2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım bana 2 kere opu yapıldı 2 sinde de bir sonraki gün işe başladım sadece ilk gün ağrım oldu ve evde yatmıştım.

kaç yumurtan varmıs ?
iki tane 18, iki tane 17, iki tane 16 bir tane 14 toplam 7 tane. 2 tane de 10 mm varmış ama onun yetişip yetişmeyeceği belli değil. perşembeye kadar daha iğne vurulacağımdan şu büyükler çatlamasa bari:) 2 aşılama yaptırdım ikisinde de 18 mm olunca çatlatma iğnesi vurulmuştu. 3 günde 10,11 olanlar 18-17 oldu ve şimdi diğerleri de büyüsün diye orgalutran kullanıyorum daha 3 gün var umarım çatlamlarını engeller baya hızlı büyüyorlar inanılmaz da akıntı var günlerdir. Allah yardımcımız olsun zor işlermiş bunlar.

Hayırlı olsun tedavin canım sonuna geldin demek ağrı oluyor ama fazla değil zaten ilaçta veriyorlar hemen kesiyor benim iki gün sürmüştü ağrım ama kişiden kişiye değişir

Hayırlı olsun tedavin canım sonuna geldin demek ağrı oluyor ama fazla değil zaten ilaçta veriyorlar hemen kesiyor benim iki gün sürmüştü ağrım ama kişiden kişiye değişir

Aynı akintidan bende de var arkadaşlar dün akşam catlatma iğnemi vurundum yarın sabah 10da opu olcam ilkte normal yaptirmistim bu kez anestezili yaptircam dua edin lutfen
ilkini neden anestezili yaptırmamıştın? çok ağrılı olmadı mı?

Kizlar nasil gidiyor herkes cok heyecanli kim ne konusuyor hepsi karismis Ben bi arkadasa sorrmustum ayni ywre gidiyoruz diye ama cevap vermemis neyse kizlar size sorayim bana hic tahlil yapmiyorlar e2 falan diyosunuzya bende hic yapilmadi bunlr normalmi

kaçıncı günündesin ilaç kullanımınına göre sanırım .badana bir defa yaptılar sonrada progesteron yapıldı

bazı doktorlar e2 bakmıyor.benim her kontrolde yapılırdı.takılma fazla önemli olan ultrason

ilkini neden anestezili yaptırmamıştın? çok ağrılı olmadı mı?
3sene önce yaptirmistim canım anestezi almadım ama ameliyathaneye girdim ağlamaya başladım 3gun çektim ağrıları canlı canlı yaşamak o anı çok kötü bu kez anestezi istedim yarın sabah yapılacak ondan bile çok korkuyorum

Merhaba arkadaşlar 4 defa tüp bebek denedik son tüp bebegimiz de pgt de çekirdeksiz embriyo olduğunu söylemişlerdi bunun üzerine Ankara da tedavi olcaktım ama şimdi belki tekrar bi tüp bebek daha yapabiliriz die düşünüyoruz eşimle acaba Ankara veya İstanbul da önereceğiniz laboratuvarı çok çok iyi olan tüp bebek merkezleri var mı ?

Canım 2 3 kontrolde bir kan alıyrlar ilaç dozunu ona göre ayarlıyrlar. Sen bi sor canım genede ijihmal etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…