2016 üçüz anneleri :)

Kızlar merhaba nasılsınız? Ben annemlerdeydim simdi evimize geldik esyalarimizi toplamak için yarin gidicez inşallah Bakuye
Evime artik doğumdan sonra inşallah kuzularimla döneriz
Neden bakuye gidiyorsunuz 28. Hafta riskli bir hafta ucuzler icin ucaga binmeseniz avil mi

azerin sagsalim bebisleri kucagina alir donersin insallah kalacak yerin varmi hastanedemi kalacaksın malesef hastane bize de 1saat uzaklikta cok zor oluyor

Kızlar bana acil bakabilirmisiniz bugun çarşıya gittim 4 saat dışardaydim ama hep yavaş yavaş yürüdüm oturdum dinlendim eve gelince camasirimda kahverengi leke vardı cok korktum bisey olur mu acaba bide progestan iciyordum baska bi doktor gerek yok neden iciyorsun dedigi icin bıraktm 10 gündür icmiyordum simdi kendi doktorumu aradım oda bıraktığımı duyunca kızdı yeniden basla dedi tekrar ara verip baslanir mi

Kızlar bana acil bakabilirmisiniz bugun çarşıya gittim 4 saat dışardaydim ama hep yavaş yavaş yürüdüm oturdum dinlendim eve gelince camasirimda kahverengi leke vardı cok korktum bisey olur mu acaba bide progestan iciyordum baska bi doktor gerek yok neden iciyorsun dedigi icin bıraktm 10 gündür icmiyordum simdi kendi doktorumu aradım oda bıraktığımı duyunca kızdı yeniden basla dedi tekrar ara verip baslanir mi
Canimm yorma kendini artk biz kendmizi iyi hissedyrz yatmyalm dyruz ama farknda olmadn hem bebslri hem kendmizi yoryrz.bende progestan bastan beri kullandm sonra dktrm kesti ama bnde kendimi biraz yordm ertsi gun kanamm oldu tekrar baslatti.sende hic gecltrme basla canm

X