2016 üçüz anneleri :)

Bende ne güzel bılantım yok diyordum ama bu sabah çok kötü oldum dolabın kapağını bile açamadım :s Allahtan bulantı olmadı ama kahvaltılarımı düzenli yapardım hiç bişey yiyemedim. Sonra biraz eşimle çıktık dışarı temiz hava aldım birlikte pastanede kahvaltı yaptık. Eşim eve bıraktı sınra. Su bile rahatsız etti sabah :s kaçıncı haftada mide bulantıları geçmiş oluyor ?
Günaydın canim
Demek basladi bulantılar iste hamileligin en kotu tarafı
Bulantilarin gecmesi kişiye göre degisiyo ama ortalama 16 haftasina kadar sürüyo
Daha erken gecen de var benim gibi 22 haftada gecen de

Kızlar bir de ben erken mi bilmiyorum ama belki sonra dışarı hiç çıkamam diye ufak ufak alışverişe başladım
Günaydın :)Bende bazen düşünğyorum son zamanlarda nasıl alışveriş yaparım diye ufak tefek kafamda olan şeyler var elektrikli süt sağma makinesi+biberonlar vb. Kıyafet için çok erken diye düşünüyorum çünkü daha cinsiyetlerini bile bilmiyorum :) o yüzden kıyafet şuan için bakamam.

Günaydın canim
Demek basladi bulantılar iste hamileligin en kotu tarafı
Bulantilarin gecmesi kişiye göre degisiyo ama ortalama 16 haftasina kadar sürüyo
Daha erken gecen de var benim gibi 22 haftada gecen de
Günaydın :))ooooyyy oooooyyyy desene zorlu süreç daha yeni başlıyor bende :) ne güzel diyodum bende hemilelik ne kolaymış tek olanlar boşa naz ediyomuş diye :))) şimdi görürüm ben günümü :)))

Bende bazen düşünğyorum son zamanlarda nasıl alışveriş yaparım diye ufak tefek kafamda olan şeyler var elektrikli süt sağma makinesi+biberonlar vb. Kıyafet için çok erken diye düşünüyorum çünkü daha cinsiyetlerini bile bilmiyorum :) o yüzden kıyafet şuan için bakamam.
Canim 20 haftasina kadar doktorlar gezmene izin veriyo
O zamana kadar alirsin

30.cu haftadan sonra doğum riski başlıyormuş sanırım. Bu arada merak ettiğim diğer konu çok kilo aldınız mı ? Çatlak ğeoblemi oldu mu ? Neler kullanıyorsunuz ?
Erken dogum riski her zaman var malesef
Iste onemli olan 28 haftasina gelmek
Ondan sonra haftalar arttikca riskler azalıyo
Ben toplam 9 kilo almisim 6 aylik hamilelikte
Ama normalde zayif oldugumdan farkedilmiyo:)43den 52ye cikmisim:))
Catlagim şimdilik yok doktor bana en iyisi badem yağı dedi ben de onu kullanıyorum
Tuylenme sorunu olur diye korkmustum ama simdilik öyle bi şey yok

Bi de bizim burda birisi üçüz dogurmus bebeklerin kilosu maşallah tek bebek kilosunda 3100gr biri 2900gr ve 2700gr diğerleri :KK57:normal dogum bi de
O kadar buyuk bebekleri nasil taşımış hayret ettim:KK53:

Erken dogum riski her zaman var malesef
Iste onemli olan 28 haftasina gelmek
Ondan sonra haftalar arttikca riskler azalıyo
Ben toplam 9 kilo almisim 6 aylik hamilelikte
Ama normalde zayif oldugumdan farkedilmiyo:)43den 52ye cikmisim:))
Catlagim şimdilik yok doktor bana en iyisi badem yağı dedi ben de onu kullanıyorum
Tuylenme sorunu olur diye korkmustum ama simdilik öyle bi şey yok
Ne kadar güzel :) bende 6 hafta 1,5 kilo almışım. İlk zamanlar çok iştahım açılmıştı çok korktum ama şimdi pek bişey yiyemiyorum.

Bi de bizim burda birisi üçüz dogurmus bebeklerin kilosu maşallah tek bebek kilosunda 3100gr biri 2900gr ve 2700gr diğerleri :KK57:normal dogum bi de
O kadar buyuk bebekleri nasil taşımış hayret ettim:KK53:
Maaşallah :) darısı başımıza olsun :) bizlerde sağlıklı sıhhatli kucağımıza alalım :)

Ne kadar güzel :) bende 6 hafta 1,5 kilo almışım. İlk zamanlar çok iştahım açılmıştı çok korktum ama şimdi pek bişey yiyemiyorum.
Benim bulantiya ragmen iştahım cok iyidi yemesem cikariyodum hemen
Hala daha istahim yerinde:)))
Maaşallah :) darısı başımıza olsun :) bizlerde sağlıklı sıhhatli kucağımıza alalım :)
Amin inşallah
Ama nerden baksan sulariyla 10kilo demek nasil tasinir ki :))))

Ben ikinci hamileligimde 9 ayina yeni girdiğimde doktor bebek küçük 3kilo bile olmicak demişti
Doktordan gelir gelmez arastirmisdim bebege nasil kilo aldira bilirim diye
Ac karnina her sabah pekmez yaziyodu kkdaki kizlar
Ben de denedim sonuç itibariyle bebek 3700 gr doğmuştu
Bu sefer biraz erken basladim erken dogum riskinden dolayi

X