2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Inan okadar istiyorumki kafam rahat olsun diye ama nerdeeee bende sans olsaydi malesef hayatimin tak karsiligi stres
Canim gercekten stres cok etkiliyor ama birsey dicem sana pembe akkntida gelmis bir test yapsaydin belli mi olur tup bebek diye kacayi takmadiysan ne bileyim aklima geldi bir test yap bence

var mu benim kadar sansiz olan transfer icin aadet olmayi bekliyorum hala adet olmadim hic gecikmedigi kadar gecikti belki de olmamasi gerekiyor ya valla ugrassan bi dert ugrasmasan ayri dert psikoloji denen bir sey kalmadi ben de
ay ben tedavi için sandım canım kusura bakma transfer içinmi bekliyodun. stresten geckmıstır

Benim çarsamba günü olacak galiba opu işlemi.
Benim de muhtemelen çarşamba dedi doktor. Biraz önce hastaneden geldik 1 yumurtam in çapı 19 diğer 4 tanesi de 13/14 çapında olduğu içi doktor iğnelere devam dedi e2 sonucunda 300 olmuş. Pazartesi kontrol muhtemelen çarşamba da opu olacam.

var mu benim kadar sansiz olan transfer icin aadet olmayi bekliyorum hala adet olmadim hic gecikmedigi kadar gecikti belki de olmamasi gerekiyor ya valla ugrassan bi dert ugrasmasan ayri dert psikoloji denen bir sey kalmadi ben de
Cnm bende tranfer için bu ay adet bekliyordum 10 gün gecikti. Niye neden bilmiyorum. Bugün randevum vardı doktora sordum. Yumurtan geç çatlamıştır faln dedi. Çok kafama takıyodum civanperçemi içtim 5 gün geldi sonunda. Sakın stres yapma oluruna bırak. Ben en son öyle yaptım.

Benim de muhtemelen çarşamba dedi doktor. Biraz önce hastaneden geldik 1 yumurtam in çapı 19 diğer 4 tanesi de 13/14 çapında olduğu içi doktor iğnelere devam dedi e2 sonucunda 300 olmuş. Pazartesi kontrol muhtemelen çarşamba da opu olacam.
Hadi hayırlısı olaun inşallah benimde 12 ile 16 mm arasında yumurtalar.

Merhaba kızlar benim de ilk tüp bebek tedavi olacak fakat psikolojim ciddi anlamda bozuldu, sanki hiçbir zaman olumlu sonuc alamayacagim gibi geliyor bu normal mi bilmiyorum gerçekten iyi değilim

Merhaba arkadaşlar yarın bende gonal f vurulmaya başlıyacağım,üç kutu vermiş dr ilacı..yumurta gelime süresi yaklaşık ne kadar sürüyor acaba?

X