2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım saol ya ben aradım hemsıreyı oda birine sordu doktormuydu kım bilmiyorum yaptrabilirsin dedi .ama hiç içime sinmedi senin dediğin gibi düşünüyorum bende. yaptırmsam sarılık olurmu bebek olursa diyede üzülüyorum. sanırım yaptırmayacagım
Hayır bebekle hiç ilgisi yok bu aşının bu aşı seni koruyor.Zaten bebis doğduğu ilk gün hepatit aşısı yapılıyor. Sen merak etme ve tedavi süresince bence yaptırma.

Insallah guzel olur hersey. Hel birlikte paylasiriz herseyi
canım yarın transfere gidiyorum inş sorun çıkmaz dualarınızı bekliyorum bugünde korkulu bir gün yaşandı burda ben kilisteyim füze atıldı üç kere haberlerde izlemişinizdir kayınvalidemlerin yakınına denk geldi hemde korkuda var bende nasıl olur bilemedim

Kızlar bugün dayanamadım ve test yaptım iki tane. Çok silik ama iki testte de ikinci çizgiyi gördüm. İnşallah test doğrudur cuma günü kan testi için gidicez. Bugün transferin 7. Günü. Acaba aranızda böyle erken öğrenen oldu mu. Ümitlensem mi bilemiyorum.
hayırlısı olsun canım güzel düşün güzel olsun pozitiftir inş

Kizlar persembe opu oluyorum yarin son igne ve catlatma ignesi. Sonuna geldik sukur insallah hersey cok guzel gider yaaaa hayal kuramiyorum yine dumyam basima yikilacak diye
sevindim canım hayırlısı olsun yumurtalarının hepsi döllenir inş

Ben de hastanede doktoru bekliyorum 2 adet normal doğumu varmış. En az iki saat bekleyeceğiz. Ama doktorun cumartesi günkü tahminine gore çarşamba opu ama tabii bu muayeneden sonra daha keainlesecek
Ay seninle de yakin olcaz birlikte takip edicez insallah guzel haberler alicaz

Kizlar persembe opu oluyorum yarin son igne ve catlatma ignesi. Sonuna geldik sukur insallah hersey cok guzel gider yaaaa hayal kuramiyorum yine dumyam basima yikilacak diye
bende perşembe toplatiyorum canım bugün gittim dr yarın akşam 22de çatlama iğnemi vurdurcam inşallah hayırlı haberler aliriz

X