2016 üçüz anneleri :)

Aventin çift göğüslü olanı yok zaten baya aradım bende, hangi siteden aldınız, bide biberonları 120 ml lik alsak birer tane yetermiki
Evet avent ciftli yok sanirim göğüs ponpasini Bende letgo dan 2. El aldım ama kadın hiç kullanmamış kutulu garantili çok daha uygun burda 100 TL sterilizasyon makinasini da ordan alıcam oda 50 TL civarı var chico nun biberon 60 lik aldık şimdilik

İyi yapmışsınız daha uyguna gelmiş.bende biberonları cam sipariş etmek istiyorum ama seti yok cam olanların birer birerde çok pahalı olucak en az üç er olsun demiş arkadaş napsam normal biberonmu alsamki bilemedim

Evet kızlar biberonlar yetmiyor malesef en az 3 tane olması sizin için kolaylık olur özellikle akşamları yemek yedirdikten sonra bide beronu temizlemeyle upraşmazsınız baEn hiç durmuyolar yıkamaya bile dırsatınız olmuyo

Bn dr brown ve lansinoh kullanıyorum. İkisi sadece lansinoh seviyor, biride sadece dr brown. Cam kullanmak güzel ama hastaneye falan gittiğinizde tak tuk zor ve ağır oluyor. Bpa sız Plastikte kullanıyorum. Lansinoh gayet iyi. Ağzı geniş yıkarkende kolay oluyor ve mama koyarken sağa sola dökülmüyor. Hepsi burada da çiftlileri gayet uygun fiyata.

Cam biberon dedigin gibi sağlıklı ama agir oldugundan tasimasi zor ve ayrica da bebekler tutamiyor

Prematüre çok almasaydın hemen küçülüyorlar 1 ay ya giydi ya giymedi benimkiler

Sağlıkla giysinler inş aldıklarınızı, çok yormayın kendinizi ya nolur nolmaz.neler aldınız acaba, biberon ve göğüs pompası alcam ama karar veremedim bisürü detayı var siz naptınız.
Biberon için aceleye gerek yok bence hastaneden çıkmadan bikaç gün önce alırsınız göğüs pompasıda biz başta kiraladık 1 aylık o arada hangisini alacağımıza karar verdik bence gerekli değil çünkü sağınca baya yara oluyor ve biberonla hemen içiyorlar çabuk acıkıyorlar mamaya alıştıkları için, ben fırsat buldukça birini emziriyorum hem yarım saat oyalıyor hem süt gelmeye devam ediyor anne bebek iletişimi filanda var biz aldık ama duruyor valla zaten sağmaya vakitde yok

Mama ısıtıcıda bakın çok işe yarıyor biberonda soğuk suyla mamayı karıştırıp koyuyodunuz dakika ayarlı benmari usulü ısıtıyor pahalı bişey diil

Mrb arkadaslar kuvozde 26.gunumuz daha cok yolumuz var sabirla bekliyoruz. Acmila hayirli olsun canim sana da.
Arkadaslar kafam cok karisti. Biz simdi neler alacagiz biberon nasil alacagiz boyutlari nedir, biberon temizlemek icin ne alacagiz, biberon isitici alacagiz, baska neler alacagiz bebeklerin banyosu icin neler alalim. Ya hic bilmiyorum. Herkes aklina geleni yazsin lutfen boylece bir liste hazirlayalim. Hepimiz aklina gelen biseyi yazsak unutmamis oluruz bebek bakim konusunda hic bir fikri olmayan benim gibilere de fikir verir

Dr browns biberon bizim burada cok pahali 120 tl
Ayrica 3 arslana katiliyorum sut sagma aparatini kiralayin derim bi süre sonra sagmaya hem zaman kalmiyo hem de bebekler emiyo zaten

Acmila canim tebrik ederim
Bak nasil olacak falan filan derken dogmus minikler:)her seyin iyi olmasina sevindim canim
Hastaneden cikmak istemeyen hastayi da ilk kez goruyorum:))

Allah razi olsun kizlar gercekten cok korkular yasadim bu haftaya gelecekmiyim bilmiyordum ki üc olanlarin korkusuda bu zaten Allah hepmizin bebeklerini korusun herkese zamanli dogumlar nasip etsin
hastane den cikmak istemiyorum cünki bildik hastane gibi degil bebekler kontrol altinda benim kendime ait odam var yemek üc ögün veriliyor bebekler 36 haftayi Burda gecirmek zorundalar küvozde degiler ama vücüt isilari 37 nin altina düsmemeliymis erken doganda o nedenle yataklari 30 derece de bedeutet sürekli yanlarindayim biraz kendilerine gelseler mamayi tam bitirmiyolar bunlari ogreseler de evimize dönsek
bu arada bebek arabasi ücüz mü aldiniz türkiyede varmi ücüz arabalar yaa biz bulamadik daha dogrusu bir Modell var oda cok genis acaba bir ikiz bir teklimi alsak en pahalisida bebek arabasi tutuyor tam takim 4000 Euro yu buluyo yavas yavas basliyor Karin agrimiz maxi cosi olmadan Hastaneden cikamiyoruz bir an önce almamiz gerekiyo herseyi sona biraktim
Simdide zorlaniyorum

Acmila hayırlı olsun.
Süt sağma makinası annemin sayesinde hetekmefi kızla r bi hastanede doktor göstermiş. Mamayı çay bardağı ile vetdi.bebeği dizlerinib arasına koydu.boyundan da sabitledi yirmi güne yakın iki saatte e bçyle mama vetdik tabi bende emziriyodum çnceşimsi mamanı yanında sütle uğraşmıyorum.hiç garipsemediler maşallah. Biberona da alıştılar.baçya biberon verseyfik memeyi tıtmayacaklardo.biberonumuz üç tane plastik tupper.bide sulul var.cam almayı bende düşünüyorum.
Erken doğan kıyafetlerikişer alsanız yetet.küvözdenıkınca girecekler. uykusuz luk büyük problem. Dört saatşiüine bi kız geliyor temizlik ve yemek için. Çok işe yarıyor. Bendeocullara bakıyorum gaz sıkıntıları çok fazla en küçüğü bu gün ilkkez saatlerdir ıyuyoe.gece uyu ayacal olsun.zinko adlı ilacı veriyorum. Önce metsil verdi m.en başta vermedim ama dayanamadım
İite böyle herkese kolaylıklar

teşekkür ederim amin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…