2016 üçüz anneleri :)

canım senin eşinle ciddi bir şekilde karşılıklı konuşma zamanın gelmiş birbirinizi suçlamadan konuşun guven cok onemli niyetini anlarsın canım inşallah sandığın gibi birşey değildir dualarım seninle
Bilmiyorum ama anlam veremiyorum konuşup konuşmamaya da çekiniyorum tekrar ters bir ley söyleyip beni kızdırırsa daha kötü olur diye :KK43: ben eşime çocukladıma kendimi feda etmekten başka bişey yapmadım ki tüm sevgimi onlara verdim hamileliğimden bu yana çok değişti artık kocamı tanıyamıyorum. Yaptığım şakayı ciddiye almasına Bile anlam veremiyorum. Resmen benim bi açığımı kollamaya çalışıyor. Ben eşime güvenemiycrksem kime güveneyim. Dün bana dio ki benim 5 çocuğum olcakmış. Kim dedi diyorum sana bunu öyle işte diyo. Valla kusıra bakma ama dedim ben 3 ten fazla yapmam daha. Demek ki başladından olcak senden olmasığına göre dedi bana. Hayırdır dedim yoksa iki çocuklu bi kadın mı buldun ? 5 çocuk diyip duruyosun sustu ben öle diyince. Ne biliim hayatında başkası mı var anlayamadım nie böle İhtimalde veremiyorum ama erkeklerin sağı soluda belli olmuyor. Şimdi konuşsam sen benim telefonumumu kurcaladın diyecek. Gerçi sildiğimi gördüğünde gene baktığımı anlıycak. Zaten benim stresim bana yeterken bide onunla uğraşıyprum ya ne diyim. Allahım akıl fikir versin.

Slm kizlar iyi geceler desem daha dogru aslinda bebislerim 18/08 dogdular 32+3 aslinda durumlari iyiydi 36 haftaya gelir demisti doktorum ama son kotrolde seni iyi
Görmüyorum dedi ve dogum gerceklesti cok sükür hepside cok iyi hastanemizde 6 gün kaldik sonra hep beraber baska hastaneye gectik Burda yanlarinda kalma imkanim var günde 6 ögünümüz var 4 Saat arayla 11.30 yine mesayi basliyor hemsire gözetiminde altlarini tenizle yedir gaz cikar ki bu günler iyi günlerim 4 hafta burdayiz bugün fuzyoterapi yaptilar ne ise yariyomus anlatamam haftada üc kere yapilacak sonrasi ben evde yapicam herkese bol sabir kizlar üstesinden gelicez bir sekilde
Haftaniz aslında gayet iyi neden 4 hafta hastanedesiniz bide kilolarını çok merak ettim bende 32 ye girdim bugün her an bi şey olucak diye çok korkuyorum.

Bilmiyorum ama anlam veremiyorum konuşup konuşmamaya da çekiniyorum tekrar ters bir ley söyleyip beni kızdırırsa daha kötü olur diye :KK43: ben eşime çocukladıma kendimi feda etmekten başka bişey yapmadım ki tüm sevgimi onlara verdim hamileliğimden bu yana çok değişti artık kocamı tanıyamıyorum. Yaptığım şakayı ciddiye almasına Bile anlam veremiyorum. Resmen benim bi açığımı kollamaya çalışıyor. Ben eşime güvenemiycrksem kime güveneyim. Dün bana dio ki benim 5 çocuğum olcakmış. Kim dedi diyorum sana bunu öyle işte diyo. Valla kusıra bakma ama dedim ben 3 ten fazla yapmam daha. Demek ki başladından olcak senden olmasığına göre dedi bana. Hayırdır dedim yoksa iki çocuklu bi kadın mı buldun ? 5 çocuk diyip duruyosun sustu ben öle diyince. Ne biliim hayatında başkası mı var anlayamadım nie böle İhtimalde veremiyorum ama erkeklerin sağı soluda belli olmuyor. Şimdi konuşsam sen benim telefonumumu kurcaladın diyecek. Gerçi sildiğimi gördüğünde gene baktığımı anlıycak. Zaten benim stresim bana yeterken bide onunla uğraşıyprum ya ne diyim. Allahım akıl fikir versin.
Senin durum karışık ozaman bence çekinme konuş derim çünkü bişeyler düşünüyorsun aklında birsuru soru var konuşmadan geçmez telefondaki ses kaydı meselesi dende bence dürüst ol evet baktım telefonuna sana karşı dürüstüm sen de lütfen dürüst olmalısın ama yine de sen bilirsin iyi düşün canım konuşmadan daha nekadar durabilirsin içindeki şüpheyle allah yardım etsin

Selam kızlar,artık buraları geniş geniş okumak imkansız şöyle kabaca baktım acmila hayırlı olsun canım güle güle büyüt,başka doğuran varmı bilmiyorum herkes eşinden ve kv den şikayetçi yalnız değilmişim sevindim bizim sıkıntımız biraz daha farklı kv hakkını yemiyim bakıyor üçüzlere benim kadar oda yorgun ve uykusuz eşimde elinden geldiğince yardım ediyor ama bana onun annesinin yaptıkları batıyor ona benimkilerin babam adam gelmiş 60 küsür yaşına ne anlar prematüreden öpmek koklamak istiyor haklı olarak herkesin içinde adama söyleniyor onun anneside çocukların anası gibi davranıyor sinir oluyorum benden daha çok düşünecek sanki yok üşür giydir yok ağladı dayanamam zart zurt başlarına gidip bütün düzenimi bozdu şimdi hepsi kucak istiyo annem diye seviyo çocukları ağlayınca bakıcam, sen dur ben bakarım sen dur ben yediririm sen ver ben uyuturum eşiminde elinden almaya çalışıyor o da sinirleniyor,bizimkilere ters yapınca eşime bende dedim en sonunda 3 çocukla biyere gidemem sanma boşanırım,annesinin yaptıklarından şikayet edince kadın düzenini bozup burda kalıyor diyor,övünmeyi biliyolar ama onlar bizim soyadımızı taşıyor diye ayy çok birikmiş :)
Buarada kızımda rop çıktı ağlamaktan helak olduk iğne yapıldı kontrollere gidicez bize dua edin doktor olumlu şeyler söyledi ama zamanla belli olacak inş düzelir Allahın izniyle

Sag salim doğmuşlar şükür inşallah sağlıkla da evinize gecersiniz kaç kg doğdular bebisler özel bi hastanedemisiniz allah yardımcınız olsun

cok sagolun kizlar Allah hepimize yardim etsin dogurmayanlara saglikli dogumlar doguranlarada sabir ve güc versin beim minikler 1980 iki erkek kiz 1870 dogumlar simdi erkekker 2020/30 arasi kiz 2000
Burda 36 haftayi bitirmeden yolamiyolar yeni doganlari benimde canima minnet Burda herseyi ögreniyorum nasilsa kendimi tpplamayada firsatim oldu özel hastane degil sigorta ödüyor yurt disinda ikiz ücüz dogumlar a cok önem veriyolar hastanedeki ikinci ücüzüz en son 8 yill önceymis cok rahatiz Burda kolay kolay cikarmazlar bizi bein raziyimda bu rahatlikta bir gün bitecek korkuyorum Burda daha fazla imkan sagliyor devket onaragmen korkuyorum Allah yardimcimiz olsun

Benimkide aynı şeyi söylüo sen istedin diyorum ben bitane istedim kim sana üç tane yap dedi dio sanki benim seçme şansım varmış gibi. Eşin desteği çok önemli gerçekten ben o konuda da şanssızım sanırım. Ben çocuğu severken benim ses kaydımı almış. Çok ağladığında şakasına suus bakiim susmadsan camdan aşağı atarım seni demiştim. Tabiki ciddi demedim şakasına söylenmiş bişeydi hatta fotoğraflarda da kare kare yapıolar bapcan sokağamı atcan çöpemi atcan vs diye görmüşsünüzdür. Eşimlede çocuk olmadan önce ben çocuk istiyorum dediğimde sen camdan aşağı atarsın çocuğu demişti bana ben şaka yapıo sanmıştım ama adam gerçekten ciddi ciddi atabilceğimi düşünüyo sanırım. Bugün telefonuna bakim dedim bi baktım benim sesimi kaydetmiş. Ben şok oldum. Amacı ne acaba çok öerak ediyorum. Benden boşanmayı düşünüyo sanırım kensile delil mi topluo çocukları kendim alıyım diye bu nedemek şimdi kızlar bu kadar mı güvensiz bana karşı çok kırılmış durumdayım :KK43:
Canım ya üzme kendini dicem kelin ilacı olsa başına sürermiş cinnet modundayım artık Allah hepimize sabır versin nerdeyse 36 saattir uykusuzum bugün kv ile birbirimize girdik işin en acı kısmı benim birilerine muhtaç olmam:KK43: geçecek diyorum artık Allah kerim diyorum ama gerçekten kötü hissediyorum artık

Canım ya üzme kendini dicem kelin ilacı olsa başına sürermiş cinnet modundayım artık Allah hepimize sabır versin nerdeyse 36 saattir uykusuzum bugün kv ile birbirimize girdik işin en acı kısmı benim birilerine muhtaç olmam:KK43: geçecek diyorum artık Allah kerim diyorum ama gerçekten kötü hissediyorum artık
Canjm size de cok geçmiş olsun
InsaAllah atlatirsiniz,Allah büyük
Allahim kimseyi evladiyla sinamasin inşallah

cok sagolun kizlar Allah hepimize yardim etsin dogurmayanlara saglikli dogumlar doguranlarada sabir ve güc versin beim minikler 1980 iki erkek kiz 1870 dogumlar simdi erkekker 2020/30 arasi kiz 2000
Burda 36 haftayi bitirmeden yolamiyolar yeni doganlari benimde canima minnet Burda herseyi ögreniyorum nasilsa kendimi tpplamayada firsatim oldu özel hastane degil sigorta ödüyor yurt disinda ikiz ücüz dogumlar a cok önem veriyolar hastanedeki ikinci ücüzüz en son 8 yill önceymis cok rahatiz Burda kolay kolay cikarmazlar bizi bein raziyimda bu rahatlikta bir gün bitecek korkuyorum Burda daha fazla imkan sagliyor devket onaragmen korkuyorum Allah yardimcimiz olsun
Canım hayırlı olsun gözün aydın. Allahım sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inş. Yurt dışındaki avantajlar Türkiyedekilere göre çok fazla oluyor malesef

Kızlar bende bugün bebislere alışveriş yaptım ama prematüre kıyafetler çok minikti :confused: şimdi yikaniyorlar :temizlik: bunlara gerçekten sığırlar mi diye düşündüm oyuncak bebek kıyafeti dedi abileri şimdi sıra bende Anne çantamız da birşey yok yarında onları alacağız inşallah çok geç kalmışım zaten :mad:bugün kasiklarim ağrıdı çok hemde sadece bir bebek dükkanın da gezerken başka yere gitsem nasıl olurdum kim bilir ağırlasmadan almak lazım :KK8:

Kızlar bende bugün bebislere alışveriş yaptım ama prematüre kıyafetler çok minikti :confused: şimdi yikaniyorlar :temizlik: bunlara gerçekten sığırlar mi diye düşündüm oyuncak bebek kıyafeti dedi abileri şimdi sıra bende Anne çantamız da birşey yok yarında onları alacağız inşallah çok geç kalmışım zaten :mad:bugün kasiklarim ağrıdı çok hemde sadece bir bebek dükkanın da gezerken başka yere gitsem nasıl olurdum kim bilir ağırlasmadan almak lazım :KK8:
Sağlıkla giysinler inş aldıklarınızı, çok yormayın kendinizi ya nolur nolmaz.neler aldınız acaba, biberon ve göğüs pompası alcam ama karar veremedim bisürü detayı var siz naptınız.

Sağlıkla giysinler inş aldıklarınızı, çok yormayın kendinizi ya nolur nolmaz.neler aldınız acaba, biberon ve göğüs pompası alcam ama karar veremedim bisürü detayı var siz naptınız.
Sağol canım avent aldım biberonu göğüs ponpasi nida lansinoh çift göğüs lu olandan aldim onun bide göğüs catlak kremı göğüs pedini de aldım

X