2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canim ben de ayni seyi dusunuyorum belirli kisiler arasinda sohbet geciyor bazen sorularima cevap alamadigim oluyor bazen de dertlesmek icin yazdigimda soyledigim havada kaliyor benim en son degerim 3464 cikmis bu arada
teşekkür ederim. Birazdan dr a gidicem bakalım ne diyecek. benim az duruyor değerim umarım tekrar iğne almak zorunda kalmam baya pahalı. şu anda 3 kutu kaldı. normalde cuma ya da cumartesi yumurta toplama olur dediler. senin durumun nedir şimdi canım hangi aşamadasın?

aşk olsun niye cevap yazmayalım... yukarıda sana yazdım ve yarın 12:00 opu olucam çokkk heyecanlıyım.
yaş kaç yumurta sayın ve capları nasıl
hayırlı olsun şimdiden nasıl heyecanlı olmaz ki insan:) sayı 7 idi çapları da bu akşam öğrenicem. Bu arada progesteron seviyon son derece normal biz şimdi foliküler fazda oluğumuz için kendi değerlerime baktım daha önce ölçtürdüğüm bu civardaymış yani son derece normal kafana takma sakın.

yok canım ben senin için demedim sen zaten daha o aşamaya gelmedin inşallah en kısa zamanda gelirsin. o aşamaları geçen arkadaşlar içindi sitemim. daha önce de sorular sordum yine aynı şekilde cevap alamadım neyse demekki frekans tutmadı bir türlü. teşekkür ederim ilgin için.
Rica ederim canım, bildiğim konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum, Bu hafta sonu aöf sınavım var bi taraftan da ona çalışıyorum :KK39:

teşekkür ederim. Birazdan dr a gidicem bakalım ne diyecek. benim az duruyor değerim umarım tekrar iğne almak zorunda kalmam baya pahalı. şu anda 3 kutu kaldı. normalde cuma ya da cumartesi yumurta toplama olur dediler. senin durumun nedir şimdi canım hangi aşamadasın?
canim benim kasimda toplandi yumurtalar doktorum donduralim dedi ocak ayi adetimi bekledim hatta gecikti bu ay stres olmustum baya dun adet oldum bugun ilaca basladim estrofem diye transferi bekliyorum cuma e2 degerime gore ilacin dozunu ayarlayacak doktorum bende durum bu canim

Canım inşallah iğne almak durumunda kalmazsin aşılamada da benim yetmemiş ti raporsuz almistım baya pahalı oluyo, inşallah doktorundan iyi haberler le gelirsin :KK66:

hayırlı olsun şimdiden nasıl heyecanlı olmaz ki insan:) sayı 7 idi çapları da bu akşam öğrenicem. Bu arada progesteron seviyon son derece normal biz şimdi foliküler fazda oluğumuz için kendi değerlerime baktım daha önce ölçtürdüğüm bu civardaymış yani son derece normal kafana takma sakın.
Ay tesekkur ederim içimi rahatlattı.
Bana progesteron düşük gibi gelmişti de
Benim tedavin de 7 kutu menopur ilk recetede alındı 5 toz 2 su idi sonra ki kontrollerim de e2 dusuk olunca 6 toz 2 suya çıkardı doktorum sonrasında da 6 kutu ilave aldim

Arkadaslar benim 2 yumurtamda transfer edildi.doktorum tek demişti ama.Dualarınız da beni de unutmayın.Eger ki listeye eklenmediysem eklerseniz sevinirim.İstanbul Tüp bebek merkezinde oldu transferim.Doktorum Cerrahpaşa nin profosör. Dr.Tamer Erel:KK6::KK9::KK5:
hayirlisi olsun canim insallah saglikla kavusursun bebislerine ☺️

arkadaşlar kafam karıştı hiç haberim yok hastaneden her zaman ki gibi kan alındı ben de sadece e2 ye bakılıyor sanıyoruım . acıbadem sitesine bir baktım progesteron a da bakılmış sonuç:0,44 ne demek kötü mü
kaç olmalı
lütfen acil cevap yazarsanız sevinirim
yarın opum var
ne yapmalıyım
Canim birsey sorucam bende acibademdeyim sahin bey doktorum hatta geen gun ikimizde ordaymisiz belkide gordum seni :)) ya bana hic tahlil falan yapmiyorlar ben biraz gerildim e2 falan bana hicbiseye bakmafilar

Arkadaslar benim 2 yumurtamda transfer edildi.doktorum tek demişti ama.Dualarınız da beni de unutmayın.Eger ki listeye eklenmediysem eklerseniz sevinirim.İstanbul Tüp bebek merkezinde oldu transferim.Doktorum Cerrahpaşa nin profosör. Dr.Tamer Erel:KK6::KK9::KK5:
Ayyy hayorli olsun canimmmm rabbim devamina tamamina erdirsin insallah canim allah hepimize gostersin bu gunleri

Canım yaşını, kacinci deneme oldugunu ve hangi ilaçları kullandığını da yazarmısın,transferi bugün mu oldun , rabbim inşallah pozitif leri de gösterir :KK39:

X