2016 üçüz anneleri :)

Ben bu sefer taa dogana kadar hic bi şey almicam kizlar diger hamileligimden gözüm o kadar korktu ki:KK43:Allah bi daha yasatmasin:KK43:
Sag salim dogsunlar o zaman alicam tabi oyle bol seçim yapamicaz ama olsun napalim
ben daha cok body alma taraftariyim zaten güzel havalara doğru dogacaklar
ele avuca gelince bi corap bi body bi sapka yeter:)
Hem camasirdan da tasarruf olur hehe:)))
Oda kismina gelirsek 1 yasinda ayiririm herhalde ben korkarim daha erken
Bizim cocuk odasi simdilik pespembe kızımın odasi oldugu icin :)

Ay kizlar ben hepiniz şubatta doguracaksiniz saniyorum kendim gibi:)))simdi baktim yaza dusuyo sizin bebeler cibil cibil olucaklar:))
Siz merak etmeyin ben bi dogurayim sag salim neler gerekiyo hepsini yazicam size:)

Çok çok merak ediyorum ben de sizleri..
Doğumunuzu, doğum sonrasını, miniklerinizi..
Allah hepinize hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin...
O minnak yumuk elleri ayakları kucağınızda da göstersin...

hepinize kolay ve sağlıklı hamilelik,doğumlar nasip olsun inşaALLAH kızlar.:)

azerin hepsi erkek mi,kesin mi acep?
dr.kalabalıkda karıştırmasın.:KK70:

Bence oyle alma canim
3 bebek aglayinca bir birlerini uyandiracak mecbur o yüzden bazen besiklerini ayirmak istege bilirsin birlesik olunca pek kullanışlı olmaz sanki
Bilemedim ki sonuçta hepsi aynı odada olacakları için gene sesleriyle birbirini ugandırabilirler diye düşünüyorum. Başka bir alternatif gelmiyor aklıma diğer türlü odakarı pek kullanışlı olmaz sonuçta çok büyük bi alan değil bi beşik bi dolap anca sığdırabilirim içeriye aslında bide rmzirme koltuğu istiyordum ama o hayal oldu :)

Ben ufak ufak kıyafetler almaya başladım ,biberon ,süt sağma pompası aldım,internetten indirimleri takip ediyorum ilk iş biberon sterilizatörü alıcam inşallah. Çarşıdan alıcam kıyafetleri tamamlamaya çalışıyorum çünkü ileride dışarı çıkmak çok olacak
Süt sağma pompası hangi marka aldınız ? Bide bizde 3 çocuk olacağı için 3 er tanemi alıyorsunuz ? Elektrikli olanlar daha kullanışlı oluyor diyorlar bide onların iki başlıklı olanları varmış sanırım. Kıyafet için bişey düşünmüyorum şimdilik çünkü daha cinsiyetlerini bilmiyorum ama süt sağma mak ve sterilizasyon almayı düşünüyorum bende. Philipsin süt sağma makinesi güzel gibi geldi bana ama avent diyenlerde var kullanmadığım için emin olamadım.

Süt sağma pompası hangi marka aldınız ? Bide bizde 3 çocuk olacağı için 3 er tanemi alıyorsunuz ? Elektrikli olanlar daha kullanışlı oluyor diyorlar bide onların iki başlıklı olanları varmış sanırım. Kıyafet için bişey düşünmüyorum şimdilik çünkü daha cinsiyetlerini bilmiyorum ama süt sağma mak ve sterilizasyon almayı düşünüyorum bende. Philipsin süt sağma makinesi güzel gibi geldi bana ama avent diyenlerde var kullanmadığım için emin olamadım.
Philips avent aldım elektrikli olandan indirimde yakaladım:)) biberonları da avent aldım makinayla uyumlu. Makinayı tek aldım ama biberonu 6 tane aldım:))ancak yeter

Philips avent aldım elektrikli olandan indirimde yakaladım:)) biberonları da avent aldım makinayla uyumlu. Makinayı tek aldım ama biberonu 6 tane aldım:))ancak yeter
Daha erken ama bende yavaş yavaş almaya başlayacağım. Philips 2 tane alayım diyorum çünkü bebişlerin hepsini bir anda emzirmek zor olacak birini bir memeye diğerini diğerine :))) biberonlarınıda alayım senin dediğin gibi :) bide merak ettiğim şu var biberonlar ve emzikler aylarına göre değişiyormuş sanırım. Alırken neye dikkat ettin ?

Daha erken ama bende yavaş yavaş almaya başlayacağım. Philips 2 tane alayım diyorum çünkü bebişlerin hepsini bir anda emzirmek zor olacak birini bir memeye diğerini diğerine :))) biberonlarınıda alayım senin dediğin gibi :) bide merak ettiğim şu var biberonlar ve emzikler aylarına göre değişiyormuş sanırım. Alırken neye dikkat ettin ?
Biberon 125 ml yeni doğan aldım emzik almadım ama internette 0-3 ay yazıyordu ondan almayı düşünüyorum. Birde bir arkadaşım sterilizatörün mutlaka kurutma özelliği olsun dedi ona göre araştırıyorum

Biberon 125 ml yeni doğan aldım emzik almadım ama internette 0-3 ay yazıyordu ondan almayı düşünüyorum. Birde bir arkadaşım sterilizatörün mutlaka kurutma özelliği olsun dedi ona göre araştırıyorum
Bende şimdiden araştırmalara başladım ama hala kararsızım hafta sonu gidebilirsem ebebeğe bi bakayım diyorum. Orda tüm ürünleri bulabilirim gibi. İnternetten sipariş vermek istemiyorum ürünün nasıl bişey olduğunu inceleyip görmem lazım iyi karar verebilmek için :) philipsin sterilizatörüde var ama nasıl diye hiç araştırma yapmadım. En azından kaliteli bir ürün menşei ingiltereymiş.

Bende şimdiden araştırmalara başladım ama hala kararsızım hafta sonu gidebilirsem ebebeğe bi bakayım diyorum. Orda tüm ürünleri bulabilirim gibi. İnternetten sipariş vermek istemiyorum ürünün nasıl bişey olduğunu inceleyip görmem lazım iyi karar verebilmek için :) philipsin sterilizatörüde var ama nasıl diye hiç araştırma yapmadım. En azından kaliteli bir ürün menşei ingiltereymiş.
Weewell de çok hoşuma gitti kaliteli duruyor kurutma özellikli. Ben de önce görüp inceliyorum sonra internetten indirim takip ediyorum sonuçta masraflar çok olacak:))

X