2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhaba arkadaşlar 4 defa tüp bebek denedik son tüp bebegimiz de pgt de çekirdeksiz embriyo olduğunu söylemişlerdi bunun üzerine Ankara da tedavi olcaktım ama şimdi belki tekrar bi tüp bebek daha yapabiliriz die düşünüyoruz eşimle acaba Ankara veya İstanbul da önereceğiniz laboratuvarı çok çok iyi olan tüp bebek merkezleri var mı ?
ben centrum a gidiorum doktorum recai pabuccu. sonuç almadan bir tavsiyede bulunamam ama şimdilik normal gidiyor süreç. benim ilk denemem ama ben de pgt yaptıracağım. dr gerek yok falan dedi ama riske atmak istemiyorum en sağlıklı olanlar konur inşallah. pgt yapınca down sendromlu olabilecekler elendiğinden amniyosentez yapmana gerek kalmıyormuş. göbekten sıvı alındığından onun da 200 de 1 düşük riski oluyormuş diye istemedim. hayırlısı tabi inşallah o aşamaya gelirim.

canim bana da ilac kullandigim surede sadece bir kere e2 bakildi onemli olan ultrason sanirim
çok ilginç ben her gittiğimde e2 ye bakılıyo kolum delik deşik oldu. hatta orada baktıramayacaksam dışarıda bir yerde mutlaka baktırıp telefon açmamı istiyorlar. ilaç değerini ve yumurta kalitesini ona göre anlıyorlarmış. e2 çok yüksek ya da çok düşük olduğunda yumurta kalitesi düşecceğinden transfer yapılmıyor diye duymuştum. ulturason yumurta büyüklüğünü gösteriyor ama kalitesini göstermiyor. benim e2 biraz düşük bakalım dr ne diyecek.

çok ilginç ben her gittiğimde e2 ye bakılıyo kolum delik deşik oldu. hatta orada baktıramayacaksam dışarıda bir yerde mutlaka baktırıp telefon açmamı istiyorlar. ilaç değerini ve yumurta kalitesini ona göre anlıyorlarmış. e2 çok yüksek ya da çok düşük olduğunda yumurta kalitesi düşecceğinden transfer yapılmıyor diye duymuştum. ulturason yumurta büyüklüğünü gösteriyor ama kalitesini göstermiyor. benim e2 biraz düşük bakalım dr ne diyecek.
Yumurtalar alındıktan sonra E2 bakıldığını bilmiyordum ,bana bakılmadı .Transfer öncesi sadece rahim kalınlığına bakılmıştı.

ARKADAŞLAR BEN ÜÇ DOZ GONAL-F 225 VURULDUM BUGÜN 4. DOZ VURULCAM AMA HİÇ AĞRIM YOK KASIKLARDA ACABA YUMURTALAR GEİŞMİYORMU Kİ??

Kızlar bugün kontrolüm vardı ultrason la bakıldı benim yumuşlar 300 gonalf é tepki vermemişler başka bitane daha iğne yazdı Luveris diye hergün akşam 3 tane iğne yapcam kendime
:KK43: cuma yine kontrol var

Arkadaşlar aranızda clexane kan sulandırıcı iğne olan varmı. Ben transferimden bu yana kullanıyorum. Çok ağrı yapan bi iğne ve sanki karnımı şişirdi. Göbek yaptım. Sizde de böyle bi durum yaşayan varmı aranızda

Merhaba arkadaşlar 4 defa tüp bebek denedik son tüp bebegimiz de pgt de çekirdeksiz embriyo olduğunu söylemişlerdi bunun üzerine Ankara da tedavi olcaktım ama şimdi belki tekrar bi tüp bebek daha yapabiliriz die düşünüyoruz eşimle acaba Ankara veya İstanbul da önereceğiniz laboratuvarı çok çok iyi olan tüp bebek merkezleri var mı ?
Ben brükselde tedavi oluyorum yücel karaman gerçekten çok iyi bi profesör. Araştır bence. Bazı tedavilerde ilk sıradaymış

Arkadaşlar aranızda clexane kan sulandırıcı iğne olan varmı. Ben transferimden bu yana kullanıyorum. Çok ağrı yapan bi iğne ve sanki karnımı şişirdi. Göbek yaptım. Sizde de böyle bi durum yaşayan varmı aranızda
Canım topigin ilk sayfasındaki listeye baktım Ozzzm nickli arkadaş kullanmış ama negatif olduğu için topige artık bakmıyor sanırım

Ca

canım uyandıktan sonra hafıf ağrım oldu. Ama bi sıkıntı olmadı cok şükür hatta oradan cıkınca güzelce yemek yedım yürüdüm baya şimdilik iyiyim cok korkmştum ama çok şükür iyiyim.
Benim 2. Tdavim aslinda biliyorum ama merak ettim kac yumurta toplandi peki?

Canim ben ilk tedavimde kullanmış tum cok canim yaniyordu vurruken aama kilo aldirmamsti bende kilo aldiran gonalf oldu

Kızlar bugün kontrolüm vardı ultrason la bakıldı benim yumuşlar 300 gonalf é tepki vermemişler başka bitane daha iğne yazdı Luveris diye hergün akşam 3 tane iğne yapcam kendime
:KK43: cuma yine kontrol var
Insallah bu defa tepki verir de hersey uyolunda gider canim bal polen corek otu karisimi birde incir tuket surekli onlarda cok etkili

X