2016 üçüz anneleri :)

Bilmiyorum ama anlam veremiyorum konuşup konuşmamaya da çekiniyorum tekrar ters bir ley söyleyip beni kızdırırsa daha kötü olur diye ben eşime çocukladıma kendimi feda etmekten başka bişey yapmadım ki tüm sevgimi onlara verdim hamileliğimden bu yana çok değişti artık kocamı tanıyamıyorum. Yaptığım şakayı ciddiye almasına Bile anlam veremiyorum. Resmen benim bi açığımı kollamaya çalışıyor. Ben eşime güvenemiycrksem kime güveneyim. Dün bana dio ki benim 5 çocuğum olcakmış. Kim dedi diyorum sana bunu öyle işte diyo. Valla kusıra bakma ama dedim ben 3 ten fazla yapmam daha. Demek ki başladından olcak senden olmasığına göre dedi bana. Hayırdır dedim yoksa iki çocuklu bi kadın mı buldun ? 5 çocuk diyip duruyosun sustu ben öle diyince. Ne biliim hayatında başkası mı var anlayamadım nie böle İhtimalde veremiyorum ama erkeklerin sağı soluda belli olmuyor. Şimdi konuşsam sen benim telefonumumu kurcaladın diyecek. Gerçi sildiğimi gördüğünde gene baktığımı anlıycak. Zaten benim stresim bana yeterken bide onunla uğraşıyprum ya ne diyim. Allahım akıl fikir versin.

Haftaniz aslında gayet iyi neden 4 hafta hastanedesiniz bide kilolarını çok merak ettim bende 32 ye girdim bugün her an bi şey olucak diye çok korkuyorum.

Senin durum karışık ozaman bence çekinme konuş derim çünkü bişeyler düşünüyorsun aklında birsuru soru var konuşmadan geçmez telefondaki ses kaydı meselesi dende bence dürüst ol evet baktım telefonuna sana karşı dürüstüm sen de lütfen dürüst olmalısın ama yine de sen bilirsin iyi düşün canım konuşmadan daha nekadar durabilirsin içindeki şüpheyle allah yardım etsin

Sag salim doğmuşlar şükür inşallah sağlıkla da evinize gecersiniz kaç kg doğdular bebisler özel bi hastanedemisiniz allah yardımcınız olsun

cok sagolun kizlar Allah hepimize yardim etsin dogurmayanlara saglikli dogumlar doguranlarada sabir ve güc versin beim minikler 1980 iki erkek kiz 1870 dogumlar simdi erkekker 2020/30 arasi kiz 2000
Burda 36 haftayi bitirmeden yolamiyolar yeni doganlari benimde canima minnet Burda herseyi ögreniyorum nasilsa kendimi tpplamayada firsatim oldu özel hastane degil sigorta ödüyor yurt disinda ikiz ücüz dogumlar a cok önem veriyolar hastanedeki ikinci ücüzüz en son 8 yill önceymis cok rahatiz Burda kolay kolay cikarmazlar bizi bein raziyimda bu rahatlikta bir gün bitecek korkuyorum Burda daha fazla imkan sagliyor devket onaragmen korkuyorum Allah yardimcimiz olsun

Canım ya üzme kendini dicem kelin ilacı olsa başına sürermiş cinnet modundayım artık Allah hepimize sabır versin nerdeyse 36 saattir uykusuzum bugün kv ile birbirimize girdik işin en acı kısmı benim birilerine muhtaç olmam geçecek diyorum artık Allah kerim diyorum ama gerçekten kötü hissediyorum artık

Canjm size de cok geçmiş olsun
InsaAllah atlatirsiniz,Allah büyük
Allahim kimseyi evladiyla sinamasin inşallah

Canım hayırlı olsun gözün aydın. Allahım sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inş. Yurt dışındaki avantajlar Türkiyedekilere göre çok fazla oluyor malesef

Kızlar bende bugün bebislere alışveriş yaptım ama prematüre kıyafetler çok minikti şimdi yikaniyorlar bunlara gerçekten sığırlar mi diye düşündüm oyuncak bebek kıyafeti dedi abileri şimdi sıra bende Anne çantamız da birşey yok yarında onları alacağız inşallah çok geç kalmışım zaten bugün kasiklarim ağrıdı çok hemde sadece bir bebek dükkanın da gezerken başka yere gitsem nasıl olurdum kim bilir ağırlasmadan almak lazım

Sağlıkla giysinler inş aldıklarınızı, çok yormayın kendinizi ya nolur nolmaz.neler aldınız acaba, biberon ve göğüs pompası alcam ama karar veremedim bisürü detayı var siz naptınız.

Sağlıkla giysinler inş aldıklarınızı, çok yormayın kendinizi ya nolur nolmaz.neler aldınız acaba, biberon ve göğüs pompası alcam ama karar veremedim bisürü detayı var siz naptınız.
Sağol canım avent aldım biberonu göğüs ponpasi nida lansinoh çift göğüs lu olandan aldim onun bide göğüs catlak kremı göğüs pedini de aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…