2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Günaydın kızlar. Gerçi öğlen olmuş ama :) bir şey soracam doğum kontrol hapi bittikten kaç gün sonra adet olunuyor ? Normal gününde mi erken ya da geç mi ? Aralikta doktor doğum kontrol verdi adet olduktan sonra transfer için gün verecek de sabırsızlanıyorum: )
Kaç günlük tablet 21 günlük ise 1 hafta içinde olursun. 28 günlük 2 3 gün içinde gelir

2 aşılama dan sonra ilk tüp denemem bakalım sonuc ne olacak bişey hissetmiyrm şu anda bırazcık heyecan dışındaSenın kaçıncı sıkıntınz neydı
ilk tedavide heyecan olur bende de çok olmuştu ama bunda heyecan yok niyese benim ikinci tedavi pko var bende canım

Slm arkadaslar.Allah hepimize kolaylik versin.Ben de bu gün Opu oldum.Sağ tarafta çikolata kist inden dolayi olan yumurtalar boş çıktı. Sol tarafta 3 tane toplandı. Şimdi beklemedeyim

var mu benim kadar sansiz olan transfer icin aadet olmayi bekliyorum hala adet olmadim hic gecikmedigi kadar gecikti belki de olmamasi gerekiyor ya valla ugrassan bi dert ugrasmasan ayri dert psikoloji denen bir sey kalmadi ben de

allah iyiliğini versin gülümsettin beni :KK48: stres yapma sakın kafanı dağıtmaya bak başka işlerle meşgul ol biraz zor tabi
Inan okadar istiyorumki kafam rahat olsun diye ama nerdeeee bende sans olsaydi malesef hayatimin tak karsiligi stres

X