2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Zaten cok istiyorum canim dondurulmasini. Hem maddi hem manevi olarak. Insallah hersey yolunda gider gunler nasil gececek bilmiyroum

Kizlar bu arada az once sirf meraktan test yaptim gercekten catlatma iğnesi muthis etkiliyor resmen 3 saniyede kirmizi oldu test
Aa çok ilginç :) iyi olmuş yaptığın bilgim oldu. Benimde 26 yumurtam toplanmıştı. 17 si olgun dendi 15 tanesi döllendi. 3.gün 1. Kalite 4 tanesi donduruldu. Geri kalanlar 5. Güne gidememiş. Keşke gitselerdi diyorum. Kafamda acaba o 4 tane gidermiydi gitmezmiydi sorusu var. Doktor riske atsaydık büyük ihtimal giderlerdi dedi. Bu ay nasipse transferim olacak. Rahim dinlensin diye yapmadı doktorum. Seninkiler gitsin inşallah 5. Güne. Ama herşey nasip kısmet. Allahım ol desin hepimize

Gitselerdi transfer hemen olacak miydi yoksa onlarda mi dondurulacakti?cok lerak ediyorum canim ya hayirlisi artik dua ediyorum cok idrar testinde o kadar koyu cizgi ilknkez gordum yinede mutlu oldum yani sahte de olsainslalah gercek anlamdada goruruz

Canim bence şanslısın ya Dr farketmeseydi üzülmemeye çalış lütfen her işte bi Hayır vardir rabbim elbet sesimizi duyar
Yok canım şu an üzülmüyorum çarşamba günü hiç bişey yoktu sadece yumurtalar gelişmiyordu bugün bu çıktı Rabbimin vardır bi bildiği her duamda rabbim hayırlı sağlıklı nasip et diye dua ettim demekki rabbim hayırlı görmedi, doktorumdan çok memnunum iyiki erken farketti

Evet canım çok haklısın Hacettepe nin tüp bebeği tüm ekip çok iyi bilgili, iyiki erken belli oldu başka yerde olsaydım belki hayatımdan bile olabilirdim, tedavisi varmış ya bunada şükür, Çarşamba bişey yoktu yada ultrasonda ki kız anlamadı, acaba luveris demi oldukı diyorum

Yinede dondurulcaktı cnm. Çünkü bende 50 ye yakın folikül vardı 26 tane toplandı ama. Doktor birde transfer edersek hastanelik olursun dedi. 5. Güne de gitselerdi yinede dondurulcaklardı cnm. 1-1-2 olarak 3 ayrı bölümde donduruldu. Bakalım bekliyorum bende heyecanla :)

Saol canım hayırlısı tabiki rabbim böyle uygun görmüş demekki
Hiiiçç canını sıkma. Bak bende geçen ay bekliyordum bir hormon yüksek çıktı die bu aya kaldı. İnan ağlamadım bile. Biz ne zaman hazır olursak o zamn olsunlar. Negatif sonucu almaktansa.. Senden önemlisi yok. Yat kalk doktoruna şükret :)

Aynen canım bende öyle düşünüyorum belki tedavisini olunca yumoşlarım da daha iyi olur, bende ağlamadım canım hastanede neler neler var buna da şükür erken farkedildi

Anladim canim bana bugun embriyolog 3 l. Yada5. Gun transfer olacak dedi ertelenir demedi e 2 cok yuksek degildi cunku 940 ti buda normal bir degrmis saniirm bilmiyorum hakkimizda hayirlisi olsun

Canım şimdi ultrasona girdim yumurtalar da iyi gelişme var ama etrafında topak şeklinde damarlaşma varmış ultrason çeken doktor riskli dedi ama, doktorum daha sonucu görmedi bakalım doktorum ne diycek
canım acaba bir doktora daha mı gitsen? bir sürü ilaç kullandın bu bir fizyolojik durum mu, yine yaptırsan olur mu ya da gerçekten ne kadar riskli başka bir doktorla konuşsan. Ben kolumun altından küçük bir ameliyat olacaktım aksesuar meme denilen bir ameliyat çok basit dedi dr ama ameliyatta siniri tahrip etmiş bir yıldır kolumun üst kısmı uyuşuk ve bu doktor kesinlike hatasını kabul etmedi. Kendisi Ankara üniversitesinde doçent. olabilir böyle şeyler bünyeden bünyeye değişir zamanla geçer dedi başka bir dr a gidince ortaya çıktı. senin bu dediğn de pek duyulmuş bir şey değil ve sen de aşılama yaptırmıştın bir sorun çıkmamıştı. ayrıca bir günde mi gördüler topaklaşmayı bunlar hep soru işareti ben olsam başka bir doktora giderim üzerinden zaman geçmeden.

Anladim canim bana bugun embriyolog 3 l. Yada5. Gun transfer olacak dedi ertelenir demedi e 2 cok yuksek degildi cunku 940 ti buda normal bir degrmis saniirm bilmiyorum hakkimizda hayirlisi olsun
çok tebrik ederim canım benim de yarın opu var tahmin edeceğin üzere korku ve heyecan bastı. dün e2 :1200 lerdeydi yine 8 tane falan yumurta vardı senin e2 de çok normal bence transferini yaparlar. benim merak ettiğim sen perşembe günü toplatmıştın saymaya bir gün sonradan mı başlıyorlar? yani salı günü dediğin için cumadan itibren sayılıdığını anladım ama toplandığı gün bunları döllemiyorlar mı?

Canım hayirli olsun embriyolarin.inşallah hepsi de 5. Güne gider. Benim önceki tedavide 19 tane toplanmıştı 16 tanesi dollenmisti. 5.güne 9 tanesi gitti birini transfer etmişlerdi 5 i de dondurulmuştu. Senin transferin de 5. Günde olur bence

Kizlar geldim doktordan konferansmi ne varmis biraz aceleye geldi muayene konusamadim bile doktorla nese kan aldilar sonra hemsire aradi zaten pek yumurtada yoktu 4_5 tane gordum igneye devam dedi hem ouregon hem orgalutran vurucam 3gun
Bu orgalutran ne ise yariyor kizlar ay hayret bisey ne tahlili yaptiklarini bile bilmiyorum ya

canım yumurtaların opudan önce kendiliğinden çatlamasını engelliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…