2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Oo yakiniz desene sevindim buna bizde problem yok canim pko var ama etkileri yok normal olur dediler 3 yil gecti yok olmuyor. 2. Tedavim bu insallah olur. Sizde sorun ne?
Aynen yakın tarıhlerde gerçekleşecek sanırım:) bende rezerv azlığı ve tüpler tıkalıydı ameliyat oldum. Açıldı.2 aşılamam var negatif sonuclanan.

Aynen yakın tarıhlerde gerçekleşecek sanırım:) bende rezerv azlığı ve tüpler tıkalıydı ameliyat oldum. Açıldı.2 aşılamam var negatif sonuclanan.
Insalllah guzel olur sonuclar canim. Bende 1 kez asilama yaptirdim negatif 1 kez de tup bebek. Bu son olur inşallah zor bir surec karnim simdiden acimaya basladi

Günaydın kızlar.Bugün 8.günüm sabah iki kez idrar testi yaptık.ikinci çizgiler Baya belirgin çıktı.test surem 15 gündü 7 gün var daha umarım yükselir test gününe kadar.:) umarım yine yarım kalmaz hayallerim. darısı herkesin başına.

Günaydın kızlar.Bugün 8.günüm sabah iki kez idrar testi yaptık.ikinci çizgiler Baya belirgin çıktı.test surem 15 gündü 7 gün var daha umarım yükselir test gününe kadar.:) darısı herkesin başına.
Coook sevindim senin asina darısı basimiza insallah. Dondurulmus transfer miydi 15 gum dediklerine gore. Bende bugun 100 li test siparis ettim surekli yapicam eger silik cikarsa o cizgiyi o kadar cok bekeldim ki..

Coook sevindim senin asina darısı basimiza insallah. Dondurulmus transfer miydi 15 gum dediklerine gore. Bende bugun 100 li test siparis ettim surekli yapicam eger silik cikarsa o cizgiyi o kadar cok bekeldim ki..
Teşekkür ederim bu durumda harika tabi şükürler olsun.ama bir öncekini 5 haftaki iken kese bozuldu.şu an hem sevinç hem korku var..evet dondurulmuş transfer.ilk kez denedik.şükürler olsun allah ima yüzümüze guldu.okadar içten ağlayarak diliyorum ki.ALLAHIM hiç birimizin başını senden başkasına erdirme,ne olur rabbim bütün isteyenlere bakabileceklere hayırlı sağlıklı sağlıklı evlatlar nasib et.on yıldır hep ağladım, bi çocuk mahallede eşime sen kimin babasının dedi o gün allahım neden dedim neden bizi ayırdındiğer insanlardan.herkesin arkamizdan acıyarak birakmasindan hep nefret ettim.kimin doğumuna gitsem aaa senin de olur be demelerinden,kocamin yollarda çocuğunu boynundan open babalara özenen bakışını dakikalarca gözlerinin dalisini görmekten.ALlahım ne olur dualarimiz kabul et.

Teşekkür ederim bu durumda harika tabi şükürler olsun.ama bir öncekini 5 haftaki iken kese bozuldu.şu an hem sevinç hem korku var..evet dondurulmuş transfer.ilk kez denedik.şükürler olsun allah ima yüzümüze guldu.okadar içten ağlayarak diliyorum ki.ALLAHIM hiç birimizin başını senden başkasına erdirme,ne olur rabbim bütün isteyenlere bakabileceklere hayırlı sağlıklı sağlıklı evlatlar nasib et.on yıldır hep ağladım, bi çocuk mahallede eşime sen kimin babasının dedi o gün allahım neden dedim neden bizi ayırdındiğer insanlardan.herkesin arkamizdan acıyarak birakmasindan hep nefret ettim.kimin doğumuna gitsem aaa senin de olur be demelerinden,kocamin yollarda çocuğunu boynundan open babalara özenen bakışını dakikalarca gözlerinin dalisini görmekten.ALlahım ne olur dualarimiz kabul et.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, Allah bize de nasip etsin. Benim de dondurulmuş transfer edilecek. Size kaç tane transfer edildi ve kaç dondurmuşunuzdan kaçı sağlıklı çözüldü? Söylerseniz bize de moral olur:KK54:

Selam kızlar..rezerv azlığı yaşayan arkadaşlara bir sorum var. benim rezervim az çımamıştı bundan 10 ay önce yaptırdığımda normaldi 2,5 çıkmıştı. ama adetlerim çok kısaldı şimdi tedaviye başlıycam ve ilk defa nerdeyse 1 gün sürdü. rezerv azlığı adet kısalığı yapıyor mu acaba bu aşılama klomen falan rezervi mi tüketti diye düşünmeye başladım. sizde durum nasıl?

Ne kadar guzel anlatmissin hepimizin duygularini... Bende en cok bayramlarda hissediyorum bunu. Kayinvalidemin badi siz cocuklariniza bakin deyip beni diger eltimlerden ayirmasini... Ki o kadar severim ki onu ama bilincli degil bunlar... Birileri konusunca okulda direk cikiyorum ogretmenler odasindan. Diher okulumdan sirf bunun icin tayin istedim hamile cok bebekli cok diye cunku yapamiyorum dayanamiyorum allahim duysun sesimizi... Hayirlisiyla hayirli evlatlar nasip etsin bize... Hepimize...

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, Allah bize de nasip etsin. Benim de dondurulmuş transfer edilecek. Size kaç tane transfer edildi ve kaç dondurmuşunuzdan kaçı sağlıklı çözüldü? Söylerseniz bize de moral olur:KK54:
Teşekkürler,inşallah herkese nasib olsun.bana iki embriyo transfer edildi.6 dondurulmuş vardı.ikisi kaliteli dediler gerisi bozulmuş,sizin kaç tane vardı dondurulan.

Teşekkürler,inşallah herkese nasib olsun.bana iki embriyo transfer edildi.6 dondurulmuş vardı.ikisi kaliteli dediler gerisi bozulmuş,sizin kaç tane vardı dondurulan.

Ne şanslısınız benim sadece 2 tane var dondurulmuşum belki ikisi de bozulacak bilemiyoruz biraz da umutsuzum açıkçası o yüzden çok heveslenmiyorum.. sizin 6'sı da 5. gün embiryosu muydu, kalite durumları nasıldı?

Ne şanslısınız benim sadece 2 tane var dondurulmuşum belki ikisi de bozulacak bilemiyoruz biraz da umutsuzum açıkçası o yüzden çok heveslenmiyorum..
Arkadaşımın iki tane 3. Gün embriyosu vardı ikiside çözüldü apar topar çağırdılar ve ikizleri var şimdi sapasağlam.inşallah senin de öyle olacak.hayırlısı olsun şimdiden.

Arkadaşımın iki tane 3. Gün embriyosu vardı ikiside çözüldü apar topar çağırdılar ve ikizleri var şimdi sapasağlam.inşallah senin de öyle olacak.hayırlısı olsun şimdiden.

Harika bir haber bu :KK76::KK76: benim ikisi de 5. gün embiryosu ve 1 tane transfer edilecek umarım ben de aynı sonucu yaşarım..

Günaydın kızlar.Bugün 8.günüm sabah iki kez idrar testi yaptık.ikinci çizgiler Baya belirgin çıktı.test surem 15 gündü 7 gün var daha umarım yükselir test gününe kadar.:) umarım yine yarım kalmaz hayallerim. darısı herkesin başına.
S.a benimde transferimin 6 gunu..diyarbakir memorialde ugur deger beyefendi tarnsferimiizi gerceklestirdi..nelere dikkat ediyor hangi ilaclari kullan iyorsunuz...hay gunler..

kızlar benimde perşembe opu olcak bir aksilik çıkmazsa inş bugün son iğnelerimi yapıcam gece 12 de çatlatma iğnesi olucam hayırlısı artık

S.a benimde transferimin 6 gunu..diyarbakir memorialde ugur deger beyefendi tarnsferimiizi gerceklestirdi..nelere dikkat ediyor hangi ilaclari kullan iyorsunuz...hay gunler..
A,selam canım.öncelikle hayırlısı olur inşallah.ben sürekli dinleniyorum, işten ayrıldım.geçen seferinde problem çıkardılar.kalsiyum ağırlıklı Beslenmene dediler.süt yumurta peynir.ve protein al bol bol.hemşirenin bana tavsiyesi vardı iki denememdede öyle yaptım sanki hamileymissin gibi Beslen,Uyan,öyle düşün demişti bunu özellikle tavsiye ediyorum.ilaçlar progestan iğne,climara forte bant.clexane iğne kullanıyorum.

X