2016 üçüz anneleri :)

Olur mu olur canım benimde adetlerim düzensizdi bir kutu kulomen kullandım igne bile olmadm sonuç gördüğün gibi :)

Olur mu olur canım benimde adetlerim düzensizdi bir kutu kulomen kullandım igne bile olmadm sonuç gördüğün gibi :)
Eşim her gün sıkıştırıyor beni de oğlum 1 yaş 4 aylık şimdi hamile kalsam doğduğunda oğlum 2 yaşında olur o ezilir diye kararsızım ama eşimde çok ısrar ediyor kafam karisik

Canım ikiz üçüz olursa bir de çok zorlanırsın sürekli dinlenmen gerek riskli bir hamilelik sonuçta biraz büyüsün oğlun
Evet canım onu bende düşündüm de drm b3nim 2. Hamilelikten sonra gebelik önermiyor kalça çıktığı var bende hatta bende o zamn çoğul gebelik olsa 2. Hamileliğim olur tabi bakarız dedi eşim 2 çocuk az olur 2. Erkek olursa ben kızda isterm diyor bazılarıda olsun arka arkaya arkadaş olurlar diyorlar oğlum evde tek büyüdüğünden sanrm yanından bu çocuk geçsin sinirlenip bağırıyor tek kalmasın yabani olur sonra kardeşi kabullenmesi zor olur diyorlar ne biliym kafam allak bullak :))

Çok zorlanırsın ama çok yıpranırsın bence bekle biraz yine de Rabbim gönlüne göre versin canım bugün misafirlerim vardı o kadar yoruldum ki artk gelmeseler diyorum ayakta duramıyorum korkuyorum zaten açılmam falan olur diye biraz daha dayanabilsem dua et olur mu

Ederim canım allahn izniyle 36 37lere kadar gelirsiniz inşallah sıkıntısız bu şekilde

Feyzaaanur uzaktan davulun sesi hoş gelir denir aynen o hesap herkes bişey diyor ama yaşayan çeken sen oluyorsun bebeklerim doğduğunda oğlum 2,5 yaşındaydı yardımcı bulamadım ne annem ne de eşimin ailesi gelemedi öyle zor zamanlar yaşadımki anlatamam bebekler prematüre doğuyor ve çok özel bir bakım gerekiyor büyük oğlan inanılmaz kıskançlık krizlerine giriyor ve kardeşlerine sürekli zarar vermeye çalışıyor tabi sana yaptığı eziyetler unutulmaz ev işleri misafirler vs vs

Bu arada benim bütün çocuklarım erkek bunu seçemiyorsun kız mı erkek mi olacağı bizim elimizde değil hayat senin hayatın tabiki de ama iyi düşünüp ona göre iste ben kontrole giderken bir kadınla tanıştım kız olacak diye diye 5 kez doğum yapmış artık bırakmaya karar vermişti hepsi erkek olmuş :)

Canım bebeklerin ne kadarlık oldular kaç haftalık doğum yapmıştın

Allah hepinizin yardımcısı olsun inşallah kız okur yada olmaz rabbim hayırlısı versin sadece kız olmasını çok isterm hayırlı bu şekilde dediğim gbi allah layık görürse verir rabbim kaldiramiyacagimiz yükü vermesin allah isterse çoğul verir allah yokluklarini aratmasn: )))

Nerede yaşıyorsunuz siz ilk gebelik mi yasiniz kaç: ))

Hasta bezi alicaklarim yanına canım görümcem kullanmıştı ilk aşamada pes yerine bide bezleri premature aldın dimi sut pompasına da ihtiyacımız Olacaktir göğüs pedi falan

Zor olduğunu da hesaba kat canım çok şükür rabbim üçüz bir gebelik nasip etti ama inan zor sağlıkla insallh kucagmza alrz rabbim sanada gonlune göre versin

Ben Kahramanmaraş'ta yaşıyorum ama şuan gebeliğini Ankara'da geçiriyorum 26yasindayim ilk gebeligim

Maşallah canım son ana kadar evdemydin hastaneye yattin mı hiç son zmanlarda

Maşallah canım son ana kadar evdemydin hastaneye yattin mı hiç son zmanlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…