akıntım var.daha önce düşük yaptım diye bu sefer tedirginim

hemen basla canim bisey olmaz insallah fitil

Gunaydin kızlar
Mayss durumun nasıl canim?
Mide bulntilarin falan devam ediyo mu?belirtilerin hala devam ediyosa korkma canim
Hic bi şey olmaz inşallah

Ya kızlar her zaman kullandığım progeatan fitili dün gecede kullandım sabah kalktım geri gelmiş sabah yeniden taktım ama bu kez takarken çok zorlandım ittirdiğim halde çok fazla içeri girmedi ve canım acıdı sonrada o taktığım fitilde geri geldi sanki içeriyi bişey tıkamış gibi anlayamadım sizin başınıza böle bişi geldimi hiç ?

Canim ben de enfeksiyon icin fitil kullaniyorum
Bi bakıyorum bazen bi türlü durmuyor yerinde habire geri geliyo :)bazen de acitiyo sanirim tam olarak doğru itmiyoruz kiyiya köşeye deginince aci veriyo

lady1234 doktor progestani neden fitil olarak veriyor ki ben hic kullanmadım sizin açınızdanda daha rahat olur
İlk 3 ay düşük riskine karşı vermişti dr sonrasında bir kaç kez kanamam olunca dozunu arttırdık. İlacı kullandıktan sonra kanamam kesildi ama dün ilk defa böle bişi geldi başıma fitili itiyorum gitmiyo sanki bişey orayı tıkamış canım acıdı çok ittirince. Sabahta geri çıkmış yattığım halde. Tekrar taktım o da çıktı şimdi de korkuyorum kanama falan olur diye

bende bas donmesi yapti o yuzden fitil olarak kullan dedi doktor bu arada kizlar 1.5 saattir yoldayiz bugun kotrolum var guzel seyler soyler insallah doktor

Kizlar iyi akşamlar
Nasilsiniz?bugün gorumcem geldi cocuklariyla
Dinlenemedim hic ve karnima sanki yukardan kimse bastırıyo
Agirlik var sanki karnimda
Kendi evimde daha cok dinleniyodum valla kv pek yardimci da olmuyo
Dus almak istedim demin kv nin yaninda kac kez söyledim kuveti ovayim da yikanayim diye sesi cikmadi
En son dedim ben gidip kuveti ovayim baktim yine ses yok gittim ovdum mecbur
Guya baskasinin evinde bi seylere dokunmaktan igreniyo
E bana da yardim lazim ama dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…