2016 üçüz anneleri :)

Teşekkür ederim kizlar
Biliyosunuz benim hastane şehir dışında doktor 1.5 saatlik yolu donemez demiş
Esim dün ev buldu burda galiba hastaneden direk oraya gidicem
Off bari esyalarimi toplasaydim:KK43:

Teşekkür ederim kizlar
Biliyosunuz benim hastane şehir dışında doktor 1.5 saatlik yolu donemez demiş
Esim dün ev buldu burda galiba hastaneden direk oraya gidicem
Off bari esyalarimi toplasaydim:KK43:
Herşeyin hayırlısı azerin sıkma canını eşya dediğin nedir ki eşin yada kayınvaliden toparlayıp getiriverir senin için. Önenli olan bebişlerin 30. Haftadan önce gelmemeleri. Zaman yaklaşıyor artık. 2 hafta daha dayan azerinnn. Hastaneye yakın olman önemli ama sen tek başına mı kalacaksın ? Nasıl yapacaksınız ?

Herşeyin hayırlısı azerin sıkma canını eşya dediğin nedir ki eşin yada kayınvaliden toparlayıp getiriverir senin için. Önenli olan bebişlerin 30. Haftadan önce gelmemeleri. Zaman yaklaşıyor artık. 2 hafta daha dayan azerinnn. Hastaneye yakın olman önemli ama sen tek başına mı kalacaksın ? Nasıl yapacaksınız ?
Evet canim annem toplicak esyalarimi
Kv-le kalicam annem calisiyo
Tek tesellim bebeklerin iyi olmasi,inşallah erken gelmezler cok korkuyorum

Evet canim annem toplicak esyalarimi
Kv-le kalicam annem calisiyo
Tek tesellim bebeklerin iyi olmasi,inşallah erken gelmezler cok korkuyorum
İnternette biraz araştırdım 26. Haftasında bile doğum yapanlar olmuş bebekleri gayrt sağlıklı sıhhatli doğmuşlar. Sen 28. Haftanı doldurmuş olucan yarın. Hayırlısıyla bence 2 hafta daha sürer gibi geliyor. Çünkü bunlar yalancı ağrılar. Bebişler sağlıklı sıhhatli olsunlar inşallah hagkkında hayırlısı olsun dualarımdasın

Kızlar doktor aksam gide bilirsin dedi ay cok sevindim:)kizimdan ayri yilbasina giricem diye cok uzuluyodum
bi de telefonda anne sana yemekler yaptim deyince aglamamak icin kendimi zor tutmustum
Neyse ki kizimin yanina gidicem birazdan
Doktor tuvalet disinda kesinlikle kalkmicaksin dedi bi de nidilat yazdi gunde 8 tane icicem

İnternette biraz araştırdım 26. Haftasında bile doğum yapanlar olmuş bebekleri gayrt sağlıklı sıhhatli doğmuşlar. Sen 28. Haftanı doldurmuş olucan yarın. Hayırlısıyla bence 2 hafta daha sürer gibi geliyor. Çünkü bunlar yalancı ağrılar. Bebişler sağlıklı sıhhatli olsunlar inşallah hagkkında hayırlısı olsun dualarımdasın
Canim yarin 27 haftam tamamlanip 28e geçiyo

Mrhb bende 3 üz hamileyim 11. Hf 5 günlük hamileyim lekelenmem baştan beri var progestan kullanıyorum 1 haftadır lekelenmem yoktu bugün hafif kasık sancısı ve çok az lekelenmem var bi sıkıntı olmaz dimi bilgisi olan var mı

Mrhb bende 3 üz hamileyim 11. Hf 5 günlük hamileyim lekelenmem baştan beri var progestan kullanıyorum 1 haftadır lekelenmem yoktu bugün hafif kasık sancısı ve çok az lekelenmem var bi sıkıntı olmaz dimi bilgisi olan var mı
Geçmiş olsun. Benim de ilk zamanlar hep kanamam oldu çok şükür şimdi iyiyim inşallah bişey olmaz. Progestanı iğne olarak kullanmıştım ben sen nasıl kullanıyorsun?

Kızlar doktor aksam gide bilirsin dedi ay cok sevindim:)kizimdan ayri yilbasina giricem diye cok uzuluyodum
bi de telefonda anne sana yemekler yaptim deyince aglamamak icin kendimi zor tutmustum
Neyse ki kizimin yanina gidicem birazdan
Doktor tuvalet disinda kesinlikle kalkmicaksin dedi bi de nidilat yazdi gunde 8 tane icicem
Gözün aydın canım:))çok dikkat et kendine inşallah bir daha yaramazlık yapmaz ufaklıklar:))

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 canım çok sevindim gözün aydın :) güzel kızın annesine yemeciklerde mi hazırlamış :) yerim ben onu :) yeni yıl hepimize sağlık sıhhat nasip etsin Hayırlısıyla bebişlerimizi sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin. Bizlere bol sabır ve huzur nasip etsin Rabbim. Dileyen herkesede yeni yılda hamiş kalmayı nasip etsin :)
Niceee seneler herkese

Canım bende de ara ara kanama oluyor dr progestan ilaç kullanmamı söyledi ve dinlenmen gerekiyor. Eğer kanaman artarsa kesinlikle zaman kaybetmeden dra git. Kendini yorma sakın tuvalet dışında kalkma yataktan

Sürekli yatıyorum zaten ama neden oluyo bu kanamalar anlamıyorum. Hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim

Sürekli yatıyorum zaten ama neden oluyo bu kanamalar anlamıyorum. Hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim
Kanamanın sebebi çoğul gebeliklerde malesef ilk 3 ay düşük riski çok fazla oluyor. Kanamalarda aslında bu riskin varlığına işaret ediyor. Yoğun bir kanama olmadıkça korkmanıza gerek yok az bir kanama istirahat ile geçiyor genellikle hormonlarla alakalı diye düşünüyorum.Allah kötülüklerden korusun bizleri.

Selamlar herkese 9 haftalık hamileyim.üçüzlere.pazartesi kontrole gitcem. Cok kaygiliyim.acaba yaşıyorlar mi diye.bulantilar 4 haftadır var.herkese kolaylıklar diliyorum

X