2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlarrr az önce embriyolog aradı.. 29 yumurta toplanmıştı 20 si olgun çıkmış 16 sı döllenmiş kaliteleri 3. gün belli olur dedi o gün tekrar arayacaklarmış. duruma gör 3. günde olabilir 5. günde dediler ama sayı fazla olduğu için muhtemelen salı transfer olur dedi... garip hissettim şimdi 16 tane yavrum hastanede bekliyor bizi...kaçı gider acaba 5. güne? dondurma da 5. gün mü yapılıyor? bilgisi olan var mı bu konuda?

Canım hadi gözün aydın bugün iyi bi haber geldi şükür5. Güne bırakırlarsa daha iyi olur en kaliteleri 5. Güne gider dondurulmada sanırım 5. Gün yapılır,hadi bakalım Transfer haberini ve pozitif haberini bekliyoruz

inşallah cnaım elfon çalsın diye bekliyorum sabahtan beri küt küt atıyor kalbim haberi duyunca tüm ağrılar geçti inşallah rabbm hepimize nasip eder ya....

Evet canım 5. gün kalanları siz izin verirseniz donduruyorlar. Haydi hayırlısı olsun salıya en güçlüler kalacak :)

Evet canım aynen ama ne zaman başlarız geri bilmiyorum

Radyolojiden çıkacak sonuca göre belirlenir sanırım.. Ama iyiki Hacettepe'desin.. Sıradan bir yer olsa belki riske rağmen tedaviye devam edebilirlerdi. Bu iş gerçekten uzmanlık gerektiriyor.. Sezcan Bey de Gürkan Bey de işinde çok iyi.. Korkma hiç tedavisi varmış sonuçta.. Hacettepe de bu işin ehli, bir iki ay geç olur ama olur bak yumurtaların gelişmiş önemli olan bu..

Şimdi çıktim doktordan kızlar.. Bugün 3. Günüydü adetin ama henüz sokulmemisti. Prof. Bülent Baysal tüp bebeği yapacak doktorum. Muayenede yumurta da az gibi gözüküyor ama tahlillerle bir bakalım dedi. Pazartesi tahlillerle birlikte gel ilaçları ayarlayalim dedi. Muayene için 500 TL odedim. Tedavi için ilaçlar dahil 2500-2600 dolar dedi. Tahlillere kendi doktorumun kliniğinde %50 indirimli olarak 400 TL odedim. Devlette yaptirabilsem tahlilleri iyi olacaktı ama sağlık olsun. İnşallah bilmediğimiz bir sorun çıkmaz tahlillerde. Doktorum sonuçları yarın mail atarim dedi. Mail geldiğinde paylasirim sizlerle. Neyin ne olduğunu bilmediğim için fikrinizi alırım.

Evet canım 5. gün kalanları siz izin verirseniz donduruyorlar. Haydi hayırlısı olsun salıya en güçlüler kalacak :)
senn nasıldı canım kaç toplanmıştı kaç döllendi kaçı kaldı kaçı dnduruldu :) şuan çok merak ediyroum

canım tedavin hayırlı olsun. göbüşün bebişlerle dolsun inşallah

senn nasıldı canım kaç toplanmıştı kaç döllendi kaçı kaldı kaçı dnduruldu :) şuan çok merak ediyroum

Seni çok iyi anlıyorum aynıları bizzat yaşadım benim sorunum seninkinin tam tersi bende yumurta çok az.. Toplamda 6 yumurta toplandı.. 2 si 3. güne çıkamadı.. 4 tanesi 3. güne ulaştı ve embiryolog arayıp durumlarının çok iyi olduğunu 5. güne kadar beklememiz gerektiğini söyledi. Bekledik 3 tanesi 5. güne ulaştı ama 3'ü de en iyi kalite embiryo olmuştu.. 2'sini dondurdular birini bana transfer ettiler.. Hamile kaldım ama 8. haftada düşük yaptım.. Büyük ihtimalle bebekte sorun vardı dediler.. Şimdi kalan 'si çözülecek bakalım sağlıklı çıkarlarsa 10 şubatta transferim olacak.. :)

canım tedavin hayırlı olsun. göbüşün bebişlerle dolsun inşallah
İnşallah canimm. Gobuslerimizi tokusturalimm :)

Bülent hoca için ters suratsız falan yazmışlardı forumlarda. Gayet güzel anlaştık. Hiç de öyle aşırı ciddi ve ters gelmedi bana. Herman hoca jinekologum zaten mükemmel biri. Şimdilik gayet rahat ve güvende hissediyorum kendimi. İnşallah sonuna kadar böyle olur, güzel haberler paylasirim sizlerle..

maşallah canım allahım istediklerini nasip etsin nikindeki gibi sevimli maviş sağlıklı bir bebişin olur

anladım canım inşalllaaaahhh çok güzel çözünürler ve sımsıkı tutunurlar sana. geçene defa dondurulacak yumurtam yoktu o yüzden tedavide hep tereddütlüydüm şimdi en azından dondurulursa daha rahat olucam bilmiyorum ya hepimiz için hayırlısı inşallah

Muhakkak dondurt bir tane kalsa bile dondurt süreç daha kolay oluyor maliyeti de çok düşüyor geçen tedavide 1200 tl ilaçlara vermiştik bu tedavide 56 tl :) bir de yumurta toplama gibi bir işlem geçirmiyor, vücuduna antibiyotik almıyorsun bunlar çok önemli...

Kizlar bu arada az once sirf meraktan test yaptim gercekten catlatma iğnesi muthis etkiliyor resmen 3 saniyede kirmizi oldu test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…