2016 üçüz anneleri :)

Canım gözün aydın :) darısı diğerlerine olsun inş. Allahım bu duyguyu yaşamayı isteyen herkese nasip etsin evladlarımızada sağlıklı sıhhatli uzun ömürler nasip etsin inş. Hele üçü bir arada olduğunda daha da mutlu oluyor insan

bana da rahim kapalı 4.5 dedi.. gerek görmüo serklaja inş gerek kalmaz sağ salim doğururuz bebişlerimizi.. ben de sorayım bir dahakine şu yüzüğü bilior mu bakalım

Amin cnm Maşallahhh darısı diğer bebeklerine olsun.. bizim yerimize de kokla..

hayirli sabahlar uyku turmadi yine beni sicaklardan mi nedir uykum kacti bari namazi kilip yatayim bu arada size yüzügün ismini yazayim dedim mutlaka ama mutlaka arastirin ve doktorunuza sorun kizlar her kontrolde rahim agzini ölctürün 20mm üstü ölcüm cok iyi ama yinede tedbiri edlen birakmayin doktor olcünce sorun neladar diye yüzügün burdaki adi ARABINPESSAR ben arastirdim ama uykusuzluktan birsey bulamadim tek buldugum bir yaziyi yoluyorum size bu mutlaka türkiyedede vardi

http://ucuzannesi.blogspot.com/2013/10/servikal-acklk-serklaj.html?m=1

Allah herkesin yardimcisi olsun

Sağol canım ben hep dua efiyorum yavrularını sağlıkla kucağına alırsın inşallah sende bana dua et yeniden anne olayım

Herdaim duamdasin canim olcak insallah o duyguyu yeniden yasamayi Allah sana nasip
edecek insallah canim sabret arkadasim güzel günler gelir elbette Allah yardimcisi olsun hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah

Cabım banada drum iki seçenek sunmuştu biri serkraj diğeri arabinpessar
Aravinpessar türkiyede çok uygulanan bir işlem değilmiş o yüzden genelde serkraj yapılıyormuş maliyet olsrak bize serkrajdan daha fazla fiyat verdiler. Serkraj gibş ameliyatla takılacaktı bana ama ben serkrajı tercih etmiştim. Sana anestezi uygulamadan mı taktılar anlamadım ben durumu

Evet canim ameliyatsiz Rahim agzini öctü sora takti yani 5dk sürdü yürüyerek eve geldim yat felanda demedi gez ama Abartma dedi Ben resimlere baktimda cok cesidi var bununda kiminde ip var benimki
Yuvarlak ortasi delik yüzük seklindeydi türkiyede niye hersey bukadar pahali anliya bilmis degilim yaa

Canim sormayi unutum ücüncü bebisinide aldinmi sen nasil gidiyor alias bildinmi bari strese ayy üctane allahim ya ev cinliyordur bizede nnasip etsin rabim sag saglim alalim kucagimiza

Gozun aydin canim benim insallah digerlerinide alirsin en kisa zamanda ☺

Cok sevindim canim Allah bu duyguyu bizede yasatsin hepsiyle beraber mutlu bir aile olun insallah saglikla mutlulukla hepinizi öptüm

Doktorun bana takacağı ameliyat şeklinde olacaktı fiyat olsrakda serkrajın iki katı fiyat vermişlerdi sen genede güvenme dikkat et çünkü üç tanr çocuk taşıyorsun ufacık bi aletmi engel olacak en önemli şey yatıp dinlenmek tuvalet dışında kalkmamak bence bana en son gittiğim doktor demişti ki serkraja çok gğvenme sen şuanda 6 kilo talıyosun o ip ne kadar engel olabilir ki demişti haksızda sayılmaz önemli olan dikkat etmek

Canim sormayi unutum ücüncü bebisinide aldinmi sen nasil gidiyor alias bildinmi bari strese ayy üctane allahim ya ev cinliyordur bizede nnasip etsin rabim sag saglim alalim kucagimiza
Çok şükür 3 bebeğimde yanımda sürekli kontrol ve muayene gidiyoruz ister istemez tedirgşn oluyorum Allahım evlatlarımıza sağlık sıhhat nasip etsin. Hayırlısıyla sizlerede sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin. Üç çocuk çok zor ama herşeye değiyor Rabbim ytandırmasın inş

Azerin maasallah sana kac ay nasil tek basina yettin herseye ben iflas edecegim heralde bu gidisle neredeyse hic uyuyamiyorum alt degistir besle emzir 1,5 saat aliyor cok rahat ben mi cok yavasim acaba bilemiyorum bide herseyi tek yapinca boyle oluyor sanirim kucukler diye her ogun sadece 10 dakka emzirmeye izin var onun icin surekli sut sagiyorum kalanda biberonla veriloyor gin boyu faaliyet anlayacaginiz gunduz biraz uyusam diyorum 7'de diger oglan kalkiyor bebekler uyuyunca da onunla oyun oynuyoruz :) daha o da minnacik ne yapacagimi sasirdim ama herseye ragmen en guzeli ne biliyormusunuz huzur icinde uyuduklarini gorup onlari izlemek
O minicik ellerine dokunmak
Her alisimda kokluyorum taa icime cekiyorum mis kokularini sonra diyorum Allah'im sen isteyen dileyen herkese nasip et kimseyi boynu bukuk birakma ins hepiniz saglikla alirsiniz kucaginiza :)

Amiiiiiin o uykusuz günlere razıyız rabbim yavrularımıza bizide sağlıkla kavuşturur inş. Sizede rabbim kolaylıklar versin eminim çok zordur ama onlar biraz toparladığında kendilerini Sizinde düzene girer hayatınız yoklukları çok zor çok kimseye göstermesin yokluğunu.allah kolaylıklar versin tekrar anne olmak helede üçüz annesi olmak hiç kolay değil, siz çok güçlü bi annesiniz unutmayın..

Kizlar cok heyecanliyim. Ciger gelistirici yapildi bana bugun bu gunleri hayal etmistim oldu. Yarin da ikinci doz olacak. Aslinda kontrolum yoktu ama bobrek agrisiyla doktora gittim igneleri de yapalim dedi ben beklemiyordum. Insallah hepimiz saglicakla kucagimiza da aliriz.
Kizlar bide dogum yapan ve 28 haftayi gecen arkadaslara soracagim acaba 28.haftada bebeklerin kilolari nasildi 950 ile 1050 arasi gerci kilo onemli degil ama sanki duygusal bir esik gibi geliyo bana. Onemsiz oldugunu biliyorum ama

Kızlar bende seyyah la aynı fikirdeyim.zaöan bulamıyorum yazöaya.çok yoğun geçiyor. Herkese selamlar. Tek tek yazmak istetdim ama malum.doüum yapan arkadaşlar mamayı kaç kere veriyosunuz.bide sizinlilerde bu kadar gazlı mı
Bunlar gece uyanık.en fazla iki saat sonra kalkacaklar.gündüz bi saat uyumuştum ona güveniyorum. Ben mamayı yedi kez falan veriyorum. Emziriyorumds.iyimi fazla mı bilemedim

Ben mamayı 3 saatte 1 yediriyorum. Toplamda da 8 defa oluyor sanırım. Bizimkilerde de gaz sancısı başladı. Akşam 7de başlıyor gece 12ye kadar sürekli ağlıyorlar ve susturmak mümkün olmuyordu kuzenim bebek hemşiresi onun tavsiyesiyle sap simplex kullanmaya başladım ağrıları birazda olsa azaldı. Geceleri benimkilerde hiç uyumuyordu her dakika kalkıp mızırdanıyorşardı onada şöle bir çözüm buldum kundağa sarıyorum bide ninni açıyorum beşikletinde biraz sallıyorum. Ağlayan olursa sortını sıvazlıyorum bazen kucağıma alıp sakinleştirip tekrar yatağa geri yatırıyorum. Benim 1 tanesi hiç emmiyor ona vakit buldukça gün içerisinde sütümü sağmaya çalışıyorum. Diğer bitanesi canı istersr memeyi alıyor istemezse almıyor. Benim zaten sütüm üçüne yetmiyor genelde mama takviyeli gidiyoeuz.

Kizlar merhaba
Biz cok şükür ek gidaya yavas yavas geçtik
Meyve pureleri deniyoruz ve seviyoruz:))darisi basiniza
Kizlar tek basina bakmak gerçekten cok zor yardimci olacak birisi yoksa mecbur bakiyosunuz
Hhcm canim bebekler kac cc yiyor
Mesela benimkiker 60 ccni 2 saatte bir yiyolardi 90 cc 3 saatte bir,120-150 4 saatte bir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…