2016 üçüz anneleri :)

Ay okudukca ben delirdim burda seni düşünemiyorum canim ya
Iyi ki cikarmishsin isden insanin ömrünü torpuler boyleleri
Bebegin birini kizima ver ne demek
Biberon konusunun ise yaramasina da cok sevindim

Son düzenleme:
Senin bebeklerin ikiz mi ben ucuz biliyodum canim:))
Serklaj simdiki haftanda yapila bilir daha gec olursa riskleri artıyo
Diger msjda da yazdığım gibi onlem amacli 14-15 haftasinda yapilanlarin riski erken dogum riskinden cok cok az
Cogu doktor gerekmedikce yapmak istemiyor ilerki zamanlarda servikal uzunluk dusunce yapilansa erken dogumu tetikleme acisinda riski oluyo

Ay okudukca ben delirdim burda seni düşünemiyorum canim ya
Iyi ki cikarmishsin isden insanin ömrünü torpuler boyleleri
Bebegin birini kizima ver ne demek
Biberon konusunun ise yaramasina da cok sevindim
Nevrim döndü duyduğumda yemin ederim. Şakası bile çok kötü. Ben hamileliğimde bile çocuklarımdan vazgeçmemişim onlar için herşeyi göze almışım. Dünde annem geldi bu olayı anlatmamıştım hiç rüyasında şişko bi kadın çocuğumu kaçırıyoöuş. Benimde direk aklıma bu geldi anneme anlattım aman Allah korusun diyo :))) yabancı biri gerçekten çok zormuş benlik bi durum değil. Bakalım yarın öğrendiğinde kadının tepkisi nasıl olacak üzülüyorumda aslında ama yapacak biley yok bu şekilde onada banada çok zor.

Cok tesekkur ederim
Hazir buradayken bir foto bekliyorum
Ayy foto olayini iyi hatirlattin canim ya artik foto eklemicem kusura bakma nolur
Gecen nickimi yazdim google gorsellerde avatara koyup kaldirdigim fotom kabak gibi cikti karsima
Dusune biliyo musun avatarda kayitli durmaz diye koyup kaldirdigimiz tum fotolar gorsellerde
Kazenin orofiline yazdim diger kizlqr da kendi nicklerini yazinca hepsinin boy boy fotolari çıktı herkes sok oldu
Aman dikkat edin kizlar sakin ha avatara dahi foto koymayin
Esim ogrenirse bittim ben

Ayy aman dikkat edin gece gözü acik uyur insan

Evet gecen gun msjlarina denk geldim ama foto degilde siradan avatarlar zannettim
Benimde esim cok kizar
ne yazip baktin bende bakiyim ben gecmisimi unuttum :/

Doktorda aynısını söyledi,doğurunca bütün ağrılar bitecek sanıyodum :)
Nezaman çıkacaklar bişey söylemiyor, Yiğit makinede değil,arada nefes bozukluğu oluyormuş o yüzden oksijen veriyoruz dedi,ömer ve hilal makineye bağlı onların göstereceği iyileşmeye bağlı diyor şuan durum stabilmiş,üçü de sütle besleniyor gerçi pek sütümde yok artırmaya çalışıyorum ama yemek yerken midem düğümleniyo sırtımın ve göbeğimin acısından
Sizin dr ne diyor solunumları nasıl?

Maşallah canım inşallah bizde görürüz bu kiloları
Çok geçmiş olsun Ege'ye okurken irkildim ve ya bende uyursam diye telaş yaptım Allah korumuş iyi olmasına çok sevindim bidaha yaşatmasın Rabbim

Ayy deli oldum okurken resmen canım ya iyi dayanmışsın valla sen ayaklandınmı ? Allah yardımcın olsun inşallah istediğin gibi birini bulursun ben hamileyken bulurum gündüze yardımcı diyodum ama daha şimdiden gece gündüz süt sağmak bile ilersi için düşündürüyo,
Hepiniz yapıyosunuz gerçi ama bende yaparım inşallah Allah sağlık versin

Canım valla sana maşallah dedim üç çocuğa tek başına, fırsat buldukça bakıcam tabi merakda ederim ben:) bebelerim gelince nasıl olcak bakalım ellerini tutunca aşık oldum gelince naparım acaba:)

Canım benim seni en iyi anlayabilenlerden biriyim çok geçmiş olsun Rabbim biran önce sana sağlık versin sende yavrularının başında dimdik dur inşallah sen iyi olki yavruların da iyi olsun sende benim gibi doktor hatasını çeken arkadaşımsın bu dünyada çekiyorsak öbür dünyada mükafatını alırız inşallah yaşadıklarımız kolay şeyler değil her insan dayanamaz ama Rabbim gücünü kuvvetini sabrını veriyor dua edelim canım hep beraber inşallah yavrularında iyileşir hastaneden taburcu olursunuz seni çok iyi anlıyorum 90 gündür hastanelerdeyiz iki tane yavrumu yanına aldı Rabbim çok zor dualarım seninle allaha emanet ol

Canım üçüncüsünün varlığını yedinci haftada öğrendik bi kesede diğerinden sonra gördük bi hafta ara ile iki kere kalp atışlarını duyduk gördük iki hafta sonra gittiğimde yok olmuştu doktor yok olabilir demişti üzüldüm çok stres gerginlik yaşadım ondan olabilir mi acaba diye düşünyrm...ikiz olarak devam ediyorum Rabbim bizlere bağışlasın bebişlerimizi... Serklaj devlet hastanelerinde yapıolar mı onlarda söyler mi gerek olup olmadığını??

İnşallah canım Allah hepimizin gönlüne göre nasip etsin. İşimiz zor gerçekten ama şu bi gerçek insan çocuklarına büyük bir aşk ile bakıyor onlara yaptığın hiç bir şey gözüne gelmiyor. Arada sinirlerim yıpranmıyor değil ama feda olsun onlara süt sağma işine bende hala gıcık olanlardayım hata şu süreçte en gıcık olan olay süt sağma. Geceleri uyumak istiyosun bebekleri doyurun tam vakit kalmış süt sağman gerekiyo işkence gibi yemin ederim. Artık makinenin sesine bile uyuz oluyorum :) çok şükür ben artık daha iyiyim gerçi şimdide grip oldum ama bebeklerim bana iyi geldiler güç verdiler bana

Yapmamak lazım aslında yada çok dikkatli olmak lazım,ben de duramam zor duruyorum şuan iş yapmamak için
Bebekler ne durumda evdemisiniz? Sendemi tek bakacaksın

Kaç günde dikiş yeri iyileşiyor peki? Ben dün kontrole gittim bandajı çıkarttı baticonla sildi evde de yap dedi

kızlar artık bebekler hareketlendi sanırım kasığım kabardı resmen korktum çok aşağıda die ayaklarımı kaldırdım yatıorum cayip ağrı girdi kasığıma şimdi o şişlik geçti.. dönüolarmı napıolar içerde? Allahım nasıl dayandınız 34. haftalara kadar.. İNŞALLAH bizde başarabiliriz şimdiden ağrılarım oluo rahim grnişlediği için mi? Allahım sen bebeklerimizi bize bağışla..

Kaç günde dikiş yeri iyileşiyor peki? Ben dün kontrole gittim bandajı çıkarttı baticonla sildi evde de yap dedi
Benim ameliyatın ertesi günü bandajımı çıkartdı dr. Dikiş yerine hiç bişey sürmedim. Nemli kalmadın dedi ortalama 1 hafta sonra acı falan kalmıyor ama tamamen toparlanması uzun sürüyor sanırım bana yapıltırma dikiş yaptılar yavaş yavaş kendine geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…