2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

folikül görüldüğü sürece şansımız var.inşallah kaliteli olur yumurtalarınız.d vitamininize baktırın.takviye almanızı tavsiye ederim.kaliteyi çok etkiliyormuş
omega 3 Q10 ,,, dha,, , inofolic, içiyorum canm.. başka içmemi tavsiye edeceğiniz bişey varmı herşeyi içerim valla :)

selamlar ...
ben de bu ay ikinci tüp bebek tedavisine başladım. ilk tedavimi haziran ayında olmuştum ama maleseff hamileliğim 8 hafta sürdü ve kanama sonucu bebeğimi kaybettim.
birazdan doktora kontrele gidecem geçen perşembeden beri her gece iğnelerimi aynı saatte oluyorum. ama ancak pazartesi günkü kan testi sonucum düşük olduğu için doktorum iğnenin dozunu arttırdı. birazdan tekrar kan vericem inşallah ve sefer yüksekmiştir. ve yumurta sayım da artmıştır.

CAnlarrrrr ne var ne yok moraller nasil :KK16: Of heyecanla bekliyorum inatla gelemedi adetim ama gogusler bomba oldu insaallah hafta sonu gelmez yaaaa

CAnlarrrrr ne var ne yok moraller nasil :KK16: Of heyecanla bekliyorum inatla gelemedi adetim ama gogusler bomba oldu insaallah hafta sonu gelmez yaaaa
Aynen canım ya bende haftasonuna kalacak diye stres yaptım benimki de pazartesi gelmesi lazımdı ama daha gelmedi normalde olsa gününü şaşmazdı, hiç bi belirtı de yok ben de bu ay bekliyoruz ya ondan gelmiyo :110:

omega 3 Q10 ,,, dha,, , inofolic, içiyorum canm.. başka içmemi tavsiye edeceğiniz bişey varmı herşeyi içerim valla :)
d vitamini için devit3, b12, melatonin içebilirsiniz isterseniz doktora danışın.tedavi başlayınca da zeytinyağı incir kürü yapabilirsiniz kaliteyi artırıyormuş.hurma ceviz badem fındık yiyebilirsinizbir de ısırgan tohumu yumurta sayısını artırıyormuş.ben sabahları yoğurda bir kaşık karıştırıp yiyorum tavsiye ederim.inşallah faydasını görebiliriz...

Valla arkadaşlar benim bugün 10 gün falan oldu gecikeli. Dediğiniz gibi bu ay transfer olacak ya gelmiyo. Ama genele baktığımda bu ay gecikme ayı heralde çevremdede 10 gün gecikmeli olan var. Hava şartlarıda etkili heralde. Bugün yarın olacak gibiyim. Tez zamanda bekleyen herkesin gelsin inş. :)

ben de yaşadım o durumu.ilk gittiğimde muayene olamamıştım.vajinismus bunun adı.kurumun psikologunda tedavi oldum şimdi çok rahatım.karından bakıldığında rahat görünmüyor bir an önce tedavi olmanızı tavsiye ederim bir psikologa giderek.sürekli muayene oluyoruz sıkıntı gerçekten...

hangi merkezde tedavi görüyorsun canım.merak ettim umarım çektiğimiz sıkıntıların meyvesini alırız:emir_bebek::anneadayı::nazar:

Valla arkadaşlar benim bugün 10 gün falan oldu gecikeli. Dediğiniz gibi bu ay transfer olacak ya gelmiyo. Ama genele baktığımda bu ay gecikme ayı heralde çevremdede 10 gün gecikmeli olan var. Hava şartlarıda etkili heralde. Bugün yarın olacak gibiyim. Tez zamanda bekleyen herkesin gelsin inş. :)
Oooo canım senin baya olmuş,benim daha 2 gün gecikti lucrinde gecikme yapıyormuş internette okudum da yarına kadar olsaydım bari yarın olursam cuma gidecem hastaneye,cuma olursam taaa pazartesi gidecem :110: hayırlısı geç olsun güç olmasın yumoşlarımız çok ve kaliteli olsun bebişlerimizde bizimle olsun napalım bi kaç gün daha bekleriz :KK49:

Oooo canım senin baya olmuş,benim daha 2 gün gecikti lucrinde gecikme yapıyormuş internette okudum da yarına kadar olsaydım bari yarın olursam cuma gidecem hastaneye,cuma olursam taaa pazartesi gidecem :110: hayırlısı geç olsun güç olmasın yumoşlarımız çok ve kaliteli olsun bebişlerimizde bizimle olsun napalım bi kaç gün daha bekleriz :KK49:
İnşallah canm benim. Benden çok yumurta toplandığı için ertelendi donduruldular. Bu ay olacak nasipse. Ondan bi gelememişti çok şükür az önce geldi :)

Aynen canım ya bende haftasonuna kalacak diye stres yaptım benimki de pazartesi gelmesi lazımdı ama daha gelmedi normalde olsa gününü şaşmazdı, hiç bi belirtı de yok ben de bu ay bekliyoruz ya ondan gelmiyo :110:

Aynen kizlar herkesin duzeni bozulmus ya ama seyo merak ediyorum ya cumartesi olursam ikinci gunu pazar olir ozaman napicam beeennnn

İnşallah canm benim. Benden çok yumurta toplandığı için ertelendi donduruldular. Bu ay olacak nasipse. Ondan bi gelememişti çok şükür az önce geldi :)
Ooo darısı başımıza canım ama bu ay sadece gelecek ay mümkünse gelmesin :KK70:

Aynen kizlar herkesin duzeni bozulmus ya ama seyo merak ediyorum ya cumartesi olursam ikinci gunu pazar olir ozaman napicam beeennnn
Canım banada doktorum eğer cumadan önce adet olursan adetin 2. Günü gel dedi, cuma günü yada cumartesi pazar olursan pazartesi gel dedi adetin 4. Günü başlanılabiliyormuş ama 4. Günü geçmemesi lazım mış

Cnm bişey olmaz adetin 2. Yada 3. Günü diyolar zaten. Yani farketmiyor. Hatta ben bikeresinde gittiğimde 3 buçuk gün falan olmuştu ve sorun olmuyor. O yüzden takma kafana :KK66:

Canım banada doktorum eğer cumadan önce adet olursan adetin 2. Günü gel dedi, cuma günü yada cumartesi pazar olursan pazartesi gel dedi adetin 4. Günü başlanılabiliyormuş ama 4. Günü geçmemesi lazım mış
Ay çok sağol cnm. Hepimiz için aynı şeyi temenni ediyorum :)

adetin 3. günü de gidebilirsin sorun olmuyor.takma kafana

Cnm bişey olmaz adetin 2. Yada 3. Günü diyolar zaten. Yani farketmiyor. Hatta ben bikeresinde gittiğimde 3 buçuk gün falan olmuştu ve sorun olmuyor. O yüzden takma kafana :KK66:
kızlar sağolun içim rahatlafı gerçekten :))

Valla arkadaşlar benim bugün 10 gün falan oldu gecikeli. Dediğiniz gibi bu ay transfer olacak ya gelmiyo.ma genele baktığımda bu ay gecikme ayı heralde çevremdede 10 gün gecikmeli olan var. Hava şartlarıda etkili heralde. Bugün yarın olacak gibiyim. Tez zamanda bekleyen herkesin gelsin inş. :)
Benim de adetim Aralık sonunda gelmesi gerekiyordu ama 8 gün gibi gecikmeli geldi.tedaviye başladık perşembe gunu. Pazartesi günü kontrole geldigimde yumurta sayım azdı ve kan tahlili sonucum düşüktü. Doktor iğnenin dozunu arttırdı ve biraz önce kontrol oldum.test sonucu daha çıkmadı ama yumurta sayısı 7 gibi ve daha doktor olacak dedi.ama sorun yumurtalığın birisi bebek için normal ancak birinde 6 milimetre çapında 2 adet tahminince doktorun polip var dedi.doktorun önerisi ameliyat ol çünkü ikinci tup bebek tedavinin ameliyattan 1 ay sonra tekrar başlayalım. Ama isterseniz devam da ederiz bu şekilde devam edip hamile kalan ve bebk sahibi olanlar da var dedi. Ve su anda doktoru bekliyoruz devam edicem. Zaten bu sefer de tedavi sonucu kayıp olursa bu ameliyatı kesin olacaktim onun için başlamışken devam edelim dedik.k
Hayırlısı...

Bugün ultrasonda 3 görünüyor dedi(((( sonradan gelişen varmış, pazartesiye kadar ignelere devam, ama bu 3 tane olgunlaşacakmis o güne kadar, yani bunlar boşa gider...E="computertchr, post: 44610103, member: 664665"]niye üzülüyorsun cnm benim genelde bir yumurta görülüyor o da gelişmiyor.şükretmelisin bence.bize lazım olan kaliteli bir yumurta zaten...[/QUOTE]
Bugun

d vitamini için devit3, b12, melatonin içebilirsiniz isterseniz doktora danışın.tedavi başlayınca da zeytinyağı incir kürü yapabilirsiniz kaliteyi artırıyormuş.hurma ceviz badem fındık yiyebilirsinizbir de ısırgan tohumu yumurta sayısını artırıyormuş.ben sabahları yoğurda bir kaşık karıştırıp yiyorum tavsiye ederim.inşallah faydasını görebiliriz...
teşekkür ederim canım devit3 alacam .. aklıma şey takıldı şimdi hani omega3Q10 kullanıyorum ya, b12'yle aynı içerik değilmi ?bunuda içersem ağır olmazmı ikiside aynı değilmi?ısırgan tohumunu aktardan bulabilirmiyim siz nerden aldınız?bunuda alıcam yarın ..bide arı sütü polen bal diyolar yarın onuda alacam hepsini içecem noluyosa olsun ölmem ya ... artık varya psikolojim çığlık atmak istiyor uyumak istiyorum uyanmamak için ... ama rezerv azlığından dolayı 5 te uyanıyorum vücut farklı işliyor............ öbür dünyada yerim iyi olsun diye karıcayı incitmiyorum artık vicdanım herşeyde tavan yaptı... kafanı şişirdim birden içimi döküverdim sana kusuruma bakma canm... gerçekten dünyanın tadı yok evet ama benim tadım hiiiiiç yok....

X