2016 üçüz anneleri :)

Bi tanesinin kalbi durdu uc aylikken bi tanedsi hic gelismedi oda uc aylikken alindi biride iki aylikken dustu arastirildi kan pihtilasmasi dediler clexan kullaniyorum onun icin gunluk

Kızlar şimdi hastaneden geldim doktor beni zayıf buldu üç bebegi zor tasirsin tahminime göre 28 - 30. Haftalarda dogum olur bebekler gelisemedigi icin sagliksizda olabilirler dedi bence birinin kalbini durdurmak en dogrusu olur dedi morelim iyice bozuldu.1 ay sonra tekrar gel saglik durumlarina bakalm ona gore karar ver dedi

Bi tanesinin kalbi durdu uc aylikken bi tanedsi hic gelismedi oda uc aylikken alindi biride iki aylikken dustu arastirildi kan pihtilasmasi dediler clexan kullaniyorum onun icin gunluk
Geçmiş olsun canim
Benim de 2 aylik dusugum 1 tane dogduktan sonra sadece 2 gün yasayan bebeğim 2 de kimyasal gebeligim var daha önce
Allahim bi daha ayni acıları yasatmasin inşallah
Pardon dusuk yazmisim gelismeyen gebelik

Son düzenleme:
Uzulme mayss daha yeni ilk haftalardayiz bende yiyemiyorum bisey gelisirler insallah iyi olur bebeklerimiz

Canim zayif derken bünye olarak mi yoksa kilo falan anlaminda mi?
benim de doktorum biz daha ikiz sandigimizda sen tasiyamazsin demişti o kadar moralimi bozmustu ki anlatamam
Sonra baska bi doktora gittim ucuz dedi
Onceki doktoru aradim tasiyamazsin kesinlikle biri alinmali dedi
Diger doktorsa 13 haftalik bebekler alinirsa diger ikisini de etkiler demisti ve ben o gun eski doktoru biraktim diger doktora gitmeye basladim
Cok şükür simdilik 27 haftalik olduk bile
Bundan sonrasi ne gosterir bilemem tabi
Bu arada 43 kilo ve 160 boyumla hamile kaldim
Tabi karar senin
ALLAHIM hangisi hayirliysa onu nasip etsin inşallah

Merhaba canm.aynilarini banada dediler.sen degil ucuz ikiz bile tasiyamazsn dedi doktor.hatta neler neler dedi anlatp sizimde moralinizi bozmayim. Ben 1.67 boyunda 57 kiloym birde. Cok zor bi karar nederse desnler bn yapamadm. Hakknda hayirlisi olsn canm

Ben de sabah yataktan kalkarken bacagimin birine taa kalcama kadar kramp girdi öylece kala kaldim
Öğlen düzeldi ancak
Onun disinda iyim bu gun kizimin odasina yilbasi dekorasyonu için bi kac şey hazirladim:)
Üçüz gebeliklerde çok sık rastlanan bir durummuş. Magnezyum eksikliğinden kaynaklıda olmuş olabilir. Günde 1 tane soda içmeye çalışıyorum ben mineral bakımından faydalı olsun diye.

B berennsn morelim bozuldu hakkimizda hayirlisi ben birini durdurma taraftari degil doktorda böyle diyince cok morelim bozuldu bakalm 12 haftalikken ense kalinliklarina falan mi ne bakcakmis senin 15 haftalik heralde sen baktirdin mi saglik durumlari nasil

merhabaalarr ben evlı degilim 22 yasınndayım ama kendımı bıldım bılelı ikiz yada üçüz bebişlerim olsun ısterım fakat aılede hııc yok .sızn konuyu bastan sona kadar okudum cunku bebıs aşıgıyım sokakta görsem tanımasa bıe durup severm:) su ıgne olayları hosuma gıttı cogul gebelık sansını arttırıyormus anladıgım kadarıyla insallah hepiniz meleklerınızı sagsalım kucagınıza alırsınız.szi heep takıp edıcem kızlaar :*

Uzme kendini canim rabbim nasil uygn goryse onu yasiycaz. Hem ucuz annsi olmak bna gore ayricalk. :) smdlik iyi cok sukur gelisimleri haftalaryla uygn ense kalinlgna faln bakiyo doktor. Tarama testlerni yaotiramadgmz icn her gidismde detayli bakiyo doktor 1 saat cikmyrm nerdysr.

Merhaba kizlar.burdayim berencim:)topige tatil verdim:))))
Kizlar ben bu gun bebislerin hâraketlerini hissetmedim tedirgin oldum yazicaktim ki simdi basladilar kipirdamaya cok Şükür :))))

Amin canim
Darısı başına o zaman:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…