2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Aşılama denemeleri hataymış canım ne gerek var %15 hamile kalma oranın keşke doktorun direk tüp bebeğe yönlendirseymiş umut tacirliği yapıyorlar ya başka bir şey değil...Sen hiç korkma gittiğin yer işinin ehli durumun da benden 2 kat iyi inşallah hamile kalacaksın..Ben Hacettepe'ye gidiyorum..

Gulce27 canım benim naber neler yapıyorsun görüşemiyoruz

Haftaya Lucrine başlayacağım canım sonra adet olacağım ve transferim olacak 8 şubat civarı senin nasıl gidiyor hamilelik bulantıların başladı mı?

canım benım hakkında hayırlısı olsun basla bakalım şifa olsun ilaçların inşallah. bende 2 gündür tat yok halsizlik sureklı uyuma bulanı sadece sabah 2 saat oluyor .. perşembe keseyi görmeye gidicem beklıyorum işte

tamam işte bebek sağlıklı demekki asıl o belirtiler olmazsa kork, bol bol uyu, bulantıların bütün belirtilerin sürsün inşallah :)

Ya hiç sorma tüplerde tıkalıydı birde amliuat oldum. İşte olacakmş bunlar. İnş olumlu sonuclanır hepimizinki.

tamam işte bebek sağlıklı demekki asıl o belirtiler olmazsa kork, bol bol uyu, bulantıların bütün belirtilerin sürsün inşallah :)

inşallah canım benim inşallah ben Razıyım.. Her halim eşükrederim yeterki yavrucuklarım benimle birlikte kalsın Rabbim saglıklı sıhatlı uzun ömürler versin. senin içinde duacıyım

Arkadaşlar hala adet olmadim tam 8 gun gecti test yaptim hamile degilim ama korkuyorum neden olabilir sizce kist olsa bile bu kadar gecikir mi ya

Selam Kizlar,
bugün kan verme günü & kontrol günüydü. Biraz moralim bozuk, geriliyorum artik. Progesteron düsmesi gerekirken cikmis ve yine yüksek. E2´de Dr. istedigi gibi yükselmememis. Ultrasonda yumurtalarin kendiliginden catlayip catlamadigini bilemedi. O yüzden bugün tekrar bir doz Orgalutran & 3 toz + 1 sivi Ampul Merional 150 IU igne kullandim. Ortada bi yerde kaldik yani. Yarin yine kan verip kontrol var. Beynim sulandi.

Adetin 8. günü: e2: 807.80 & Progesteron 2.88.
Adetin 11. günü: e2: 964.41 & Progesteron 3.88 cikti.
Yorum bekliyorum.

Rabbim kimseye yasatmasin bu durumu mimse anlamiyor hatta bu yollardan gecenler bile anlamiyor... Ben simdiki okulumda yeniyim o yuzden pek çaktirmiyo rum

Kizlar ilk kontrol bitti yumoslar gayey iyiymis rahim 8 mm olmus hersey cok yolunda diyor ben yinede nar suyu iciyorum. Pazartesi yada sali toplariz yumurtaları dedi ben daha uzun surer sanmıştım.heyecanlandim

Canim sana birsey soracam seninki 5. Gun transferiydi dimi? Yumurta toplama gunude sayiliyor mu?yoksa ertesi gun mu 1. Gun oluyor

Arkadaşlar hala adet olmadim tam 8 gun gecti test yaptim hamile degilim ama korkuyorum neden olabilir sizce kist olsa bile bu kadar gecikir mi ya
canım maalesef gecikiyor kist olunca benim 10-15 gün gelmediğini bilirim

saat geçmiyor ya 12 de iğne olmaya gitcem hastaneye off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…