2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

O
Gunaydin canim hayırlısı olsun ınş.kaliteleride güzel çıkar.bana elonva diye bu iğne vermişti pek ise yaramadı.havuzlama yapalım dediler.görüşmeye gidiyoruz bizde.ne te sık göremiyorum kusura bakma

Can

Bende ilk kez duydum canim belki formalitedir bir onemi yoktur bende bakilmadi ilkindede bakilmamisti
E2 ve progesteron bana da bakılıyor. Progestoronun dusuk olması gerekiyor transferde o yüzden korkma canım moralini bozma. Benim adetin 2. Günü 2lerdeydi adetin 11 günü 0 kusurlu bir sayı çıktı.

Günaydınnn inşallah canım,o iğneyi yumurta geliştirmek için mi verdiler adını yeni duydum, önemli değil canım nete girdikce yazarsın

Günaydınnn inşallah canım,o iğneyi yumurta geliştirmek için mi verdiler adını yeni duydum, önemli değil canım nete girdikce yazarsın
Evet canım.yumurta rezervi az olanlara uygulanıyormus turkiyede sanirim1 senedir kullaniyo yaniliyo olabilirim.bendede 10 yumyrta sayildi opu gunu 5 tane toplandi. o iğneyi oldum kalça iğnesi vermediler hiç.

selam kızlar dün dr dan geldim durumlar şimdilik iyi ilaç almama gerek kalmayacak cumartesi günü opu olacak inşallah. yumurta toplaması yaptıran arkadaşlar rapor almama gerek var mı? cumartesi ve pazar dinlensem yeterli mi? ve ağrı çok oluyor mu sonrasında:)

kaç yumurtan varmıs ?

Canim hic gerek yok rapora adet agrisi gibi oluyor birde otuurp kalkarken hafif olugor amma engel degil hix birseye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…