2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Gonapeptyl kullanan var mi? Catlatma ignesi diye verdi doktor 2 adet yapilacakmis.
Ben kullandım cnm. Çok sayıda yumurtam vardı. 26 tane toplandı. Aslında 2 adet ovıtrelle vardı. İlaçlarla birlikte almıştım. Sonra o fayda etmez bu kadar yumurtaya diye yeniden 2 adet gonapeptyl aldırmıştı. Onu vurmuştum bende. Ovıtrelle hala dolapda duruyo onu ne yapcam bilmiyorum valla :)

Canım hormonları anlamam ama TSH yüksek çıkmış. Ilac kullanman lazım. Ideali 1-2 arası. Guatr hastasısin benim gibi.
Evet benim de vir anladigim TSH. Bu ara ilacı ihmal etmiştim. Sonuç ortada. Biraz dozu artırıp devam edicem anlaşılan. O kolay bir anlamda.
Diğer hormon değerlerinden anlayan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Heyecanlandim acikcasi

Çarşamba luveris diye bi ilaç vermişti canım baya etkili bi ilaç çarşamba 7-8 mm olan yumurta bugün 11-12 mm di büyük ihtimal ben onu kullandıktan sonra o damarlarda belirginleşir diyorum, başka doktorla birlikte kendi doktorumda baktı 2 defa ultrasona girdim doktoruma güveniyorum bunda da vardır bi hayır

Bende doktor 7 tane var, arkadan yetisen var dedi. Opudan onceki son ultrasonda 10 tane saydi, opuda 12 tane toplandi.

Maşallah size, umarım sonucunuz sevindirici olmuştur veya olacaktır :)
Teşekkür ederim, güzel örnek oldu. İnşallah opu ya kadar sağlıklı yumurtalarım oluşuruz, benim gibi bekleyen herkesin de.

deneyimli arkadaşlar lütfen bana cevap verirmisiniz? estradiol bugün 1443 çıkmış 5 doz gonal-f vuruldum bugün 6. vurulcam çok fazla değilmi bu sonuç çok tedirgin oldum iğnenin dozu düşürüldü bugün.7 tane 9-11 mm yumurta var dedi ve arkadan gelenlerde olacak

Canim ben memorila da yaptiriyorum 600 tl dediler biz e 5 yillik sen bir sor istersen. Nasil anlasildi ohhs oldugun canim. Birde dondurulacak kalitede olanlar dondurulur
Cok fazla folikul var bir de ultrasonda karinda cok fazla su gordu doktor. Hatta ultrasonda suyu ben bile gordum. Baslangic belirtileriymis. Bu sekilde transferin tutma olasiligi dusuk oldugunu soyledi. Bir de saglik acisindan gebelik gerceklesirse seyri agirlasabilirmis. Aslinda her sey yolunda da gidebilir ama risk almiyorlar.

Benimde cok yumurtam olusmus. Demekki ondan bu ilaci verdiler Umarim kalitelidir Yumurtalar

Hemen alirim canim yeterki cok olsun benim cikolata kistim yuzunden yumurtalar tehlikede bide az olursa diye cok uzuluyorum zaten srtlari cok zorlayarak basladik yeterki bebegimiz olsun diye
Hepimiz oyleyiz canim ben gecen yilda yaptirmistim tam borcu bitti yeniden basladik. Hemde raporsuz.. Bence dene canim birde bir arkadas yazmisti isirgan tohumu diye oraya onuda dene.

Benimde cok yumurtam olusmus. Demekki ondan bu ilaci verdiler Umarim kalitelidir Yumurtalar
Durumumuz benziyo. Benimde toplandıktan sonra donduruldular. Riske atmadı doktorum. 4 adet 1. Kalite donduruldular. 1 hafta sonra transferim olacak allah bir aksilik vermezse. Hepsi güzelce döllenip kaliteli olur inşallah cnm.

Canim herkese ayni seyi yaiyorum ama bence 3 gunde cok iyi benimde 10 tame gorunuyordu ama 29 tane toplandi. O yuzden gayet iyi ki sen tedavinin basindasin

Anladim canim tabiki once saglik gec olsun guc olmasin demisler. E 2 kac cikmisti en son hatirliyor musun?

Valla cnm baktım tek tek. Fsh değerin normalin altında.tsh yüksek. Mikrobiyoloji de sorun yok. Virüslerin temiz çıkmış yani. Diğerleri normal referans aralığındalar.

Sağol canım, doktorumdan mail geldi simdi TSH dışında sorun yok diyor. Bakalım tüp bebek doktorum ne diyecek pazartesi.

Durumumuz benziyo. Benimde toplandıktan sonra donduruldular. Riske atmadı doktorum. 4 adet 1. Kalite donduruldular. 1 hafta sonra transferim olacak allah bir aksilik vermezse. Hepsi güzelce döllenip kaliteli olur inşallah cnm.
Pozitif sonuclari da buraya yazariz insallah

İğnenin kaçıncı günü ki canım Gonalf den 5 doz derken ben anlamadım senin Gonalf kaçlık 75 lik mi ben günlük 300 yapıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…