2016 üçüz anneleri :)

İnşallah canım ankaradasn demi rahat mısın bari
Ankara'dayım canm rahatm teyzmlerde kalyrm iş flan yaptgm yok otryrm yatyrm öyle uzun süre oturamyrm belim ve kaburglarim agryor aykta fazla duramyrm hemen bacaklarım ayklrm agryr sen korse kullanyrmsn

Yok kullanmıyorum sen kullanıyor musun ne gibi bir faydası var
Bende kullanmıyorum ama burada eskilerden biri önermişti canm hem bel ağrısına iyi geliyormuş hem karnın aşağı sarkmasini onluyorms canm bu arada biberonu norml mı aldn yoksa prematureler için farklı bir başlığı var mı bu biberonlarin

Bende kullanmıyorum ama burada eskilerden biri önermişti canm hem bel ağrısına iyi geliyormuş hem karnın aşağı sarkmasini onluyorms canm bu arada biberonu norml mı aldn yoksa prematureler için farklı bir başlığı var mı bu biberonlarin
Yok canım yani çok baktım o gün biberon ama prematürelere ayrı göremedim e bebekten küçük cam biberon aldım başlıkları minicik zaten

Küçükler 125 oluyor sanırım ben emziklerini ve biberonlarını aynı uçlu almıştım kolay olsun diye alıştırmak emzik kurtarıcınız olacak

Size bakınca hevesleniyorum adet düzensizliğim var çocuk istiyorsan klomen verecekti dr'm ışte onunla ucuzu ikizi olan çok bende eşim de istiyor zaten size bakınca okuyunca hemen kullasim geliyor belki benmde ucuzum olur diye :))

X