2016 üçüz anneleri :)

Canim sizin yine iyimiş ya bizim 1 aylık hastane masrafi 60000 tutuyo.biz napalim?Tek umudumuz fazla erken dogmamalarihem maddi hem manevi cok zor olucak çünkü

Inşallah canim
Hakkımızda hayırlısı olsun. Sağlıklı sıhhatli olsunlarda önemli olan o. Napalım çalışır çabalar bi şekilde halledriz inşallah. Önemli olan onların sağlığı.

Amin inşallah. :)
Çok acıkıyorum, uykum var uyuyamıyorum :) bazen çok mutluyum bazen stresliyim. Mide bulantıların kaçıncı haftada başlamıştı ?
Canim benim bulantilar 7haftadan sonra baslamisti sanirim
Hem de ne bulanti gün icinde kac kez cikardigimi hatırlamıyorum 22 haftamda bitti şükür
Gece uyuyamama bende de vardi

Azerinn bebeklerin gelisimi nasilcanim. Neler yiyip iciyosun . bidedoktor bnada riski azaltmak acisindan aldrablirsn dedi. Bn nasl kiyablirm hangibirenee. Birde beekte birsey olmadgni saglikli oldgunu testlerden baska ultrasonda ayrntili gorebiliyolarmi. Cok korkuyorm bisy olucak diyee bana bisey var o yuzde yuz kesn sonc veryi dedidoktor.amiyosentezz.ama odariskliymss. Napican hic bilmiyorm

Herkese iyi akşamlar:)). Azerinnn öncelikle her şeyin yolunda olmasına sevindim inşallah 36.haftayı görürüz. Lady123 sen de hoşgeldin önceleri kabullenmesi çok zor ama ilerledikçe çok farklı duygular yaşıyorsun:))ultrasona her girdiğinde büyüdüklerini görmek çok ayrı bir keyif ve okadar farklı şekillerde yakalıyorsun ki Bana gelince bugün doktordaydım çok şükür her şey yolunda kiloları birbirine yakın bu önemliymiş erken doğum riski için biraz rahatladım açıkçası

Yesim81 iyiaksamlar.. Azrine sorum sanada sorayim sizleri gorunce bilgi edinmeden gecemiyorum endiseliyim cok hosgorun nolur :) tarama testlerni yaptrdinizmi sizz.birde rahim agzima dikis atabilirz dedi dokorm onu bi dusun dedi napicgmi bilemdim dogrusu. Bide bana 4.ayimdan sonra erkn dogm olmasn dye igne vurucakms.bunlar hakknda hicbirfikrm yok.sagolsn azrin rahtlatti icmi bide siz neler yasadnz bilmk istrm .

Ne demek canım birbirimize sorarak öğrenicez:)) bizi başka kim anlar. Rahim ağzı dikişi önermedi benim doktorum ama bakıyorum sizlerin doktoru önermiş.test yaptırmadım çünkü sağlıklı sonuç alınmıyormuş detaylı ultrason yapılacak dedi bugün benim bebişleri inceledi çok şükür şimdilik bir problem yok. 1ay sonra kalpleri de dahil daha detaylı incelicez dedi. Hangi iğneden bahsetmiş bilmiyorum ama ben haftalık depot iğne vurduruyorum progestan içeren belli sana da ondan verecektir.rahim ağzını güçlendiriyormuş. Sen kaç haftada bir doktora gidiyosun?

Canim gelisimleri iyimiş çok şükür
Birisi 600gr digerleri de 570 ve 530 gr mis
Doktor gayet iyi dedi
Alttaki hamilelik cizelgesinde tek bebek icin 640gr yazıyo demek ki üçüz icin gerçekten iyiler
Her zaman yedigim şeyleri yiyorum cogu zaman.günlük vitaminlerim var onun dışında asitli iceceklerden , salam ve sosislerden kesinlikle uzagim.günlük meyve,yoğurt, süt,peynir mutlaka yerim
Cay sadece bir bardak cok acik sekilde sabahlari iciyorum
Bi de iki gündür ac karnina 1tatli kasigi pekmez içiyorum
Hem vitamin acisindan iyi hem de bebislere kilo aldırıyo
Canim zaten netde de cogul gebelere tarama testleri onerilmiyo yanlis sonuc verdigi yaziyo
Öyle olunca ayrintili ultrasonda bebekler izleniyo ense olcumleri burun kokleri falan
Doktor bi sorun görürse amniyosentez oneriyo
Ama riskli bi şey amniyosentez
Bence bu konuda kendini rahatlat artik.cogul gebelik başından beri risk zaten.biz bunları göze alarak yola ciktik
Allahin izniyle hic bi şey olmicak bebislere.kendini bu kadar strese sokma

Inşallah canim
Senin bebislerinin de iyi olmasina cok sevindim
Benim bebisler 18 haftasinda hepsi ayni kilodaydi simdi de pek fark yok 70 gr en fazla :)

Benimkilerin de kalpleri ikidir detayli inceleniyo.her sey guzel olacak inşallah

Kızlar bir de ben erken mi bilmiyorum ama belki sonra dışarı hiç çıkamam diye ufak ufak alışverişe başladım
Güle güle giysin inşallah bebisler cicilerini:)
Ben bu sefer korkumdan çöp bile almicam
Gecen seferki hamileligimde hepsini almışdım ama Allah bi daha yasatmasin bebegimi kaybedince kendime gelemedim
O yuzden almicam.zaten annemlerin cocuk magazasi var onlar kuvozdeyken zamanım olucak nasil olsa o zaman almayi düşünüyorum

Canim benim bulantilar 7haftadan sonra baslamisti sanirim
Hem de ne bulanti gün icinde kac kez cikardigimi hatırlamıyorum 22 haftamda bitti şükür
Gece uyuyamama bende de vardi
Bende ne güzel bılantım yok diyordum ama bu sabah çok kötü oldum dolabın kapağını bile açamadım :s Allahtan bulantı olmadı ama kahvaltılarımı düzenli yapardım hiç bişey yiyemedim. Sonra biraz eşimle çıktık dışarı temiz hava aldım birlikte pastanede kahvaltı yaptık. Eşim eve bıraktı sınra. Su bile rahatsız etti sabah :s kaçıncı haftada mide bulantıları geçmiş oluyor ?

Çok teşekkür ederim. Kabullenmem zor olmadı ama sadece çok korkuyorum. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha rahat olmuş oluum. Hayırlısını diliyorum artık bakalım bizi neler bekliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…