2016 üçüz anneleri :)

Biz 24.hafyamizdayiz artık tekmeler yiyorum sağlı sollu oğlumun birinden suphelenyrlar amniyosentez istediler ama yaptrmcm yarn bir prof bakacak bu arada kilolarimiz 590 550 ve 460 senin nasıl gidiyor
İçini ferah tut canım herşey güzel olur inşallah. Bizde 27+5 olduk şimdilik herşey yolunda şükür ciğer geliştirici iğnemi oldun 2 gün önce 4 doz her ihtimale karşı

İçini ferah tut canım herşey güzel olur inşallah. Bizde 27+5 olduk şimdilik herşey yolunda şükür ciğer geliştirici iğnemi oldun 2 gün önce 4 doz her ihtimale karşı
Maşallah Allah'ım kolaylık versin şeker yuklemesini kaçıncı haftada yaptırdın doğum için birşey söylenyr mı su zaman alrz dye

24te ya da 23te yaptrmştm galiba. 34. Haftada olacak o güne kadar durabilirsek tabi
İnsallh durursunuz benim sağdaki oglumda sıkıntı var demstim kordonunda tek arter damar var böbreğin biri yok ve gelişme geriliği var doktorlar kromozomal sıkıntı da olblr normal de dogblr dediler haftasına göre bir buçuk hafta geriden gelyrms önce amnoyosentez dedlr ama.biz istemedik sonrada zaten hocalarla değerlendirip zaten ucuz gebelikte diğer bebekleri riske atamayiz demslr yapacak birşey yok demişler yani kızlar hiç böyle problemle karşılaşan olduğu gelişimi için neler yapmalym

Ben ilk defa böyle birşey duydum canım bak facede üçüz anneleri sayfası var orada yaşayan bilen vardır mutlaka sen kötü düşünme hep olumlu düşün dua et bol bol hem ne gelirse Rabbimden

Ben ilk defa böyle birşey duydum canım bak facede üçüz anneleri sayfası var orada yaşayan bilen vardır mutlaka sen kötü düşünme hep olumlu düşün dua et bol bol hem ne gelirse Rabbimden
Öyle tabi canım yapacak birşey yok insallh korktuğumuz gibi olmaz sağlıcakla alırız kucagimiza bu arada senle benden başka kimse yok burda:)

Biz 24.hafyamizdayiz artık tekmeler yiyorum sağlı sollu oğlumun birinden suphelenyrlar amniyosentez istediler ama yaptrmcm yarn bir prof bakacak bu arada kilolarimiz 590 550 ve 460 senin nasıl gidiyor
Maşallah canım inş 36 37yi de görürsün bencede yaptırma canım riskleri var amniyonun Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş

Canım üçüz olunca riskleride oluyor ama sıkma canını inş sağlıklı olurlar gelişim içinde düzenli beslen bol bol dua et ultrasyon yanıltıyor bazen

Canım üçüz olunca riskleride oluyor ama sıkma canını inş sağlıklı olurlar gelişim içinde düzenli beslen bol bol dua et ultrasyon yanıltıyor bazen
İnsallh üçü de sagliklica olur canım takilmayacak gibi değil ama ne gelirse Rabbimden hayırlısını dilemekten başka cagremz yok insallh sikintisiz doğarlar sağlıklı ömürleri olur

Evet oluyor canım günde 5 kez falan sanki bebekler bir yere toplanıp kalıyolar doktorum yalancı kasılmalar onlar artık olacak normal dedi hemen pozisyon değiştir öyle olunca yatysn kalk otur
Dün akşam oldu benimki netten baktım pozisyon değiştirdim ama gecmedi hani karnını iyice sisirir öyle durursn ya birkaç saniye taş gibi şişer karnın öyle oldu karın etim acıdı sabah gecti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…