2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ohss oldugum icin bu ay sadece yumurta toplanip dollendirilip dondurulacak. Her sey yolunda giderse Transferi 2 ay sonra yapacaklarmis. Dondurma ucretleri ne kadar bir de dollenen cok olursa hepsini birden mi donduruyorlar

Ohss oldugum icin bu ay sadece yumurta toplanip dollendirilip dondurulacak. Her sey yolunda giderse Transferi 2 ay sonra yapacaklarmis. Dondurma ucretleri ne kadar bir de dollenen cok olursa hepsini birden mi donduruyorlar
1350/TL vermiştim ben. Hepsini dondurmalar .5.güne giden kalitesi iyi olanlar donduruluyor

canım yumurtaların opudan önce kendiliğinden çatlamasını engelliyor.
Sagol canim cok tesekkur ederim artik pek sordugum sorulara cevap geleceginden emin olamiyorum yazdigin icin tesekkur ederim canim 3gun daha kullanicakmisim ama bugunku goruntu pak ic acici degildi kucuk cok yumurta vardi ama buyuyen azdi 4 tane falan uzuldum biraz :110:

çok tebrik ederim canım benim de yarın opu var tahmin edeceğin üzere korku ve heyecan bastı. dün e2 :1200 lerdeydi yine 8 tane falan yumurta vardı senin e2 de çok normal bence transferini yaparlar. benim merak ettiğim sen perşembe günü toplatmıştın saymaya bir gün sonradan mı başlıyorlar? yani salı günü dediğin için cumadan itibren sayılıdığını anladım ama toplandığı gün bunları döllemiyorlar mı?
Canim toplandigi gun dolluyorlar ama 24 saat gecince 1.gun oluyor. Embriyolog transfer yapilacak seklinde konustu zaten ama bilmiyorum yinede. 3. Gunde olabilir 5. Gunde dedi. Benimde hep 10 sayiyorlardi ama 29 cikti gecen yil 8 sayiyorlardi 17 toplandi seninde fazla olur merak etme hem onemli olan kalitesi

Canım hayirli olsun embriyolarin.inşallah hepsi de 5. Güne gider. Benim önceki tedavide 19 tane toplanmıştı 16 tanesi dollenmisti. 5.güne 9 tanesi gitti birini transfer etmişlerdi 5 i de dondurulmuştu. Senin transferin de 5. Günde olur bence
Insallah canim ya oyle olsun diye cok dua ediyorum. Dondurulursa daha rahat olucam gecen defa dondurulmadi o yuzden daha stresliydim. Ilki olmadi mi senin dondurulmus mu transfer olacak

Kizlar geldim doktordan konferansmi ne varmis biraz aceleye geldi muayene konusamadim bile doktorla nese kan aldilar sonra hemsire aradi zaten pek yumurtada yoktu 4_5 tane gordum igneye devam dedi hem ouregon hem orgalutran vurucam 3gun
Bu orgalutran ne ise yariyor kizlar ay hayret bisey ne tahlili yaptiklarini bile bilmiyorum ya
Canim bizdede 6. Gun cetrodite baslanmisto yimurta baskilayici ayni seydir belki ben duymadım ama. Bua arada bal polen ari sutu corek otu karisimi kullan birde incir ye cok etkili oluyor bende 6. Gun baslanistim bunlara cok etkili oldu.

Canim ben memorila da yaptiriyorum 600 tl dediler biz e 5 yillik sen bir sor istersen. Nasil anlasildi ohhs oldugun canim. Birde dondurulacak kalitede olanlar dondurulur

Sagol canim cok tesekkur ederim artik pek sordugum sorulara cevap geleceginden emin olamiyorum yazdigin icin tesekkur ederim canim 3gun daha kullanicakmisim ama bugunku goruntu pak ic acici degildi kucuk cok yumurta vardi ama buyuyen azdi 4 tane falan uzuldum biraz :110:

Canim birde 4 az degil ki ya hic olmasaydi 4 yumrutadan da pozitif olabilir. Benim gecen yil 17 yumurta vardi ama olmadi oyle dusun olacaksa tek yumurta ilede olur

Canim bizdede 6. Gun cetrodite baslanmisto yimurta baskilayici ayni seydir belki ben duymadım ama. Bua arada bal polen ari sutu corek otu karisimi kullan birde incir ye cok etkili oluyor bende 6. Gun baslanistim bunlara cok etkili oldu.
Hemen alirim canim yeterki cok olsun benim cikolata kistim yuzunden yumurtalar tehlikede bide az olursa diye cok uzuluyorum zaten srtlari cok zorlayarak basladik yeterki bebegimiz olsun diye

Merhaba Arkadaşlar, yumurta takipleriniz de sayılarınız kaçtı acaba, benim adetimin 5. günü iğnemi de kullanmaya başlayalı 3 gün oldu, toplamda 7 falan gelişen gördü ama arkadan gelen de var dedi, 3 gün sonra daha net konuşabiliriz dedi. Sizce gününe göre sayı nasıl, geriden gelenlerde büyüme olabiliyormu? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

hiç belli olmaz canım sonuçta tedavin devam ediyor, önemli olan sayıca çokluk değil sağlıklı 1 tane yumurtan olsun o da seninle olsun :). Allah yardımcın olsun, kalbini ferah tut, duaya devam...

Merhaba Alar, yumurta takipleriniz de sayılarınız kaçtı acaba, benim adetimin 5. günü iğnemi de kullanmaya başlayalı 3 gün oldu, toplamda 7 falan gelişen gördü ama arkadan gelen de var dedi, 3 gün sonra daha net konuşabiliriz dedi. Sizce gününe göre sayı nasıl, geriden gelenlerde büyüme olabiliyormu? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Bende doktor 7 tane var, arkadan yetisen var dedi. Opudan onceki son ultrasonda 10 tane saydi, opuda 12 tane toplandi.

IMG_20160122_174647.jpg

Tahlil sonuçları geldi, bakabilir misiniz?

X