2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Hayirli Cumalar arkadaslar. Kabizlik problemi yasayan arkadaslarimiz vardir diye denedigim ve olumlu sonuc aldigim seyi paylasmak istiyorum ne yaptiysam bu Sefer kabizliktan kurtulamadım doktoruma Sordum sağolsun doktorum benden cok bitkisel kür yanlısı çıktı sabah aç karnına soğuk süt ile birlikte portakal yememi tavsiye etti ve tuvalete çıkana kadar başka bir şey yemememi istedi ilk gün uzunca beklememe rağmen ilaçta kullanacağım için yemiştim bir şeyler ama 2. Gün 15 dakikada etkisini gördüm. Şiddetle tavsiye edilir...

Evet canım Lucrin'e devam ve yarın cycloprogynova adlı hapa başlayacağım. Senin ultrasonunu sezcan bey mi çekti? O mu dedi topaklanma var diye?
Evet canım sezcan bey çekti sonra gürkan hocayı da çağırdı birlikte baktılar bu şekilde devam edemeyiz dedi gürkan hoca, toplamâ da eğer bu damarlar delinirse kanama olur hayati riskin olur dedi iptal etti tedaviyi

arkadaşlar benim ikinci tedavi olumsuz doktor aradı beklediğimiz tek embriyoda döllenmemiş.
doktorun dediği bu şekilde olabildiği ve bir daha ki ay adet bittikten sonra gel ilaçları alma.

arkadaşlar benim ikinci tedavi olumsuz doktor aradı beklediğimiz tek embriyoda döllenmemiş.
doktorun dediği bu şekilde olabildiği ve bir daha ki ay adet bittikten sonra gel ilaçları alma.
canım gerçekten çok üzüldüm ya nedne böyle oldu ki? yanlış zaman mydı acaba? bence başka bir doktorlada görüş bu süreçte. genetik testlerini yaptırmışmıydın? bir üniv hastanesine git ben yine aynı sonuçlanrsa yaızn üni hastansine gitmeyi düşünüyorum

Bende ilk defa duydum canım internetten baktım öyle bişey bulamadım, iğnelerin dozundanmi oldu anlamadım aşılama larda hiç bişey dememişlerdi
bnde ilk kez duydum canım ilaçlarla ilgili değildir sanırım yaaaaa sonuçta hepimiz fazla fazla kullanıyoruz

Canım moralini yüksek tut benimde iptal oldu bugün napalım bunda da vardır bi hayır belki Transfer yapılsa tutmayacak dı olumlu düşünelim olumlu olsun bizim bebişler dé ne kadar inatçı çıktı böyle yaaa

X