2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

umut ne güzel yazmışsın canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız daha yolun çok başındayız ama herşey allahtan. benim ilk tüp tedavim de 3 günlük embriyo transferi yapılmıştı.
Benim de oyle canim ilkinde 3.gun transfer yapilmisti hic dondurulmadi da.simdi inslalah jersey yolunda gider

Can
arkadaşlar kafam karıştı hiç haberim yok hastaneden her zaman ki gibi kan alındı ben de sadece e2 ye bakılıyor sanıyoruım . acıbadem sitesine bir baktım progesteron a da bakılmış sonuç:0,44 ne demek kötü mü
kaç olmalı
lütfen acil cevap yazarsanız sevinirim
yarın opum var
ne yapmalıyım
Bende ilk kez duydum canim belki formalitedir bir onemi yoktur bende bakilmadi ilkindede bakilmamisti

kızlar selam e2 544 çıktı çatlatma iğnesi vurulan ya da vurulacak arkadaşlar en son e2 değeriniz kaçtı?? ilacım bitmeye yaklaştı da tekrar almam gerekecek mi diye merak ediyorum
Canim benimde persmbe opu var e2 940 cikti ama bence ilac kullanmamin e2 de cok yumurtalarin buyuklugu ile alakasi var bence. Ama ben 4 kutu olac kullandim ki cok yumurta var bence en az 4 kuttu gider

Kizlar birsey sorucam size... Bugun catlatma ignemi vurmadan once lavaboda hani su yumurtlama akintisi oluyor ya yapiskan ondan baya bir geldi. Catlamiyordur demi yumurtalar ignden once.

X