2016 üçüz anneleri :)

Y yesim43 maşallah benm ilk olcak ilk oldugu halde herkes şaşırdı.Allah yavrularimizi sağlıklı bir şekilde kucagimiza almayi nasip eder bakalim cuma günü nolcak dr çıkınca yazarım

lady1234 seninle ayni gidiyoruz senin kusmalarin mi var benm mide bulantim var iştahım kesiliyor ama hiç kusmam yok
İlk bende de mide bulantısı ve iştahsızlık ile başlamıştı sonra kusmaya başladım malesef sabah yada akşam hiç farketmiyor aniden gelebiliyor. Aç kalmamaya özen göster. Çünkü vücut uzun süre aç kaldığında da tepki olarak mide bulantısı yapıyor. Az ve sık yemeye çalışıyorum. Su içemiyorum bu aralar oysaki çok su tüketen biriydim.

Gözün aydin canim allah tamamina erdirsin asilamami yaptin. Asilama sonrasi neler yaptigini bana anlatabilir misin bende yaptirmayi dusunuyormda
Teşekkür ederim canım. Darısı sana ve tüm isteyenlere olsun inşallah. Aşılama sonrası 2 gün boyunca yattım dinlendim bol bol uyudum. Sonrasında da ağır kaldırmamaya dikkat ettim. Sonucumu öğrenene kadar ev temizliği vs yapmadım. Kendimi yormamaya çalıştım. Bol bol protein ağırlıklı beslendim ve en önemlisi Allahıma çok dua ettim. İnşallah seninde aşılaman tutar ve güzel haber verirsin bizlere

yesm8144279023 .!.:
Aramıza hoşgeldin:))önceleri bir garip hissetmiştim kendimi ama şu an çok mutluyum çok farklı bir duygu inşallah sağlıkla kucaklarsın bebişleri. Kalp atışlarını duydun mu?
Ben suan 8 haftalk hamileym kalp atislarin duymadm kacnci haftada duyuluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…