2016 üçüz anneleri :)

Valla azerin ben şuanda 2 taneyle çok zoflanıyorum 3. Geldiğinde ne olacak bilemedim bide üzerine hasta oldum

Azerin cok guzel yazmissin,gerci ben neler hissettiginizi yasadiginizi sadece tahmin edebilirim
Sen ucuz annesisin ama 4cocugun var masallah sana yaaa Allah yardimcin olsun

Valla azerin ben şuanda 2 taneyle çok zoflanıyorum 3. Geldiğinde ne olacak bilemedim bide üzerine hasta oldum
bakarsin bakarsin:)alisiyo insan
Bakiciyla nasil gidiyo
Gecmis olsun canim
grip falan mi oldun?
Azerin cok guzel yazmissin,gerci ben neler hissettiginizi yasadiginizi sadece tahmin edebilirim
Sen ucuz annesisin ama 4cocugun var masallah sana yaaa Allah yardimcin olsun
amin teşekkür ederim canim
Sen de inşallah yavrunu zamaninda sag salim kucagina al

Kizlar adetim 1 hafta gecti bugun kan testi yaptirdim degerim 518.1 sizce kac haftalik hamileyim?
Tebrik ederim canım 5 haftalik hamilesin

bakarsin bakarsin:)alisiyo insan
Bakiciyla nasil gidiyo
Gecmis olsun canim
grip falan mi oldun?

amin teşekkür ederim canim
Sen de inşallah yavrunu zamaninda sag salim kucagina al

Tebrik ederim canım 5 haftalik hamilesin
Grip değil ama tuhaf bişi boğazımdan göğüs kısmıma doğru bir yanma var yutkunduğumda acıyor bakıcıya halen alışabilmiş değilim sanırım kimseye tahammülüm yok çok uykusuz ve yorgun kalıyorum bakıcıya güvenemiyorum. Sanki bir şeyleri yanlış yapıp zarar vericek gibi hissediyorum daha 2 çocuğa yetemiyorken 3 çocuğa nasıl yeteceğim bilmiyorum. Tek bakabilmem mümkün olsa keşke ilk aylar çok zor geçiyor diyorlar sonradan insan alışıyır sanırım bide diş çıkartma kısmı çok zor oluyormuş

Bakiciya guvenmiyorsan degis derim ben
Gece bebekleri teslim edip uyuya bilecegin birileri lazim sana
icine sinmeden olmaz ki
Bi de rahat ol yanliz degilsin,üç bebekle ugrasan da bi tek sen degilsin bizleri düşün.olayin iyi yanlarini getir aklina güzel düşün.en fazla 1 ay yemeleri falan böyle zor olucak sonra her sey kolaylaşacak.sanirim su anda lohusa depresyonundasin canim
Benimkikerin dis etleri sismeye basladi diş cikarmalari yakındır
Sizce degerim 5 haftaliga uyuyormu? Yoksa dusukmu?
Evet canim uyuyor merak etme sen
Ama tekrar kan testi yaptir bu degerin 2ye katlanmasi gerekiyo.doktoruna danış

bence uygun canım 318 benim değerim 4.5 5 haftalıktı
Kizlar tesekkur ederim icimi rahatlattiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…