2016 üçüz anneleri :)

Allah kolaylik versin canim.zaten 3uz gebelik zor üstüne de sicaklar karpuz falan yiye biliyo musun bari?
Yiyiyorum ama eskisi gibi değil bi dilim en fazla tatlı tarzı şeyler yiyemiyorum bayiyo normalde dondurmayı çok severdim şimdi çok tatlı geliyor yiyemiyorum maden sodaso şu falan serinliyorum işte

Anlamiyorum ben bu cocuklari bazen cok yiyorlar bazen 30cc bile bitiremiyorlar zar zor emiyorlar zaten 40 gun belli olmaz cok huy degistirir derler sanirim ondan :)
1600 civariydilar hastaneden ciktigimizda 6 gun sonra ilk kontrole gittik 135 gr almislardi pek fark olmuyor aralarinda genelde esit gidiyorlar simdi ayin 9unda 2 hafta gecmis olacak bakalim ne kadar olacaklar umarim bu sefer daha cok kilo almis olurlar
Hamile arkadaslar Allah yardimciniz olsun bu zorlu surece bir de sicaklar eklenince daha da zor oluyor sizler icin ama bebeklerinizi kucaginiza alacaginiz o guzel gunleri dusunun :)

Canim bana kilo aliminiz da biraz düşük geldi
Tabi doktor daha iyi bilir ne dedi doktor kilo alimina
Sen zorla da olsa yedirmeye çalış zaten onlara kalsa hic yemezler:))
Bi de biz de 10 gun sonra kontrole gittigimizde onur 400 gr diger ikisi 150 gr almisdi
Doktor 150 gr az buldu bebeklerin mamasina katmak icin fantomalt yazdi bize.mamanin kalitesini artiriyo fantomalt.bebek az yese bile kalitesi yüksek olduğundan kilo aldiriyo bebege
Onura gerek gormedik zaten kilo alimi iyiydi.digerleri biraz yedirdikten sonra bizde kusma yapmaya basladi durdurduk.zaten cok iyi kilo almaya baslamislardi
Sen de doktoruna sor bence fantomalti

Kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür 1 haftadır evdeyiz:) yarın ilk kontrolümüz var bakalım bizim kiloda artış olmuşmu, bir iki sayfa okudum cc lerden bahsetmişsiniz seyyah ın dediği gibi benimkilerde bazen 30 yiyor bazen 40 ı bitirip hala aranıyor bizim dr evolvia pre aldırdı ilk gün hiçbir eczanede bulamadık panik yaptık enson 1 tane bulduk
Gece uyku filan yok annem yanımda ama iki kişi zor yetişiyoruz tek bakanlara maşallah valla gündüzde uyuyamıyorum 8 aydır yapamadıklarımı yavaş yavaş yapmaya çalışıyorum:) hala yürürken ağrı sızı oluyor ama evin içinde sıkıntı yok sütü sağarak her sağmada birine veriyorum,erkekler emiyo aslında ama 1 saatte ancak doyuyolar okadar vaktim olmadığı için aralarda keyik olsun diye emziriyorum hem bana hem onlara kızımız biraz nazlı kavrayamadı tam meme ucunu arada kapıyo
Hamilelere Allah kolaylık versin çok sıcak
Topik çok gerilere düşmüş

28+5 bebeklerim gelmek istedi acilma engellenemedi ve dogdu miniklerim. Suan kuvozdeler makineyle nefes aliyorlar birer kilolar. O kadar kucukler ki anlatamam.Lutfen bizim icin dua edin arkadaslar.
Ay canım allah yardımcınız olsun, ilk hedef 28 di zaten onu doldurmuşsun korkma inşallah yavruların sağlıklarına kavuşup en kısa zamanda evine gelirler.tabi biraz kalırlar küvezde ama korkma benim bi tanıdığımda aynı senin haf. Doğum yaptı iki ay kalmışlar hastnede bebişler şimdi kocamanlar bi görsen. yani allahın izniyle bir kiloda olsalar toparlarlar inş.dualarım sizinle...

28+5 bebeklerim gelmek istedi acilma engellenemedi ve dogdu miniklerim. Suan kuvozdeler makineyle nefes aliyorlar birer kilolar. O kadar kucukler ki anlatamam.Lutfen bizim icin dua edin arkadaslar.
Dualarımız seninle canım inşallah herşey güzel olur 26 haftalık doğum yapanlar var onlarda zorlu bir süreçten geçtiler sabrettiler dua ettiler şimdi evlerindeler inşallah bu günlerde gececek sağ salim alırsın bebislerini kucağına

Gozun aydin hayirli olsun canim dualarimiz seninle Allah yardimcin olsun moralini yuksek tutmaya calis onlar bunu hissediyorlar en kisa zamanda kavusursunuz umarom birbirinize

Allahım hep güzel günler göstersin inşallah biz üçüz annelerine.. Allah merhamet etsin inşallah bize.. Bu kadar sıkıntının mükafatını versin inşallah.. boynu bükük koymasın bizi..
Aminnnnnn gerçekten de normal bi gebelik gibi değil bizimkisi haftana göre karnın büyük olur hep 3 de iyimi diye düşünürsün 28 haftayi gorebilcekmiyim kaygilari sıcaklarda daha bi zor geçiyor Rabbim
Mevlana derki;
"Kaderimi ben seçmedim,Rabbim ikram etti. Elhamdülillah! İyiyim desem yalan olur,kötüyüm desem inancıma dokunur. En iyisi şükre vurayım dilimi, belki o zaman kalbim kurtulur. Dua'm belli, duyan belli. Gerisi takdiri ilahi..." Hayırlı cumalar...
gerçekten ellerimizi boş bırakmasın

Gozun aydin canim benim ☺sakin korkma bol bol
Gozun aydin canim benim dualarmiz seninle insallah hersey guzel olacak sabir ve dua

Hepinize tesekkur ederim. Insallah dualarimizla bebeklerimiz iyi olacak. Bebeklerni buyutenlere allah kolaylik versin. Kuvozdekilere guc kudret versin. Ve hamile olan arkadaslara sabir ve en hayirli zamanda dogum nasip eylesin.

Hepinize tesekkur ederim. Insallah dualarimizla bebeklerimiz iyi olacak. Bebeklerni buyutenlere allah kolaylik versin. Kuvozdekilere guc kudret versin. Ve hamile olan arkadaslara sabir ve en hayirli zamanda dogum nasip eylesin.
Canim tebrik ederim
Inşallah tez zamanda sagsalim cikarlar hastaneden kuzular
Biraz uzun olucak yolunuz ama sonu güzel olduktan sonra onemli degil
Ciger iğnesi yapilmis miydi sana?

cnm sen napısun senle haftalaeımız yakın.. ben bugün ikidir kusuyorum en sonunda zofer aldım.. 17. haftaki kontorlde üç kilo almıştım sanki ondan beri karnım büyümedi sürekli bi evham halindeyim.. bu bebekler küçücük karnıma nasıl sığıyor die.. yiyemiorum kilo da alamıorum malesef..

Hic endiselenme nerdeyse butun bebekler sarilik oluyor hatta ben iyiki kuvezdeyken oldu sarilik bebeklerim diye sevindim hastanede bizden daha deneyimli ve iyi bir ekip bakiyor icin rahat olsun canim biraz uzun bir surec olsa da sonunda saglikla evlerine gelecek minik savascilarin

Anlıyorum seni canım bende sağlıklı beslenmiyprum hiç hala et süt faydalı şeyler hep midemi bulandırıyo.bizimde böyle geçicek demekki hamilelik.evham yapsanda elimizdden bişey gelmiyo inşallah az da olsa yediklerimizden besleniyolardır yavrularımız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…