2016 üçüz anneleri :)

Kızlar bide bebek bakım çantasını nerden ve nasıl aldınız büyük bir sırt çantası düşünüyorum ama istediğim gibi birsy bulamadm

Hasta bezi alicaklarim yanına canım görümcem kullanmıştı ilk aşamada pes yerine bide bezleri premature aldın dimi sut pompasına da ihtiyacımız Olacaktir göğüs pedi falan
Evet canım göğüs pediyle hasta bezi alınacak benim süt pompasını ilk hastaneden kiralamyı düşünüyorum bakacam duruma göre alacam bir de pompayla zor olursa elektrikli sağma makinası alacam

Bende almicaam gorumceminkini kullancam canım
Evet canım göğüs pediyle hasta bezi alınacak benim süt pompasını ilk hastaneden kiralamyı düşünüyorum bakacam duruma göre alacam bir de pompayla zor olursa elektrikli sağma makinası alacam
O memnun zor değildir heralde

29+3 canım kilolarıda 1350, 1300, 1150. Sen nasılsn karar verdiniz mi oğluşunuza kardeş getirmeye ya da kardeşler mi demeliydim :)
Eşim zaten dünden razı bende kararsizim şu adet düzensizliğim var önce onun için dr gidecegm canım sen kaçıncı günü kullandin klomeni adetin kaç gün sürüyordu: )

Eşim zaten dünden razı bende kararsizim şu adet düzensizliğim var önce onun için dr gidecegm canım sen kaçıncı günü kullandin klomeni adetin kaç gün sürüyordu: )
7 gün sürüyor canım 3. Günü başlattı doktor 14. Günde tekrar kontrole çagardı iste biri çatlamştı diğeride bugün yarın çatlar dedi benimde adetlerim düzensizdi en başta 5 ay falan doğum kontrol ilacı kullandım yani direk klomen kullanmadm

B
7 gün sürüyor canım 3. Günü başlattı doktor 14. Günde tekrar kontrole çagardı iste biri çatlamştı diğeride bugün yarın çatlar dedi benimde adetlerim düzensizdi en başta 5 ay falan doğum kontrol ilacı kullandım yani direk klomen kullanmadm
Benim bekarken 4 5 ay adet olmadığım olur du şimdi 34 35 40 gün felan sürüyor tekrar olması

X