2016 üçüz anneleri :)

Benim bulantiya ragmen iştahım cok iyidi yemesem cikariyodum hemen
Hala daha istahim yerinde:)))

Amin inşallah
Ama nerden baksan sulariyla 10kilo demek nasil tasinir ki :))))
Maaşallah canım iştahımızın yerinde olması iyi bebişleri nasıl besleyeceğiz yoksa :) aç karnına bende pekmez yemeğe başlayayım :) inş bulantı devam etmez bende :s

Canım tebrik ederim...Yaa sakın aldırmaa...Allah rızkını verir emin ol..Sonuçta canı veren ALLAH.. bak bende 1.5 yıldır bebek istiyorum..Allah izin verirse bende adeti bekliyorum iğne tedavisine geçeceğim..senle konuşmuştuk gonal f kullandığını söylemiştin..Bende doktorumdan bunu talep edeceğim:) Allahım banada ikiz üçüz annesi olmayı nasip etsin..AMİNNNNNN...

Maaşallah canım iştahımızın yerinde olması iyi bebişleri nasıl besleyeceğiz yoksa :) aç karnına bende pekmez yemeğe başlayayım :) inş bulantı devam etmez bende :s
Sen daha bekle istersen canim bulantilarin tam gecsin sabah ac karnina zor olmasin sonra hem simdi baslarsan 4 kilo olmasin sonra bebeler:))))oyy valla karni catlamasa insanin da tombik tombik olsalar keşke :))

Ay inşallah :))valla her kes ucuzlere hamile kalsin istiyorum ya:))

Hakkında hayırlısı canım benim tek düşüncem sağlıklı sıhhatli kucağıma alabilmek. 3 bebeğin gelişimi anne karnında daha zor oluyor. Allahtan isterken herşeyin hayırlısını istemek lazım. Allah gönlüne göre verir inşallah.

ben de hamileymişim :) yeni öğrendim. Nolur dua edin sağlıklı hayırlı uzun ömürlü rızıklı gönlmdeki gibi üçüz bebişlerim olsun benim de :)
Ayy ne güzel bak ilk duamiz kabul oldu:)Tebrik ederim canim.inşallah ucuzlerin olur seni de topigimizde görürüz ama ucuz olmazsa da lütfen kendini üzme sonucta saglikli sihhatli bi tanesi bile yeter.asil olan sağlık

Galetayi internetde okumustum ama bana o aralar hic bi şey kar etmiyodu
Inşallah senin bulantina iyi gelir canım
Bu arada tebrikler 7.haftaya gecmishsin:))beni de tebrik edin gun itibariyle 25 haftama gecmisim))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…