2016 üçüz anneleri :)

yaz canım rahatlıyorsan okurum ben:)depresyon hastasıyım ben,gebeliğimin ilk üç ayı çok kötüydü,çok sıkıntılar çektim,hem ruhsal hem fiziksel mahvoldum.Evet Allah hele ki bu zamanda kimseye muhtaç etmesin canım.

Kızlar Nerelerdesiniz burda çoğunluk doğurdu fırsat bulamıyor sanırım ben acildeyim yine halsizlik ağrı bulantı kusma sonuç çıksın bekliyorum alıp Kadındoğum A cıkcam..

Kızlar Nerelerdesiniz burda çoğunluk doğurdu fırsat bulamıyor sanırım ben acildeyim yine halsizlik ağrı bulantı kusma sonuç çıksın bekliyorum alıp Kadındoğum A cıkcam..
Geçmiş olsun canım bulantılarım devam ediyo demek benimde çok uzun sürmüştü bende yeni yeni toparlıyprum daha senin gibi çok acillik oldum seni anlayabiliyorum ama bi çaresi yok üzülerek söylüyorum.ben bi hap kullandım onunla biraz toparlamıştım. Ağrı nerende karnındamı

Kasıklarımda cnm öğürdüğümde oluyr tuvaletimi yaparken oluyr bir yürüdüğümde çok oluyr.. Sen kaçıncı haftadasın..

Kasıklarımda cnm öğürdüğümde oluyr tuvaletimi yaparken oluyr bir yürüdüğümde çok oluyr.. Sen kaçıncı haftadasın..
Ben 19. Haftadayım canım.benimde aynı senin gibi oluyordu bayada kusuyodum oyÜzden kasıklarım ağrıyodu zofran tb kullandım artık üç kiloda verince, o biraz azalttı kusmaları ağrıları,yemek yemeye başladım biraz öyle yani. Sende dr una bi sor istersen

Bende zofer kullanıyorum eşdeğeri hergün 4 mg iki yada üç tane kullanıyrm hiç yemek yiyemiyrum 7 kilo verdiydim şimdi 52 flnm hep bulantıyla uyanıyorum geçmio zaten hamilelikten önce de vardı bulantı kusma değişen bşy yok işte mide felci beni mahvediyor bebeklerim beslenemycek die çok endişeleniyorum dünyanın vitamin ilacını balık yağı vs içiyrm.. Canım senin kaçıncı haftada geçti bulantıların kilo almaya başladın mı kaç kilosun..

Canım ya seni okadar ii anlıyorumki 4 buçuk ay boyunca gerçek bi hasta gibi yattım sadece, şimdi 19 um işte bir iki haftadır geçti bıraktım zofranı.senin bide mide felci varmış rabbim şifa versin canım çokta kilo vermişsin, ben işte üç kilo veemiştim onu geri almışım.inşallah sende almaya başlarsın. Çocuklar için endişelenme ben hala sağlıksız besleniyorum süt yumurya et balık hepsi midemi bulandırıyo tiksinmişim yiyemiyorum.içtiğimiz vitamin hapları vücudumuzda olanlar besler inş bebişlerimizi.hem köylerde falan iş yapmaktan doğru düzgün beslenemeyen anneler tosun gibi doğuruyo maaşallah ben öyle düşünerek rahatlıyorum.sende bir kaç haf. Daha Sabret geçicek inş bulantıların.dr un ne diyo buarada

Canım şimdi acildeyim serum takıldı idrarım da kan çıktı kum döküyor olabilirmişim birazda ultrosonda bakcaklar dua edin bşy olmasın...

Slm kizlar nasilsiniz? Baslardaki gebelik stresi kanamalar bulantilar kaybetme korkulari vs vs bunu yasamayanimiz yok heralde ama unutmayin bizde ayni seyleri yasadik ve bu surecteki en onemli nsey moral nolur umutsuzluga kapilmayin minik savascilariniza guvenin ve onlara simsiki tutunun cok dua edin ve mumkun oldugunca dinlenin
Dogum yspip kuvez basi bekleyen arkadaslar gercekten cok zor bir surec ben her kuvez basina gittigimde aglsamamak icin zor tutuyorum kendimi bebeklerim hisseder etkilenmesin onlar guclu olacak diye insqn orda sadece kendi cocuguna degil hepsine uzuluyor ben gittigimde annesi gelmemis aglayan bebek gorsem icim parcalaniyor aksamlari durup durup agliyorum
Kisacasi her asamasi zor mesakkatli bir yol ama anne olmak kolay mi o minicik elleri tutmak mis kokularini duymak herseye degiyor inanin cok dua edin Allah duyuyor goruyor her

Çok güzel yazmışsınız gerçekten öyle, sanırım o yüzden cennet annelerin ayakları altında..

Kizlar bu arada Ankara'da olan varsa ben Ankara universitesi tip fakultesinde dogum yaptim ve cok memnun kaldim devlet oldugu icin maddi olarakta uygun oldu ordan bir profun ozeline gidiyordum ama hastanenin personeli genel olarak iyi ve anlayisli ayrica kuvez bolumude gayet iyi benim sutum gelmedi diye bebekleri kucagima verdiler surekli oraya gitmemi bebeklerimle vakit gecirmemi istiyorlardi mama vermek istemiyorlar anne sutunu tesvik ediyorlar bebekler eve gitmeden yogun bakim bolumunde anneli odaya aliyorlar ve bir kac gun anne bebekleriyle beraber orda kaliyor o arada nasil bakiyorsun onu gozlemliyorlar bir cok seyi ogretiyorlar anne ve bebek hazir olunca taburcu ediliyor ben sahsen memnun kaldim personelden ha tabi herkes mukemmel degil ara sira sorunlar cikabiliyor ama o nereye gitsen oluyor sen insanca yaklasirsan kimse sana kotu davranmaz zaten bunu su yuzden diyorum malum bebeklerin yaninda olmak icin surekli yogun bakimda oldugumdan bir cok seye sahit oldum sonucta hemsirelerde insan gece gunduz hic oturmadan dinlenmeden surekli calisiyorlar bizim cocuklarimiz icin cogu zaman yemek bile yiyemiyorlar ama aileler gelip bagirip cagirabiliyor herkes kendince hakli ama sonucta bir acidan biz onlara muhtaciz ve saygili olmaliyiz diye dusunuyorum :)

Canım üçüz beklediğini bilmiyordum çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

Sagol canim Allah razi olsun inaki hamile kaldigimdan beri korkular icerisindeyim bende hersey üce katlandi topikte derlerdi hamile kalmakla bitmiyor her hafta bu haftayida atlatsam diye dua ediyorum 28 haftayi bitirdim cok sükür ama artik dahada zorlaniyorum üctaneyide saglikli bir sekilde dogururum insallallah canim sana sabiir diliyorum arkadasim ne yazsam ne desem bos biliyorum Allahin taktiri canim ne olur ne yasariz bilmiyoruz tek dilegim yilmadan ümidini kaybetmeden yine denemen Allah aci ceecken kulunun yanindadir mutlaka mükafatini verecektir tez zamanda hamile kalman dilegiyle canim Allah yar ve yardimcin olsun ne olur banada dua et.

Merhaba arkadaşlar ben eski bi uyeydim ama uzun zamandır yazmiyordum. Bende bugün 27. Haftama girdim. Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize ama zaman geçmek bilmiyor.

Acmila en yakın sana sorabilirim sanırım. Karnında bebekler bi yere birikip sisip sonra inme oluyor mu? Zaman geçtikçe farklı şeyler yaşamaya başladım. Bide ciger gelistiricigi ne zaman vurulacaksın.

Acmila en yakın sana sorabilirim sanırım. Karnında bebekler bi yere birikip sisip sonra inme oluyor mu? Zaman geçtikçe farklı şeyler yaşamaya başladım. Bide ciger gelistiricigi ne zaman vurulacaksın.

Merhaba canim oluyor bazen bir gün bile surdugu oluyor hata bu yüzden 3gün hastanede yatip ciger gelistirici bile yaptirdim yanliz bunuda cok normal görmemek lazim yani eger agrinda varsa mutlala doktora git ben bu setlesmeleri büyümelerine bagliyorum yinede her seferinde Panik yapiyorum
canim ciger gelistirici nin etkisi 14 gün sürü(yormus sonra tekrar yapmak gerekiyomus doktorun sana ayarlar birsekilde onu ben simdi tekrardan yapmak zorundayim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Ağrım olmuyo çok şükür özellikle sırt üstü yatınca oluyo geriliyolar diye dusunuyodum ama internette bi şeyler okudukça insan geriliyor. Ciğer geliştirici bu hafta vurulucam sonrasını doktorum söyler heralde randevum 1 agustosta inşallah sabredebilirim doktorum o zaman izinden dönüncek. Doğum kasilmalari için 30-70 saniye yazıyorlar. Bendede olunca epey duruyo bebeklerden dolayidir heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…