2016 üçüz anneleri :)

Canım çok geçmiş olsun. Bende senin gibi çok zayıfladım kaslarım ve kemiklerim eridi . Hala tam toparlanmış değğilim Allahım bebeklerine ve sana şifa versin inşallah hayırlısıyla sağlıcakla hastaneden çıkmak nasip olsun. Sütüm az diye üzülme ilk kolastru m geliyor bir damkası bile bebekler için çık önmli mutlaka bebeklerine sağ ver şifa olsun inş

Benimkiler üçüz ama şuanda sadece 2 tanesi evde diğeri küvözden çıkmadı daha aylık olmadılar 25 günlükler
Kim yardim ediyo sana baska cocugun varmi allah snaa yaridm etsin cabucak buyutsun uykulari duzenli olsun seni hic yormasinlar peslerinden kosma sakin uslu uyuyan olsun ins. cok zor ca benim cok zor

Allah dagina gore kar verir sende bu sureci atlatirsin buyutursun ama yardimsiz olmaz sana iki yaridmci lazim ben cok bitkin olmustum direnc adina uyku adina hic bisey yoktu kalmamisti sinirlerim alt ust olmustu bunlar hep boyle olacak bende kafayi yiecem diyodumcok sukur bitti 1yasinagirdiler darisi basina cabucak buyusunler

Sağol güzelim Allah razı olsun dua et nolur. Sen nasılsın yavrun nasıl?
Allahım mucizelerimize minik savaşçılarımıza ve annelerine güç kuvvet versin,inşallah tos topik olduklarını da yazarsın buradan canım.sütünün olmasına çok sevindim,şifa olsun kuzulara..
bilirsin belki ben 11.haftadan beri şişim,ayaklarım bileklerim bacaklarım...tahliller iyi diye dr.rahat ama korkuyorum tabi.bebek iyi canım.

Kim yardim ediyo sana baska cocugun varmi allah snaa yaridm etsin cabucak buyutsun uykulari duzenli olsun seni hic yormasinlar peslerinden kosma sakin uslu uyuyan olsun ins. cok zor ca benim cok zor
Çok teşekkür ederim. Amin inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun. Yatılı kalan bakıcımız var o yardımcı olmaya çalışıyor ama ne kadar olabilirse.

Valla bugün tam 1 hafta oluyor bende çok bitkin ve yorgun hissediyorum. En zoruda uykusuzluk oluyor. Şimdi 3. De hastaneden çıkarsa nasıl baş edicem üçüyle bilmiyorum. İnşallah herşey çabucak geçer ve hayırlısıyla bi bakarım büyümüşler

Kızlar ucuz gebelikte erken doğumu önlemek için ne gibi önlemler aliniyor türkiye de bana anlatırmısınız ve bebeklerin sağlıklı dogabilmesi için neler yapabilirim

3arslan hayirli olsun. Nasilsin bebekler nasil kac kg dogdular. Kendileri nefes aliyordur insallah cok sevindim. Darisi basimiza insallah diyecem ama sanki ben duramayacagim o kadar. 26.haftadam cok kotu bacak agrim basladi umarim normaldir
Teşekkür ederim,darısı başına inşallah
Bir oğlum alıyor,diğer oğlum ve kızım makineye bağlı dr olağan dışı bir durum yok dedi çok şükür hafta önemli tabi ama benim haftamda bile küvöze girdiler o yüzden içini ferah tut

Amin canım inşallah insan anne olunca anlıyormuş gerçekten onları küvözde kablolar içinde görmek ne zormuş,Allah şifa versin hasta olan kızına,sizede sabırla beklemeyi nasip etsin hepimize bu süreleri kolayca atlatabilmeyi inşallah

Kızlar bende sanırım diğer doğum yapanlar gibi ortadan kaybolurum:) sürekli süt sağıyosun başlama bitirme temizleme derken biraz bişeyle uğraş hooop yeniden saat gelmiş daha bebekler evde bile diil sütüm hala sarı renkte olan kolestrum halinde ve çok diil yarada oldu haliyle
Bebeklerim gelince hiç vakit bulamamki
Hamileyken kolaydı bütün gün yatıyosun zaten ama sağlık olsunda gerisi hallolur..

Amin canım Allah razı olsun, Allah hepimizin yardımcısı olsun senin de gözün aydın canım doğum gerçekleşmiş sanırım? Sayfaların hepsini okumadım inşallah yavruların iyidir, umarım sende iyisindir?

Canim Allah sana ve eşine öncelikle güc versin kuvvet Versin sabir versin cok zor günler gecirdin inaki Ben mesajini oluduktan sonra ikigün kendime gelemedim hep anlatiyordun elim ayagim şisti diye o sorunlar bendede vardi hata corap vemisti doktorum onu giydiyim halde davul gibiydim ama coarapsiz yürüyemez haldeydim yararini gördün cok sükür diyorum ki Allah iyi doktorlarla karsilastirsin hepimizi bizlerin durumu normal hamilelikten iki misli daha riskli bunu anlayan doktorlar ciksin karsimiza Doktor ilgisizligiden yasamisin bütün talihsizlikleri Allah sabir versin Canim inaki her namazda duamdasiniz bebekkerin icin bu yasadiklarini unutup güc toplamalisin Sen disarda savasacaksin onlar kuvözde savasacak Allah mücize bebekkerine saglik güc kuvvet versin en kisa zamanda bebeklerine kavusmani dilerim

Hayrili olsun en kisa zamanda bebeklerine kavusmani dilerim darisi bizlerin basina

Arkadaşım Allah razı olsun şu saatte öyle mutlu ettin ki beni... Amin canım Allah her durumda hep iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi. Maşallah namaz mı kılıyorsun kaçıncı haftandasın acmila? Ben, bebeklerim ölümden döndük canım bu duyguyu anlatamam... Allah kimseye yaşatmasın inşallah bütün hamileleri ve bebeklerini korusun. Neyse canım hep ileri bakmak hep şükretmek lazım bunu biliyorum Rabbim güç versin yaşadıklarımızın üstesinden gelecek dirayeti versin hepimize inşallah.

kızlar karnımda gerginlik iğne batması gibi ağrılar oluyor ve sağ böğrüm ağrıyor bebekler büyüdüğü için mi tüm bunlar.. doktora da yazdım ama ameliyatta heralde cvp gelmedi..

Ben daha 14+3 üm bende de kasıklarda ağrı kasılma çok oluyor 5 dk bile yürüsem çok kasılıyor yatıp dinlenince geçiyor ayaklarımı kaldırıp uzanıyorum.evime geçtim artık durulmuyor başka yerde dünden beri temizlik yapmaya çalışıyorum yata kalka çamaşır bulaşık mutfak anam ağladı yarım saattir yatıyorum kasılmam olunca hemen yatıyorum. Bu hafta içi camlar kapılar yerler toz alma halı silme yemek pişirme için yardıma birini çağırdım inşşşALLAH gelir haber verecekti ... Ohh bee ev gibisi yok
Kızlar geçen hafta cinsiyetlerini öğrendim.sol tarafımdaki kesin erkek dedi pipisi çok netti .sağdaki de erkeğe benzio çok net değil ama dedi.. Allah evlatlarımızı hayırlı sağlıklı sıhhatli kucağımıza nasib etsin...

Amin Allah bütün dualarini kabul etsin

Allah sendende razi olsun canim
Ben 28hafta icersindeyim insallah 32haftaya
ulasiriz namaz kiliyorum canim insallah Allahim Kabul eder sandaliyede kiliyorum mecburen iyice agirlastim yürümek icin Kemer verdi doktorum biraz rahatladim dua edelim canim dedigin gibi sükürler olsun ki normal dogum yapmissin en zorunu basarmissin sonuc daha kötü olabilirdi Allah korusun sag saglim kavusursun üc bebegine bu günleri unutursun insallah

Kızlar sezeryan sonrası sırt ağrısı yaşayan oldumu benim hastanede başlamıştı gitgide kötüleşiyor,arkadaşım bendede olmuştu dedi ama göğüsler ağırlaştığı içinmi yoksa ameliyatın yan etkisimi bilen varmı?

Oluyor canım normal bebekleri çıkartırken baskı yapıyorlarmış o yüzden ağrı yapıyomuş bebde de oldu eltimde de olmuştu eltim dra sormuş o demiş sezeryan daha yeni oldun bi kaç güne bişeyin kalmaz inş cnm geçmiş olsun bebişlerinden hbr varmı gördün mü bugün

Kizlar herkese saglikli hayirli bir hafta diliyorum .Cok zor ve karanlik bir hafta yasadik birdaha yasamamak dilegiyle herkese huzur saglik versin Allahim , bosu bosuna hayatini kaybeden onca Şehidimize Allahtan Rahmet ailelerine sabir diliyorum hamile arkadaslara saglikli bir sürec dogum yapmislara bebekleriyle saglik ve mutluluk diliyorum dogumu yaklasanlara hayirli dogumlar
Allah saglikla bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin insallah. Herkesi öptüm herkesi kucakladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…