2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ne guzel anlatmissin dilemissin hepimiz icin insallah guzel bir ay olur. En azindan igne stresin yokk ne guzel
Evet yok ama ilk denememdi ve heycanla gittim yumurtalar toplandi ve hic bisey bilmiyorum bi kac gun sonra transfer icin gelicez diye heycanlanirken doktorum bi sonraki ay dedigi anda herseyi sildim sadece aglamak geldi icimden. Cok zor ya Hepimiz hayirli sonuclar alalim. Maddiyat bi sekilde harciyoruz zatende psikoloji olarak mafoluyo insan

Üzülme diyemiyo insan. Büyük umutlarla yasiyoruz hergün üzül ama isya etme dua etmeyi birakma bu bizim sinavimiz. Derdi veren Rabbim Dermanida verecek emin ol. Sadece ne kadar istedigimizi gormek istiyo.

Sakın moralini bozma pozitif düşün. Dondurulmuş embriyoların tutma şansı daha yüksekmiş Can'ım. Bende pko hastasıyım. Ve yumurtalık rezervlerim normal kadınlarınkinden olması gerekenden 3 katı yüksek çıktı. Bu sebeplede geçen yıl nisan ayında 4 tane 5. Gün embriyom donduruldu. Haziranda da ilaçlarla hazırlanan sağlıklı rahme transfer edildi. Eee sonuç pozitif. Ancak 2 ay önce erken normal doğum yaptım ve oğlum iki gün hayata tutunabildi kaybettim ne yazık ki Rabbim kimseye yaşatmasın. Şimdi tekrar transfer için tedaviye başladım buğün adetimin 3. Günü akşam 16:40da muayenem var bakalım doktorum ne diyecek. Dua edin benim ve dondurulmuş minnaklarım için.

Allah sabır versin canım valla cok zor ya insallah bu son denemen olur bebisini alirsin kucağına

protkolüne göre değişiyo sanırım o. uzun protokol farklı ama kısa protkol aynı. sadece ilaç dozajları farklı. ben iki kere aşılama yaptırdım bi tanesinde 4 ten fazla yumurtan olursa toplarız tüp bebek yaparız dediler ama üç tane oldu. şimdi bana tüp bebek için kısa prtokol uyguluyorlar ve aşılamadaki ilaçların aynılarını vurulucam yüksek dozajda ve önce çatlamasını önleyen bir iğne kullanacağım sonra toplama aşaması.

Rabbim saglikki evlatlar nasip etsin hepimize insallah. Bu cektiklrrimizi unutalim. RABBim ayni aciyi yasatmasin bir daha. BENde bugun kontrole gidicem insallah. Transfer icin baslicaz tedaviye

Zaten tek sorun orasi ve sagligimiz canim gecen yil subatta yaptirdik tam borcu bitti simdi yine basliyoruz ben omur boyu ona calisayim onemli degil yeter ki gelsin melegim

Amin insallah ben çevremde kimseye anlatmiyorum buda yipratiyo biraz beni ama burda rahatliyorum tek degilim beni anlayan bi cok kardes var burda
Bende canim gecen defa annem bile bilmiyordu anlatirsam sorarlar stres olurum diye. Bu defa annem ve bir arkadasim biliyor. Insallah bu son olurrr

fıstıklar anneşko adayşarı idrar testı yapıp kendınısı ırpalamayın erkesın ıdrarına hemen gecmıo ben gibi oyuzden 10 gun kan ıcın cok cok ıdeal verın kan sonucu gorun sevıyorum sızı

fıstıklar anneşko adayşarı idrar testı yapıp kendınısı ırpalamayın erkesın ıdrarına hemen gecmıo ben gibi oyuzden 10 gun kan ıcın cok cok ıdeal verın kan sonucu gorun sevıyorum sızı
Sen cok pozitifsin ya cok hosuma gidiyor tavrin... Insallah hep guzel haberler alirsin...

Amin canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…