2016 üçüz anneleri :)

kizlar dun tv de ciger yaptilar bu yasima kadar agzima sokmadim hic sevmem ama canim ister gibi oldu buzlukta vardi esime yaparim diye koymustum onu yaptim ama

BirTutamMutluluk20 canım nasılsın umarım iyi gidiyordur gebeliğin ... benı hatırladın mı? bende sizin gibi ilaç kullandım ve iki yumurtam gelişmişti çatlama iğnesi vurulmadım çoğul gebelik çok istiyorum ama zaman azaldıkça umudum azalmaya başladı sankı artık teke bile razıyım :) sana birsey söyleyecegım sen gebelik testini bata ne kadar kala yaptın, erken yaptın mı eğer çoğul gebelikse erken çıkar diye düşünüyorum. benım bata bir hafta var kaç gün kala yapayım... ?? sen ne zaman test yaptınn canım ??

kizlar dun tv de ciger yaptilar bu yasima kadar agzima sokmadim hic sevmem ama canim ister gibi oldu buzlukta vardi esime yaparim diye koymustum onu yaptim ama
Canim evet ciger onerilmiyo gebelere
Cok fazla A vitamini varmis o da zararliymis ama bi kereyle olmaz bi sey
Zararli olmasi icin bol bol yemen gerek
Ben de ilk 3 ayimda normalde nefret etmeme rağmen canim cekip az biraz yemisdim 1 sefer

Merhaba canim evet hatirladim seni
Ben testi bata 2 gun kala yaptim silik çizgi çıktı
1 hafta cok erken daha canim
2 gun kala yaparsin sen de
Inşallah guzel haberler verirsin bize

Merhaba canim evet hatirladim seni
Ben testi bata 2 gun kala yaptim silik çizgi çıktı
1 hafta cok erken daha canim
2 gun kala yaparsin sen de
Inşallah guzel haberler verirsin bize
şaşırdım vallahi senınkısı üçüz gebelik, gebelik hormonu daha fazla salgılanır, bata iki gün kala silik çıkmışsa , ben en iyisi bat tarıhımı bekleyeyım eger 2 gün gecikirsem o zaman yapayım tesekkur ederim verdiğin bilgiler için

Evet canim ben kan testi vermedim hiç
Degerlerim ne kadardi bilemiyorum ama iki gün once silik bi cizgiydi adet gunu diger cizgi gibi koyuydu
Allahim seni de sevindirsin inşallah canim

Evet canim ben kan testi vermedim hiç
Degerlerim ne kadardi bilemiyorum ama iki gün once silik bi cizgiydi adet gunu diger cizgi gibi koyuydu
Allahim seni de sevindirsin inşallah canim
İhş bende olumlu netice alırım seni haberdar edeceğim canım çok öpüyorum kıb

lady1234 çörek otunun ne sakıncası var acaba ben hergün çay kaşığı yiyorum
Bende faydalı diye yiyordum ama hamilelikte önerilmiyormuş rahim kaslarını genişlettiği için düşüğe sebep olabiliyormuş. Gebe kalmak için tüketin diyorlar ama hamileyken tüketilmemeliymiş.bide emzirirken tüketin diyorlar süt kalitesini arttırmak için

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…